نمونه جایگاه عروس

جایگاه ویژه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس

نمونه جایگاه عروس

هنگامی که وارد سالن پذیرایی یک تالار عروسی می شویم ، اولین مکانی که نگاه ما را به سمت خود می کشاند جایگاه عروس می باشد . هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، سالن پذیرایی تالار نیز زیباتر نشان داده خواهد شد . 

امروزه با توجه به سلیقه متنوع و مختلف زوج های جوان ، تولیدکنندگان تجهیزات تالاری اقدام به تهیه و ارائه انواع نمونه جایگاه عروس کرده اند . بهتر است با توجه به مکان برگذاری مراسم عروسی اقدام به انتخاب نمونه جایگاه عروس نمود . به عنوان مثال اگر مراسم در باغ برگذار می شود بکار بردن جایگاه ساده و چوبی گزینه مناسبی خواهد بود . اگر مراسم در تالار برگذار می شود نمونه جایگاه مجلسی مناسب تر خواهد بود . توجه به این امر نیز ضروری می باشد که بهتر است ابتدا سلیقه عروس و داماد را درباره رنگ و طرح و چیدمان جایگاه عروس پرسید و سپس با بهره گیری از تجربه متخصصین موجود در زمینه طراحی دکوراسیون اقدام به طراحی جایگاه عروس نمود .

امروزه با استفاده از موارد زیر اقدام به ترئین جایگاه عروس می کنند :

  • استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا
  • استفاده از مبل و صندلی زیبا
  • استفاده از انواع پارچه ، تور ، ساتن
  • نورپردازی مناسب

نمونه هایی از جایگاه عروس :

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالاری میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی ،میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها را  برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشید. میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863  تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار

تجهیز تالار و رستوران

در بازار پر رقابت امروزی یک تالار یا رستوران برای...

کارگاه تولیدی تجهیزات تالار پذیرایی

کارگاه تولیدی تجهیزات تالار پذیرایی ارکیده: شرکت تولیدی ارکیده در...

چیدمان تجهیزات تالار ارکیده

تجهیزات تالاری

تجهیزات تالاری امروزه اکثر زوج های جوان برخلاف گذشته مراسم...