مدل جایگاه عروس

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

یکی از نکات مهمی که تالار داران به آن توجه بسیاری می کنند ، مدل جایگاه عروس می باشد . هر چقدر هم که یک تالار دارای تجهیزات لوکس و مدرن باشد باز هم نباید از تزیین و چیدمان مناسب جایگاه عروس و داماد غافل شد . 

مراسم جشن ازدواج یکی از مهم ترین و به یادماندنی ترین اتفاقات در زندگی هر شخصی می باشد . زوج های جوان معمولا از ماه ها قبل برای این روز مهم برنامه ریزی می کنند  و سعی دارند که مراسم آنها به نحوی برگذار شود که روزی به یادماندنی برای خود و عزیزانشان رقم بزند . معمولا عروس خانم های مشکل پسند تمایل دارند که تزیینات بخش هایی از تالار بویژه جایگاه عروس مطابق با سلیقه ی آنها باشد . بهتر است قبل از برگذاری مراسم در مورد رنگ لوازم و چیدمان آنها در جایگاه عروس از عروس و داماد نظر خواست ، تا جایگاهی خاص و مطابق میل آنها را طراحی نمود . امروزه با توجه به سلیقه های مختلف ، انواع مدل جایگاه عروس بوجود آمده که هر کدام در جایگاه خود بسیار زیبا و خاص هستند .

یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد ، محیط برگذاری مراسم عروسی می باشد ، به عنوان مثال اگر مراسم در فضای باز مانند باغ برگذار می شود نمونه جایگاه های عروس چوبی و ساده با میز و صندلی چوبی ایده مناسب تری برای باغ خواهد بود . اگر مراسم در تالار و فضای بسته برگذار می شود مدل میز و صندلی استیل بیشتر برای جایگاه مناسب می باشد .

انواع مدل جایگاه عروس

مدل-جایگاه-عروس
مدل-جایگاه-عروس
مدل جایگاه عروس
مدل جایگاه عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

گروه صنایع فلز ارکیده 

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد ، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

 

نوشته‌های مرتبط

گلدان تالار

گلدان تالار

اهمیت گلدان تالار در تالار: یکی از مولفه های مهم...

جایگاه عروس

زیباترین جایگاه های عروس

زیباترین جایگاه های عروس امروزه زوج های جوان بسیار دقیق...

جایگاه عقد عروس و داماد

جایگاه عقد عروس و داماد

جایگاه عقد عروس و داماد یکی از مهم ترین مکانها...