مدل جایگاه عروس

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

یکی از نکات مهمی که تالار داران به آن توجه بسیاری می کنند ، مدل جایگاه عروس می باشد . هر چقدر هم که یک تالار دارای تجهیزات لوکس و مدرن باشد باز هم نباید از تزیین و چیدمان مناسب جایگاه عروس و داماد غافل شد . 

مراسم جشن ازدواج یکی از مهم ترین و به یادماندنی ترین اتفاقات در زندگی هر شخصی می باشد . زوج های جوان معمولا از ماه ها قبل برای این روز مهم برنامه ریزی می کنند  و سعی دارند که مراسم آنها به نحوی برگذار شود که روزی به یادماندنی برای خود و عزیزانشان رقم بزند . معمولا عروس خانم های مشکل پسند تمایل دارند که تزیینات بخش هایی از تالار بویژه جایگاه عروس مطابق با سلیقه ی آنها باشد . بهتر است قبل از برگذاری مراسم در مورد رنگ لوازم و چیدمان آنها در جایگاه عروس از عروس و داماد نظر خواست ، تا جایگاهی خاص و مطابق میل آنها را طراحی نمود . امروزه با توجه به سلیقه های مختلف ، انواع مدل جایگاه عروس بوجود آمده که هر کدام در جایگاه خود بسیار زیبا و خاص هستند .

یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد ، محیط برگذاری مراسم عروسی می باشد ، به عنوان مثال اگر مراسم در فضای باز مانند باغ برگذار می شود نمونه جایگاه های عروس چوبی و ساده با میز و صندلی چوبی ایده مناسب تری برای باغ خواهد بود . اگر مراسم در تالار و فضای بسته برگذار می شود مدل میز و صندلی استیل بیشتر برای جایگاه مناسب می باشد .

انواع مدل جایگاه عروس

مدل-جایگاه-عروس
مدل-جایگاه-عروس
مدل جایگاه عروس
مدل جایگاه عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

گروه صنایع فلز ارکیده 

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد ، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

 

نوشته‌های مرتبط

شمعدانی تالار

شمعدان تالاری

شمعدان تالاری آینه و شمعدان تالاری یک پای ثابت در...

صندلی بدنه براق نفره ای

مبل تالاری

مبل تالاری چیست؟ مبل تالاری صندلی هایی تک نفره که...

سفره عقد

جایگاه عقد عروس

جایگاه عقد عروس یک تالار برای اینکه خاص و ممتاز...