نمونه جایگاه عروس

جایگاه ویژه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس

نمونه جایگاه عروس

هنگامی که وارد سالن پذیرایی یک تالار عروسی می شویم ، اولین مکانی که نگاه ما را به سمت خود می کشاند جایگاه عروس می باشد . هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، سالن پذیرایی تالار نیز زیباتر نشان داده خواهد شد . 

امروزه با توجه به سلیقه متنوع و مختلف زوج های جوان ، تولیدکنندگان تجهیزات تالاری اقدام به تهیه و ارائه انواع نمونه جایگاه عروس کرده اند . بهتر است با توجه به مکان برگذاری مراسم عروسی اقدام به انتخاب نمونه جایگاه عروس نمود . به عنوان مثال اگر مراسم در باغ برگذار می شود بکار بردن جایگاه ساده و چوبی گزینه مناسبی خواهد بود . اگر مراسم در تالار برگذار می شود نمونه جایگاه مجلسی مناسب تر خواهد بود . توجه به این امر نیز ضروری می باشد که بهتر است ابتدا سلیقه عروس و داماد را درباره رنگ و طرح و چیدمان جایگاه عروس پرسید و سپس با بهره گیری از تجربه متخصصین موجود در زمینه طراحی دکوراسیون اقدام به طراحی جایگاه عروس نمود .

امروزه با استفاده از موارد زیر اقدام به ترئین جایگاه عروس می کنند :

  • استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا
  • استفاده از مبل و صندلی زیبا
  • استفاده از انواع پارچه ، تور ، ساتن
  • نورپردازی مناسب

نمونه هایی از جایگاه عروس :

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالاری میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی ،میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها را  برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشید. میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863  تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیز دکور ورودی تالار

خرید تجهیزات تالار عروسی

تالارداران در خرید تجهیزات تالار عروسی باید به نکات زیادی...

صندلی تالاری تاشو

صندلی تالاری تاشو

صندلی تالاری تاشو صندلی تالاری تاشو یکی از محبوب ترین...

صندلی های تالار

خرید صندلی تالاری

خرید صندلی تالاری عوامل زیادی در منحصربفرد شدن یک تالار...