جایگاه نشستن عروس و داماد

جایگاه-عروس

جایگاه نشستن عروس و داماد

جایگاه نشستن عروس و داماد

جایگاه نشستن عروس و داماد ، یکی از مهم ترین مکان های موجود در تالار پذیرایی می باشد . هرچه این جایگاه زیباتر باشد سالن تالار پذیرایی نیز زیباتر خواهد شد . 

از آنجا که مراسم ازدواج مهم ترین و به یادمان ترین اتفاق در زندگی هر فردی می باشد ، از این رو زوج های جوان از ماه ها قبل برای برگذاری این مراسم برنامه ریزی می کنند تا روزی به یادماندنی برای خود و عزیزانشان ایجاد کنند . یکی از معیار های مهم زوج های جوان در انتخاب تالار مراسم ، نوع تجهیزات بکار رفته در تالار به خصوص جایگاه نشستن عروس و داماد است .

این جایگاه باید در مکانی قرار بگیرد که روبروی همه مهمانان بوده و در معرض دید همگان باشد . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار پذیرایی می شوند ، بعد از خوش آمدگویی به عزیزان خود به جایگاه ویژه عروس و داماد رفته تا نفسی تازه کرده و اندکی استراحت کنند . عکاس و فیلم بردار عروسی در این جایگاه مشغول به گرفتن عکس و فیلم از عروس و داماد خواهند شد . هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، عکس های قشنگ تری نیز به یادگار خواهد ماند .

برای زیباتر شدن هرچه بیشتر جایگاه عروس و داماد می توان موارد زیر را بکار برد  :

  • استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی
  • بکارگیری گلدان های زیبا
  • استفاده از میز و صندلی زیبا
  • بکارگیری شمع و شمعدانی های زیبا
  • نور پردازی مناسب
  • استفاده از انواع تور و ساتن
جایگاه-عروس-داماد
جایگاه-عروس-داماد

طراحی جایگاه عروس و داماد

مهمترین قسمت یک سالن عروسی جایگاه عروس و داماد می باشد که باید به بهترین شکل ممکن طراحی و تزئین نمود. قرار دادن یک پرده بزرگ در پشت سر عروس و داماد با طرحی زیبا، استفاده از نورپردازی در بالای سر آنها، آبنما و سایر طرح های مدرن برای زیبا هرچه بیشتر این قسمت از سالن بکار برده می شود.جایگاه عروس و داماد در عروسی مرکز توجه فرار دارد و در حال حاضر به دیزاین و طراحی آن توجه فراوان می کنند.
در صورتی که به دنیال تزیین جایگاه شیک و متفاوتی می گردید، پیشنهاد می کینم به هیچ وجه معجزه گل ها را فراموش نکنید. انواع مختلف گل های طبیعی و مصنوعی می توانند زینت بخش جایگاه شما بوده و جلوه ای خاص و بی نظیر به آن دهند. تصاویر زیر انواع جایگاه تزیین شده با گل های مختلف را نشان می دهند که می توانید به عنوان الگو این مدل های زیبا را بکار برید.
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

تجهیزات دکور ورودی تالار

تجهیزات تالاری

تجهیزات تالاری هر تالاری که به سطح قابل قبولی برای...

جایگاه-عروس-داماد

کرایه جایگاه عروس

کرایه جایگاه عروس زمانی که عروس و داماد قصد انتخاب...

میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد امروزه مراسم جشن ازدواج خیلی...