جایگاه نشستن عروس و داماد

جایگاه-عروس

جایگاه نشستن عروس و داماد

جایگاه نشستن عروس و داماد

جایگاه نشستن عروس و داماد ، یکی از مهم ترین مکان های موجود در تالار پذیرایی می باشد . هرچه این جایگاه زیباتر باشد سالن تالار پذیرایی نیز زیباتر خواهد شد . 

از آنجا که مراسم ازدواج مهم ترین و به یادمان ترین اتفاق در زندگی هر فردی می باشد ، از این رو زوج های جوان از ماه ها قبل برای برگذاری این مراسم برنامه ریزی می کنند تا روزی به یادماندنی برای خود و عزیزانشان ایجاد کنند . یکی از معیار های مهم زوج های جوان در انتخاب تالار مراسم ، نوع تجهیزات بکار رفته در تالار به خصوص جایگاه نشستن عروس و داماد است .

این جایگاه باید در مکانی قرار بگیرد که روبروی همه مهمانان بوده و در معرض دید همگان باشد . زمانی که عروس و داماد وارد سالن تالار پذیرایی می شوند ، بعد از خوش آمدگویی به عزیزان خود به جایگاه ویژه عروس و داماد رفته تا نفسی تازه کرده و اندکی استراحت کنند . عکاس و فیلم بردار عروسی در این جایگاه مشغول به گرفتن عکس و فیلم از عروس و داماد خواهند شد . هر چه این جایگاه زیباتر باشد ، عکس های قشنگ تری نیز به یادگار خواهد ماند .

برای زیباتر شدن هرچه بیشتر جایگاه عروس و داماد می توان موارد زیر را بکار برد  :

  • استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی
  • بکارگیری گلدان های زیبا
  • استفاده از میز و صندلی زیبا
  • بکارگیری شمع و شمعدانی های زیبا
  • نور پردازی مناسب
  • استفاده از انواع تور و ساتن
جایگاه-عروس-داماد
جایگاه-عروس-داماد

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

نمونه چیدمان تالار

لوازم و تجهیزات تالار

چرا باید به لوازم و تجهیزات تالار توجه کرد؟ از...

جایگاه ویژه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس

نمونه جایگاه عروس هنگامی که وارد سالن پذیرایی یک تالار...

نورپردازی جایگاه عروس

نورپردازی جایگاه عروس

چرا باید به نورپردازی جایگاه عروس توجه کرد؟ توجه به...