زیباترین جایگاه های عروس

جایگاه عروس

زیباترین جایگاه های عروس

زیباترین جایگاه های عروس

امروزه زوج های جوان بسیار دقیق و مشکل پسند هستند و هنگام انتخاب تالار مراسم عروسی خود به نکات زیادی توجه می کنند و معمولا تالارهایی را مد نظر خود قرار می دهند که زیباترین جایگاه های عروس و داماد را داشته باشند . 

هنگامی که وارد سالن تالار عروسی می شویم ، اولین مکانی که توجه ما را به خود جلب می کند جایگاه عروس  می باشد . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار پذیرایی می شوند ، بعد از خوش آمد گویی به عزیزان خود به جایگاه عروس و داماد رفته تا از حضور گرم و صمیمی خویشاوندان و دوستان خود در این جشن به یادمانی نهایت لذت را ببرند .

عکاس و فیلم بردار مراسم با گرفتن عکس و فیلم از عروس و داماد در این جایگاه ، سعی در ثبت این لحظات به یادماندنی دارند . در واقع جایگاه عروس و داماد کانون عطف و توجه مهمانان خواهد بود . از این رو هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، تالار نیز زیباتر خواهد شد . خیلی از عروس و داماد ها تمایل دارند که جایگاه عروس را مطابق با سلیقه خودشان طراحی کنند . بهترین ایده این است که ابتدا با نشان دادن نمونه جایگاه عروس به عروس و داماد از سلیقه و دیدگاه آنها مطلع شد و سپس با کمک گرفتن از افرادی که در زمینه طراحی و دکوراسیون فعالیت می کنند این جایگاه را به بهترین شکل تزئین نمود .

ایده هایی برای تزئین جایگاه عروس :

  • استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی
  • استفاده از میز و صندلی زیبا برای این جایگاه
  • استفاده از انواع پارچه ، تور ، ساتن
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا
  • استفاده از نورپردازی مناسب برای این جایگاه

نمونه هایی از زیباترین جایگاه های عروس :

زیباترین-جایگاه-عروس
زیباترین-جایگاه-عروس
زیباترین جایگاه عروس
زیباترین جایگاه عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه عروس
جایگاه عروس

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها را برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیزات تالار

تجهیزات تالار رستوران

تجهیزات تالار رستوران یکی از معیار های مهم برای رفتن...

صندلی های تالار

خرید صندلی تالاری

خرید صندلی تالاری عوامل زیادی در منحصربفرد شدن یک تالار...

گلدان تالار

گلدان تالار

اهمیت گلدان تالار در تالار: یکی از مولفه های مهم...