انواع جایگاه عروس

جایگاه-عروس-داماد

انواع جایگاه عروس

انواع جایگاه عروس

با توجه به تغییر سبک زندگی انسان ها و پیشرفت علم و تکنولوژی در تمام حوزه ها ، میل به تنوع طلبی و کمال گرایی در بشر افزایش یافته است . امروزه تجهیزات تالاری به خصوص جایگاه عروس در انواع و اقسام مختلف تهیه و تولید می شود تا بتوان پاسخ گوی نیاز زوج های مشکل پسند بود . یکی از عوامل بسیار مهم و مورد توجه عروس و داماد برای انتخاب تالار مراسم عروسی ، بعد از منوی غذایی ، نوع لوازم و تجهیزات تالار می باشد . شاید برای برخی از افراد جای سوال باشد که منظور از تجهیزات تالاری چیست ، به تمام لوازم و وسایل مورد استفاده در تالار مانند :

صندلی تالار ، مبل تالار ، میز تالار ، میز شام ، جایگاه عروس و داماد ، گلدان تالار ، شمعدان تالار ، ظروف میوه و شیرینی و … تجهیزات تالار گفته می شود . هر چه تجهیزات تالار بروزتر و زیباتر باشد به طبع تالار نیز زیباتر خواهد شد و مشتریان بیشتری نیز خواهد داشت . تالار داران همواره باید در تهیه و انتخاب تجهیزات تالاری خود به خصوص جایگاه عروس نهایت دقت و سلیقه را به خرج دهند .

اهمیت جایگاه عروس :

هنگامی که وارد سالن تالار عروسی می شویم اولین مکانی که نگاه ما را به سمت خود می کشاند جایگاه عروس و داماد می باشد . این جایگاه باید در فضایی قرار بگیرد که روبروی تمام حضار باشد . معمولا در پایین جایگاه چند پله قرار می دهند تا این مکان بالاتر از سایر نفاط باشد و هم چون نگینی بیشتر بدرخشد . هنگامی که عروس و داماد وارد سالن تالار می شوند ، بعد از خوش آمد گویی به عزیزانشان ، به این جایگاه رفته تا کمی استراحت کنند و نفسی تازه کنند و با دیدن خویشاوندان و دوستان خود در  جشن آغاز زندگی مشترکشان نهایت لذت را ببرند . عکاس و فیلم بردار مراسم عروسی در این جایگاه از عروس و داماد عکس و فیلم می گیرند ، پس هر چه این جایگاه زیباتر باشد لحظات زیباتری به یادگار خواهد ماند .

انواع جایگاه عروس که امروزه استفاده می شوند :

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

 

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

صندلی تاجدار (آبی)

مبل تالاری مدل تاجدار

معرفی مبل تالاری مدل تاجدار از اسم مبل تالاری مدل...

میز شام

طراحی میز شام عروسی

طراحی میز شام عروسی طراحی میز شام عروسی یکی از...

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...