میز شام مبله لمسه کاری

میز شام مبله لمسه کاری

میز شام مبله یا میز شام لمسه ای از دیگر محصولات تجهیزات ارکیده می باشد. این مدل میز شام بسیار زیبا و سازگار با هر سلیقه ای است که در تالار ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد. میز شام مبله با مواد اولیه استاندارد و از MDF و چوب مرغوب تهیه شده است و کلاف کار آن از چرم و پارچه مناسب با سلیقه مشتری می باشد. از مزایای استفاده از این نوع میز شام ، چند تکه بودن آن است که به صورت پازل و به شکل مورد نظر شما در خواهد آمد و ضمن داشتن طراحی و چیدمان مناسب ، امکان استفاده بهینه از فضا را به شما خواهد داد. میز های شام تجهیزات ارکیده در ابعاد استاندارد طراحی و تولید شده است و بیشتر تالار های مجالس عروسی ، هتل ها ، موسسات پذیرایی و ظروف کرایه از این مدل میز های شام استفاده می کنند.

میز گرد لمسه ای با پایه های فلزی بسیار مقاوم و با تحمل وزن بالا مناسب پذیرایی در تالار ها و سالن های مراسم عروسی و میهمانی ها می باشد. استفاده از چرم مرغوب کردلیا و یا پارچه همراه با دوخت لمسه به صورت مرتب و با کیفیت در ابعاد و رنگ های مختلف استفاده این مدل از میز شام را افزونی بخشیده است.

این مدل میز لمسه با ابعاد ۱۲۰×۸۰ سانتی متر که به صورت ۶ نفره قابل استفاده می باشد ، همچنین در ابعاد ۱۵۰×۸۰ سانتیمتر نیز که به صورت ۸ نفره قابل استفاده می باشد و در ابعاد ۱۷۰×۸۰ سانتی متر که به صورت ۱۲ نفره مورد استفاده قرار می گیرد از دیگر محصولات تجهیزات ارکیده است. میز لمسه ای تجهیزات ارکیده به دو صورت مربع و دایره بنا به درخواست شما عزیزان تولید می گردد.

از محصولات تجهیزات ارکیده می توان از انواع میزهای پذیرایی مجلسی، تالاری و هتلی و همچنین انواع میز شام لمسه ای در ابعاد مختلف ، میز های فلزی تالاری و رستورانی و میز های پلی استری و رزین نام برد. برای نخستین بار تولید میز های پذیرایی نشکن و زیبای پلی ویسکوز در ایران توسط تجهیزات ارکیده انجام گرفته است که این میز ها کاملا قابل شستشو بوده و تمامی قطعات آن قابل تعویض است. میزهای پذیرایی تجهیزات ارکیده دارای ضمانت و آماده ارسال به تمامی نقاط کشور می باشد. تمامی صندلی های تجهیزات ارکیده ترکیبی هستند خیره کننده از زیبایی و استحکام که با به روز ترین و مدرنترین شیوه های تولید صندلی های تالاری، مجلسی، پذیرایی ، رستورانی و هتلی تولید میگردند، بکار گرفتن ظرافت در طراحی و ساخت محصولات تجهیزات ارکیده و تولید پایه های انحصاری و همچنین شکیل بودن و زیبایی در طرح و رنگ محصولات موجب شده تا تولیدات این تجهیزات پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد. انجام سلفون پیچی هر محصول و ایجاد روکش های مخصوص تجهیزات ارکیده همچنین استفاده از فوم های ضربه گیر برای پایه های صندلی برای جلوگیری از صدمات ناشی از جابجایی و حمل و نقل از دیگر خدمات تجهیزات ارکیده می باشد.

فروش انواع تجهیزات تالار ، رستوران و هتل شامل جدید ترین مدل های صندلی تالار، صندلی رستورانی ، صندلی هتلی ، صندلی فلزی سالن های عروسی، میز شام تالاری (سلف سرویس)، میز شام لمسه و چند تکه، جایگاه عروس و داماد به صورت چند تکه و قابل جابه جایی کاملا آسان، صندلی شزلون عروس و داماد در طرح ها و نقش های جدید و زیبا و بسیاری تجهیزات تالاری دیگر. جهت خرید هریک از محصولات ذکر شده تولید تجهیزات مبلمان ارکیده می توانید با ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را از انواع مدل ها و رنگ ها و طرح ها و همچنین از قیمت محصولات مطلع نماییم

نوشته‌های مرتبط

راهنمای خرید میز و صندلی تالاری

صندلی تالاری صندلی تالاری خوب باید اصول ارگونومی را رعایت...

صندلی تالاری

تجهیزات تالاری ارکیده بزرگترین تولید کننده میز و صندلی تالاری...