فروش جایگاه عروس و داماد

جایگاه ویژه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد

از جمله عوامل مهم که تالار داران این روز ها به آن بسیار توجه می کنند نوسازی و بروز رسانی تجهیزات تالاری خود از جمله جایگاه عروس و داماد می باشد .

از آنجا که هنگامی که ما وارد سالن یک تالار پذیرایی می شویم اولین جایی که نگاه ما را به سمت خود جلب می کند جایگاه عروس و داماد می باشد . این جایگاه هم چون نگینی می باشد که با درخشش خود می تواند باعث زیباتر شدن هر چه بیشتر تالار شود . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار عروسی می شوند ، بعد از خوش آمد گویی به خویشاوندان و دوستان خود ، به این جایگاه رفته تا نفسی تازه کنند ، و با دیدن حضور گرم و صمیمی عزیزان خود نهایت لذت را ببرند . معمولا مهمانان به این جایگاه رفته و مشغول گرفتن عکس یادگاری با عروس و داماد خواهند شد . علاوه بر این عکاس و فیلم بردار مراسم نیز در این جایگاه از عروس و داماد عکس های یادگاری می گیرند . پس هر چه این جایگاه زیباتر باشد لحظات زیباتری نیز به یادگار خواهد ماند .

چگونگی تزیین جایگاه عروس و داماد

  • استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی و گلدان های زیبا
  • استفاده از مبل و صندلی مناسب برای این جایگاه
  • بکار بردن شمع و شمعدانی های زیبا
  • استفاده از نورپردازی مناسب

 

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
عکس-جایگاه-عروس-داماد
عکس-جایگاه-عروس-داماد

تهیه جایگاه عروس و داماد

اگر قصد تهیه و خرید یا نوسازی تجهیزات تالاری خود به ویژه جایگاه عروس و داماد را دارید ، ما به شما گروه صنایع فلز ارکیده را پیشنهاد می کنیم . گروه صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری از جمله : صندلی تالاری ، میز تالاری ، مبل تالاری ، میز شام ، ظروف میوه و شیرینی ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید .

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیزات تالار

تجهیزات تالار عروسی

تجهیزات تالار عروسی یکی از عوامل بسیار مهم برای زوج...

تولیدی صندلی شیواری

تولیدی صندلی شیواری با توجه به محبوبیت صندلی شیواری و...

تولیدی ملزومات تالار پذیرایی در ایران

میز شام

میز شام یکی از دغدغه های زوج های جوان در...