طراحی جایگاه عروس و داماد

جایگاه-عروس-داماد

طراحی جایگاه عروس و داماد

طراحی جایگاه عروس و داماد

توجه به طراحی جایگاه عروس و داماد یکی از موارد بسیاری مهمی می باشد که تالار داران حتما باید به آن توجه کنند . هر چقدر هم که تالار و تجهیزات تالاری شما لوکس و زیبا باشد طراحی جایگاه عروس و داماد و چیدمان آن می تواند به زیبایی هر چه بیشتر آن کمک کند.جشن عروسی هر فرد بی تردید مهم ترین اتفاق در زندگی آن می باشد . بسیاری از زوج های جوان از مدت ها قبل ، برای چگونگی و نحوه برگذاری آن برنامه ریزی می کنند و خواستار این هستند که یک شب به یادمانی برای خود و عزیزانشان رقم بزنند . با توجه به تغییر سبک زندگی و تمایل به تجمل گرایی در بیشتر افراد به خصوص نسل امروز جامعه ما ، صاحبان تالار باید در انتخاب تجهیزات تالاری خود به خصوص جایگاه عروس و داماد نهایت دقت و سلیقه را به خرج دهند تا بتوانند جواب گوی خواسته ها و نیازهای زوج های مشکل پسند باشند .

زمانی که ما وارد یک تالار عروسی می شویم ، ناخودآگاه اولین جایی که توجه ما را به خود جلب می کند ، جایگاه ویژه عروس و داماد خواهد بود . زمانی که عروس وداماد وارد سالن می شوند ، بعد از خوش آمد گویی و خیر مقدم گفتن به عزیزانشان به این جایگاه رفته تا نفسی تازه کنند و از حضور و همراهی خویشاوندان و دوستان خود در این رخداد و جشن مهم زندگی مشترک خود نهایت لذت را ببرند .

معمولا در جایگاه عروس و داماد ، عکاس و فیلم بردار مراسم ، مشغول ثبت لحظات زیبای مراسم می شوند ، پس هر چه این جایگاه زیبا و شکیل باشد ، عکس های یادگاری زیباتری نیز به جا خواهد ماند .

موارد قابل استفاده در طراحی جایگاه عروس و داماد :

  • استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی یکی از بهترین روش های طراحی و تزئین این جایگاه است. عطر گل های طبیعی موجود در این جایگاه فضای دل چسبی را ایجاد خواهد کرد.
  • اگر عروس و داماد خواستار ایجاد جایگاهی زیبا و در عین حال ساده را داشته باشند ، استفاده و بکارگیری انواع تور و ساتن برای طراحی ، گزینه مناسبی خواهد بود .
  • باید نورپردازی این مکان به گونه ای باشد که باعث به چشم آمدن آن شود. یکی از ایده های جدید استفاده از رقص نور است. رقص نور را می توان در طرح های مختلف بر روی سقف و دیوارها و کف سالن تاباند و فضای خاصی را ایجاد کرد.
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا ، بر زیبایی هر چه بیشتر این مکان تاثیر گذار خواهد بود .

 

جایگاه عروس و داماد
جایگاه عروس و داماد
طراحی -جایگاه-عروس-داماد
طراحی -جایگاه-عروس-داماد

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار عروسی

تجهیز تالار عروسی

تجهیز تالار عروسی تالار داران با داشتن تجهیز تالار عروسی...

صندلی های تالار

خرید صندلی تالاری

خرید صندلی تالاری عوامل زیادی در منحصربفرد شدن یک تالار...

جایگاه-عروس

جایگاه عروس در تالار

جایگاه عروس در تالار جایگاه عروس در تالار از جمله...