انواع جایگاه عروس

جایگاه-عروس-داماد

انواع جایگاه عروس

انواع جایگاه عروس

با توجه به تغییر سبک زندگی انسان ها و پیشرفت علم و تکنولوژی در تمام حوزه ها ، میل به تنوع طلبی و کمال گرایی در بشر افزایش یافته است . امروزه تجهیزات تالاری به خصوص جایگاه عروس در انواع و اقسام مختلف تهیه و تولید می شود تا بتوان پاسخ گوی نیاز زوج های مشکل پسند بود . یکی از عوامل بسیار مهم و مورد توجه عروس و داماد برای انتخاب تالار مراسم عروسی ، بعد از منوی غذایی ، نوع لوازم و تجهیزات تالار می باشد . شاید برای برخی از افراد جای سوال باشد که منظور از تجهیزات تالاری چیست ، به تمام لوازم و وسایل مورد استفاده در تالار مانند :

صندلی تالار ، مبل تالار ، میز تالار ، میز شام ، جایگاه عروس و داماد ، گلدان تالار ، شمعدان تالار ، ظروف میوه و شیرینی و … تجهیزات تالار گفته می شود . هر چه تجهیزات تالار بروزتر و زیباتر باشد به طبع تالار نیز زیباتر خواهد شد و مشتریان بیشتری نیز خواهد داشت . تالار داران همواره باید در تهیه و انتخاب تجهیزات تالاری خود به خصوص جایگاه عروس نهایت دقت و سلیقه را به خرج دهند .

اهمیت جایگاه عروس :

هنگامی که وارد سالن تالار عروسی می شویم اولین مکانی که نگاه ما را به سمت خود می کشاند جایگاه عروس و داماد می باشد . این جایگاه باید در فضایی قرار بگیرد که روبروی تمام حضار باشد . معمولا در پایین جایگاه چند پله قرار می دهند تا این مکان بالاتر از سایر نفاط باشد و هم چون نگینی بیشتر بدرخشد . هنگامی که عروس و داماد وارد سالن تالار می شوند ، بعد از خوش آمد گویی به عزیزانشان ، به این جایگاه رفته تا کمی استراحت کنند و نفسی تازه کنند و با دیدن خویشاوندان و دوستان خود در  جشن آغاز زندگی مشترکشان نهایت لذت را ببرند . عکاس و فیلم بردار مراسم عروسی در این جایگاه از عروس و داماد عکس و فیلم می گیرند ، پس هر چه این جایگاه زیباتر باشد لحظات زیباتری به یادگار خواهد ماند .

انواع جایگاه عروس که امروزه استفاده می شوند :

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

 

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

گلدان تالار

گلدان تالار

اهمیت گلدان تالار در تالار: یکی از مولفه های مهم...

شمعدانی تالار

شمعدان تالار

شمعدان تالار : استفاده از شمعدان تالار در فضاهای مختلف...

سفره عقد

جایگاه عقد عروس

جایگاه عقد عروس یک تالار برای اینکه خاص و ممتاز...