جایگاه عروس در تالار

جایگاه-عروس

جایگاه عروس در تالار

جایگاه عروس در تالار

جایگاه عروس در تالار از جمله مهم ترین مکان ها در سالن عروسی می باشد . عروس خانم ها به نوع چیدمان و تزئین جایگاه عروس بسیار اهمیت می دهند و همواره تمایل دارند که بهترین جایگاه را در مراسم خود داشته باشند و مطابق با میل و سلیقه خود این مکان تزئین شود .

اهمیت جایگاه عروس

زمانی که وارد سالن عروسی می شویم اولین مکانی که توجه مارا به خود جلب می کند جایگاه عروس و داماد می باشد . از این رو تالار داران در میان تجهیزات تالاری برای جایگاه عروس اهمیت خاصی قائل هستند و به خوبی این امر را درک کرده اند که هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، سالن تالار نیز زیباتر خواهد شد .

معمولا زوج های جوان برای انتخاب تالار مراسم عروسی ابتدا درخواست دیدن نمونه جایگاه عروس و داماد را می دهند و بعد از منوی غذایی و کیفیت آنها ، مهم ترین عامل برای گزینش یک تالار جایگاه عروس آن خواهد بود . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار عروسی می شوند ، بعد از خوش آمد گویی و گفتن خیر مقدم به عزیزانشان ، به جایگاه عروس و داماد رفته تا نفسی تازه کنند . جایگاه عروس در تالار باید در مکانی باشد که روبروی تمام مهمانان باشد تا عروس و داماد از حضور پر مهر عزیزانشان در این جشن مهم و تکرارنشدنی نهایت لذت را ببرند .

ویژگی های جایگاه عروس در تالار :

  • این جایگاه باید در مکانی قرار بگیرد که در معرض دید همگان باشد و مهمانان بتوانند به راحتی به این جایگاه بروند و رفت وآمد کنند .
  • سعی کنید با قرار دادن انواع گل های طبیعی و مصنوعی و گذاشتن آنها در گلدان های زیبا جلوه خاصی به این محیط دهید .
  • از مبل و صندلی مناسب و زیبا برای این جایگاه استفاده کنید به عنوان مثال مبل استیل گزینه مناسبی برای این جایگاه خواهد بود .
  • معمولا با قرار دادن چند پله در پایین  این جایگاه سعی در به چشم آمدن هر چه بیشتر این مکان می کنند .
  • استفاده از شمع ، انواع تور و ساتن ، بادکنک ، قرار دادن پرده زیبا در پشت جایگاه عروس ، نورپردازی مناسب باعث زیبایی هرچه بیشتر این جایگاه خواهد شد .
جایگاه-عروس-در-تالار
جایگاه-عروس-در-تالار
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

 

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالاری میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی ،میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها را  برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشید. میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863  تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

میز شام

میز شام مخصوص عروس و داماد

میز شام مخصوص عروس و داماد در همه تالارها یک...

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد طراحی میز شام عروس...

گلدان تالار طلایی

گلدان تالاری

گلدان تالاری همانطور که می دانید گل ها یکی از...