جایگاه عروس در تالار

جایگاه-عروس

جایگاه عروس در تالار

جایگاه عروس در تالار

جایگاه عروس در تالار از جمله مهم ترین مکان ها در سالن عروسی می باشد . عروس خانم ها به نوع چیدمان و تزئین جایگاه عروس بسیار اهمیت می دهند و همواره تمایل دارند که بهترین جایگاه را در مراسم خود داشته باشند و مطابق با میل و سلیقه خود این مکان تزئین شود .

اهمیت جایگاه عروس

زمانی که وارد سالن عروسی می شویم اولین مکانی که توجه مارا به خود جلب می کند جایگاه عروس و داماد می باشد . از این رو تالار داران در میان تجهیزات تالاری برای جایگاه عروس اهمیت خاصی قائل هستند و به خوبی این امر را درک کرده اند که هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، سالن تالار نیز زیباتر خواهد شد .

معمولا زوج های جوان برای انتخاب تالار مراسم عروسی ابتدا درخواست دیدن نمونه جایگاه عروس و داماد را می دهند و بعد از منوی غذایی و کیفیت آنها ، مهم ترین عامل برای گزینش یک تالار جایگاه عروس آن خواهد بود . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار عروسی می شوند ، بعد از خوش آمد گویی و گفتن خیر مقدم به عزیزانشان ، به جایگاه عروس و داماد رفته تا نفسی تازه کنند . جایگاه عروس در تالار باید در مکانی باشد که روبروی تمام مهمانان باشد تا عروس و داماد از حضور پر مهر عزیزانشان در این جشن مهم و تکرارنشدنی نهایت لذت را ببرند .

ویژگی های جایگاه عروس در تالار :

  • این جایگاه باید در مکانی قرار بگیرد که در معرض دید همگان باشد و مهمانان بتوانند به راحتی به این جایگاه بروند و رفت وآمد کنند .
  • سعی کنید با قرار دادن انواع گل های طبیعی و مصنوعی و گذاشتن آنها در گلدان های زیبا جلوه خاصی به این محیط دهید .
  • از مبل و صندلی مناسب و زیبا برای این جایگاه استفاده کنید به عنوان مثال مبل استیل گزینه مناسبی برای این جایگاه خواهد بود .
  • معمولا با قرار دادن چند پله در پایین  این جایگاه سعی در به چشم آمدن هر چه بیشتر این مکان می کنند .
  • استفاده از شمع ، انواع تور و ساتن ، بادکنک ، قرار دادن پرده زیبا در پشت جایگاه عروس ، نورپردازی مناسب باعث زیبایی هرچه بیشتر این جایگاه خواهد شد .
جایگاه-عروس-در-تالار
جایگاه-عروس-در-تالار
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

 

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالاری میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی ،میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها را  برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشید. میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863  تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

تجهیزات دکور ورودی تالار

تجهیزات تالاری

تجهیزات تالاری هر تالاری که به سطح قابل قبولی برای...

جایگاه عروس

زیباترین جایگاه های عروس

زیباترین جایگاه های عروس امروزه زوج های جوان بسیار دقیق...

نمونه ظروف میوه و شیرینی تالار

ظروف میوه و شیرینی تالار

ظروف میوه و شیرینی تالار : ظروف میوه و شیرینی...