نمونه جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه

نمونه جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس و داماد

معمولا زوج های جوان برای انتخاب تالار مراسم ازدواج خود ، ابتدا اقدام به دیدن آلبوم عکس نمونه جایگاه عروس و داماد کرده و سپس تصمیم گیری خواهند کرد. یکی از تجهیزات مهم تالار ، جایگاه عروس و داماد است .  زمانی که وارد سالن تالار می شویم ، جایگاه عروس و داماد همچون نگینی بر روی انگشتر توجه ما را به خود جلب خواهد کرد . عروس و داماد بعد از ورود به سالن و خوش آمد گویی به عزیزان خود ، به جایگاه عروس و داماد می روند ، تا نفسی تازه کنند . معمولا مهمانان در این جایگاه با عروس و داماد مشغول به گرفتن عکس های یادگاری می شوند . هر چه جایگاه عروس و داماد زیباتر باشد باعث می شود سالن تالار پذیرایی نیز زیباتر به نظر برسد . باید بدانید حتی اگر در مجلل ترین و زیباترین سالن و تالار مراسم را برگزار نمایید نباید از طراحی و دیزاین جایگاه عروس و داماد صرف نظر کنید .

چطور می توان جایگاه عروس و داماد را زیبا نمود ؟

  • استفاده از گل ها همیشه باعث ایجاد فضایی زیبا و دل انگیز خواهد شد ، سعی کنید با بکارگیری گل ها باعث زیبایی هر چه بیشتر جایگاه عروس و داماد شوید .
  • استفاده از مبل و میز مناسب و زیبا در این جایگاه باعث شکیل شدن آن خواهد شد .
  • نور پردازی مناسب جایگاه ، باید دقت کرد رنگ نور جایگاه عروس و داماد  با رنگ آمیزی بکار رفته در آن هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال اگر جایگاه رنگی است نور سفید خیلی مناسب خواهد بود و باعث به چشم آمدن جایگاه خواهد شد .اگر جایگاه کرم یا سفید رنگ است، بهتر است از نورهای رنگی استفاده شود.استفاده از نور های مخفی نیز برای تزئین این قسمت ایده خوبی خواهد بود.
  • استفاده از شمع و قرار دادن شمع ها در شمعدانی های زیبا باعث خاص و رمانتیک شدن فضای جایگاه عروس و داماد خواهد شد.
جایگاه عروس و داماد
جایگاه عروس و داماد
نورپردازی جایگاه عروس
نورپردازی جایگاه عروس
جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده
جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس یکی از نکات مهمی که تالار داران...

صندلی شیواری

خرید صندلی شیواری

صندلی شیواری: صندلی شیواری از محبوب ترین و پرکاربرد ترین...

صندلی شیواری

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک داشتن صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی...