جدیدترین جایگاه عروس

جایگاه عروس داماد

جدیدترین جایگاه عروس

جدیدترین جایگاه عروس

از آنجا که جایگاه عروس یکی از مهم ترین تجهیزات تالاری می باشد ، تالارداران همیشه سعی در استفاده از بهترین و جدیدترین جایگاه عروس و داماد را دارند . یکی از معیارهای مهم برای زوج های جوان در انتخاب تالار مدل و چیدمان جایگاه عروس و داماد می باشد . 

بطور ناخداگاه زمانی که ما وارد سالن تالار پذیرایی می شویم ، اولین مکانی که توجه ما را به خود جلب می کند ، جایگاه عروس می باشد . هنگامی که عروس داماد وارد مجلس می شوند بعد از خوش آمد گویی به عزیزانشان به این جایگاه می روند و عکاس و فیلم بردار عروسی مشغول گرفتن عکس و فیلم از عروس و داماد خواهند شد . پس هر چه این جایگاه زیباتر باشد عکس های زیباتری نیز به یادگاری خواهد ماند . خیلی از عروس و داماد ها تمایل دارند که جایگاه عروس و داماد مطابق سلیقه آنها چیده شود . امروزه برخلاف گذشته انواع و اقسام مدل جایگاه عروس و داماد در تالار ها دیده می شود.

برای تزئین جایگاه عروس و داماد می توان از موارد زیر استفاده نمود :

  • بکارگیری گل های طبیعی و مصنوعی
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زبیا
  • استفاده از تور و ساتن
  • بکارگیری از آب نما
  • استفاده از بادکنک
  • نورپردازی مناسب
  • استفاده از میز و صندلی زیبا

جدیدترین مدل های جایگاه عروس :

جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه عروس
جایگاه عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالاری میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی ،میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها را  برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشند. میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863  تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه ویژه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد از جمله عوامل مهم که...

تجهیز تالار

تجهیز تالار

تجهیز تالار یک تالار خوب باید تجهیز تالار مناسب داشته...

صندلی شیواری

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک داشتن صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی...