میز شام عروسی

میز شام و میز پذیرایی

میز شام عروسی

میز شام عروسی

چگونگی چیدمان میز شام عروسی و منوی غذایی تالار ، از مهم ترین عوامل موثر از نظر زوج های جوان در انتخاب تالار مراسم عروسی می باشد . از آنجا که مراسم جشن ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات در زندگی هر فردی می باشد ، اکثر زوج های جوان تلاش می کنند که با برنامه ریزی مناسب و انتخاب دقیق تالار مراسم و داشتن میز شام عالی ، شبی به یادمانی برای خود و عزیزان شان ایجاد کنند . اکثر تالار ها دارای چندین منوی انتخابی هستند ، تا زوج های جوان بنا به سلیقه و بودجه خود بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند . برای داشتن میز شام عروسی خوب و عالی علاوه بر منوی غذایی و کیفیت خوب غذاها و نحوه سرو مناسب غذاها ، باید یک سری نکات را نیز لحاظ نمود.

نکات مهم در چیدمان میز شام عروسی :

  • میز شام باید در مکانی از سالن تالار قرار بگیرد که روبروی مهمانان و در معرض دید آنها باشد و رفت و آمد و دسترسی به میز راحت باشد .
  • ابعاد میز شام باید متناسب با تعداد مهمانان قابل تغییر باشد .
  • برای میز شام عروسی باید از رومیزی مناسب و زیبا استفاده نمود .
  • استفاده از دستمال سفره و تزئین آن باعث زیبایی هر چه بیشتر میز شام خواهد شد .
  • حتما به طراحی و تزئین محیط اطراف میز شام نیز توجه کنید زیرا هرچه محیط اطراف میز زیباتر باشد باعث زیباتر نشان دادن میز شام خواهد شد .
  • بکارگیری ظروف زیبا و چیدمان زیبای کارد و چنگال بر روی میز
  • استفاده از سفره آرایی و قرار دادن گل و شمع بر روی میز به زیبایی هرچه بیشتر آن کمک خواهد کرد
میز-شام-عروسی
میز-شام-عروسی

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد.شرکت تولیدی ارکیده دارای نیرو های جوان، مجرب و متخصص ایرانی میباشد. که در سال حمایت از کالای ایرانی، ساخت تجهیزات تالاری با کیفیت و جلب رضایت مشتری را بالاترین هدف خود قرار داده است.جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

نمونه جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد جایگاه عروس و داماد از...

نمونه جایگاه عروس تالار

نحوه تزئین جایگاه عروس و داماد

نحوه تزئین جایگاه عروس و داماد چگونگی و نحوه تزئین...

ظرف سه طبقه تالاری

ظروف میوه و شیرینی تالاری

ظروف میوه و شیرینی تالاری از جمله خلق و خوی ...