زیباترین جایگاه های عروس

جایگاه عروس

زیباترین جایگاه های عروس

زیباترین جایگاه های عروس

امروزه زوج های جوان بسیار دقیق و مشکل پسند هستند و هنگام انتخاب تالار مراسم عروسی خود به نکات زیادی توجه می کنند و معمولا تالارهایی را مد نظر خود قرار می دهند که زیباترین جایگاه های عروس و داماد را داشته باشند . 

هنگامی که وارد سالن تالار عروسی می شویم ، اولین مکانی که توجه ما را به خود جلب می کند جایگاه عروس  می باشد . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار پذیرایی می شوند ، بعد از خوش آمد گویی به عزیزان خود به جایگاه عروس و داماد رفته تا از حضور گرم و صمیمی خویشاوندان و دوستان خود در این جشن به یادمانی نهایت لذت را ببرند .

عکاس و فیلم بردار مراسم با گرفتن عکس و فیلم از عروس و داماد در این جایگاه ، سعی در ثبت این لحظات به یادماندنی دارند . در واقع جایگاه عروس و داماد کانون عطف و توجه مهمانان خواهد بود . از این رو هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، تالار نیز زیباتر خواهد شد . خیلی از عروس و داماد ها تمایل دارند که جایگاه عروس را مطابق با سلیقه خودشان طراحی کنند . بهترین ایده این است که ابتدا با نشان دادن نمونه جایگاه عروس به عروس و داماد از سلیقه و دیدگاه آنها مطلع شد و سپس با کمک گرفتن از افرادی که در زمینه طراحی و دکوراسیون فعالیت می کنند این جایگاه را به بهترین شکل تزئین نمود .

ایده هایی برای تزئین جایگاه عروس :

  • استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی
  • استفاده از میز و صندلی زیبا برای این جایگاه
  • استفاده از انواع پارچه ، تور ، ساتن
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا
  • استفاده از نورپردازی مناسب برای این جایگاه

نمونه هایی از زیباترین جایگاه های عروس :

زیباترین-جایگاه-عروس
زیباترین-جایگاه-عروس
زیباترین جایگاه عروس
زیباترین جایگاه عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه عروس
جایگاه عروس

جشن عروسی یکی از مهم ترین و زیباترین اتفاقات در زندگی هر فرد خواهد بود. عوامل بسیاری در اجرای هر چه کامل تر این جشن تاثیرگذار می باشند. یکی از بخش های مهم در مراسم عروسی جایگاه عروس و داماد بوده که از ایده های مختلفی برای تزئین و زیباسازی آن استفاده می کنند. جایگاه عروس و داماد باید در هماهنگی و تناسب کامل با سایر اجزای جشن از جمله میز و صندلی ها، رومیزی ها، پرده ها و چیدمان کلی سالن برگزاری جشن باشد و نورپردازی به صورت زیبا صورت گیرد تا زیبایی جایگاه عروس و داماد را دوچندان سازد.

جایگاه عروس و داماد یکی از بخش های مهمی می باشد که در جشن عروسی باید توجه زیادی به آن شود، همانگونه که می دانید ایده های مختلفی برای تزیین جایگاه عروس و داماد استفاده می شود که اغلب با توجه به سلیقه و خواست طرفین این تزیینات انجام خواهد گرفت. با این حال آشنایی با مدل های متنوع و زیبای جایگاه عروس و داماد را می توان راهنمای مناسبی در جهت انتخاب صحیح در نظر گرفت.  در این مطلب به معرفی مدل های بسیار زیبا و جذاب انواع تزیینات جایگاه و صندلی های عروس و داماد خواهیم پرداخت که امیدواریم مورد توجه شما دوستان قرار بگیرند.

نمونه هایی از تزیین جایگاه عروس و داماد با جدیدترین ایده ها :

برای تزیین جایگاه عروس می توان از انواع گل های طبیعی و مصنوعی، تورهای تزیینی زیبا و انواع وسایل مختلف استفاده نمود. در تزیین جایگاه، توجه به هارمونی رنگ ها از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است و ترکیب مناسب رنگ ها با یکدیگر می تواند فضایی دلنشین و جذاب ایجاد نماید.یکی از ایده های جالب در این زمینه ست نمودن جایگاه عروس و داماد با رنگ و مدل سفره عقد می باشد که می تواند جلوه ایی خاص به فضا ببخشد. در ادامه چند مدل جایگاه با رنگ های متنوع و زیبا را مشاهده می کنید.

انتخاب طرح و مدل صندلی و همچنین تزیین آن نقش مهمی در زیبایی جایگاه عروس و داماد می تواند داشته باشد و زینت بخش آن خواهد بود.

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

 

 

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها را برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

میز شام و میز پذیرایی

میز شام لمسه

یکی از زیباترین مدل های میز ، مدل میز شام...

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس یکی از نکات مهمی که تالار داران...

نمونه جایگاه

چیدمان وتزئین جایگاه عروس و داماد

چرا باید به چیدمان و تزئین جایگاه عروس و داماد...