صندلی تالاری

صندلی تالاری

تجهیزات تالاری ارکیده بزرگترین تولید کننده میز و صندلی تالاری ، صندلی هتلی ، صندلی رستورانی ، صندلی فلزی تالاری ، صندلی لمسه و صندلی مجلسی ، صندلی مجالس عروسی ،شیواری ،با بهترین متریال در طرحها ورنگ های مختلف می باشد . صندلی ها با کیفیت بالا و از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است . تنوع مدل صندلی های تولیدی ارکیده شامل ،صندلی صدفی ،صندلی بلریان،صندلی رز ،صندلی تاجدار ، صندلی فیروزه،یاس ،یاقوت که با بهترین کیفیت می باشد. روکش تمامی صندلی ها از چرم ، اسفنج و فوم ترک می باشد. استفاده از رنگ های کوره ای برای پایه ها باعث شده تا نسبت به ضربه های ناشی از جا به جایی مقاومت و استقامت بیشتری داشته باشند. تجهیزات ارکیده با بکارگیری خیاط های کاملا مجرب و حرفه ای در قسمت دوخت و دوز و طراحان متخصص و حرفه ای مدل هایی زیبا را ارائه می دهد. همچنین این شرکت با استفاده از جوش های آرگون در قسمت جوشکاری محصول جهت مقاومت بیشتر ، زیبایی و دوام صندلی ها را تضمین می نماید و همین امر موجب شده تا تجهیزات ارکیده یکی از مدرن ترین و بهترین تولید کنندگان میز و صندلی تالار باشد.

فروش انواع تجهیزات تالار ، رستوران و هتل شامل جدید ترین مدل های صندلی تالار، صندلی رستورانی ، صندلی هتلی ، صندلی فلزی سالن های عروسی، میز شام تالاری (سلف سرویس)، میز شام لمسه و چند تکه، جایگاه عروس و داماد به صورت چند تکه و قابل جابه جایی کاملا آسان، صندلی شزلون عروس و داماد در طرح ها و نقش های جدید و زیبا و بسیاری تجهیزات تالاری دیگر. جهت خرید هریک از محصولات ذکر شده تولید مبلمان ارکیده می توانید با ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را از انواع مدل ها و رنگ ها و طرح ها و همچنین از قیمت محصولات مطلع نماییم.

از دیگر محصولات تجهیزات تالاری ارکیده می توان از انواع میزهای پذیرایی مجلسی، تالاری و هتلی و همچنین انواع میز شام لمسه ای در ابعاد مختلف ، میز های فلزی تالاری و رستورانی و میز های پلی استری و رزین نام برد. تمامی صندلی های شرکت ارکیده ایران ترکیبی هستند که زیبایی و استحکام خیرکننده ای به محصولات ما میدهد

نوشته‌های مرتبط

راهنمای خرید میز و صندلی تالاری

صندلی تالاری صندلی تالاری خوب باید اصول ارگونومی را رعایت...

میز شام مبله لمسه کاری

میز شام مبله یا میز شام لمسه ای از دیگر...