فروش جایگاه عروس و داماد

جایگاه ویژه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد

از جمله عوامل مهم که تالار داران این روز ها به آن بسیار توجه می کنند نوسازی و بروز رسانی تجهیزات تالاری خود از جمله جایگاه عروس و داماد می باشد .

از آنجا که هنگامی که ما وارد سالن یک تالار پذیرایی می شویم اولین جایی که نگاه ما را به سمت خود جلب می کند جایگاه عروس و داماد می باشد . این جایگاه هم چون نگینی می باشد که با درخشش خود می تواند باعث زیباتر شدن هر چه بیشتر تالار شود . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار عروسی می شوند ، بعد از خوش آمد گویی به خویشاوندان و دوستان خود ، به این جایگاه رفته تا نفسی تازه کنند ، و با دیدن حضور گرم و صمیمی عزیزان خود نهایت لذت را ببرند . معمولا مهمانان به این جایگاه رفته و مشغول گرفتن عکس یادگاری با عروس و داماد خواهند شد . علاوه بر این عکاس و فیلم بردار مراسم نیز در این جایگاه از عروس و داماد عکس های یادگاری می گیرند . پس هر چه این جایگاه زیباتر باشد لحظات زیباتری نیز به یادگار خواهد ماند .

چگونگی تزیین جایگاه عروس و داماد

  • استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی و گلدان های زیبا
  • استفاده از مبل و صندلی مناسب برای این جایگاه
  • بکار بردن شمع و شمعدانی های زیبا
  • استفاده از نورپردازی مناسب

 

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
عکس-جایگاه-عروس-داماد
عکس-جایگاه-عروس-داماد

تهیه جایگاه عروس و داماد

اگر قصد تهیه و خرید یا نوسازی تجهیزات تالاری خود به ویژه جایگاه عروس و داماد را دارید ، ما به شما گروه صنایع فلز ارکیده را پیشنهاد می کنیم . گروه صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری از جمله : صندلی تالاری ، میز تالاری ، مبل تالاری ، میز شام ، ظروف میوه و شیرینی ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید .

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس و داماد

خرید جایگاه عروس و داماد

خرید جایگاه عروس و داماد تالار داران برای خرید جایگاه...

تجهیز دکور ورودی تالار

خرید تجهیزات تالار عروسی

تالارداران در خرید تجهیزات تالار عروسی باید به نکات زیادی...

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد طراحی میز شام عروس...