صندلی تالاری تاشو

صندلی تالاری تاشو

صندلی تالاری تاشو

صندلی تالاری تاشو

صندلی تالاری تاشو یکی از محبوب ترین انواع صندلی ها در دنیا می باشد . یکی از دلایل محبوبیت صندلی های تاشو ، سبک بودن و قابلیت حمل آسان آنها می باشد . ابعاد این صندلی در مقایسه با دیگر صندلی ها کمتر بوده و فضای کمتری را اشغال خواهند کرد. از گذشته تا امروز صندلی تالاری تاشو در بسیاری از مراسم ها استفاده شده و خواهد شد و هیچ گاه از مد نخواهد افتاد . علاوه بر تالار ها صندلی تاشو برای مجالسی که در خانه برگذار می شوند بسیار مناسب خواهد بود . بکارگیری صندلی تاشو برای مراسم تولد یا برگذاری مراسم عزاداری در خانه ، باعث خواهد شد تا بتوانیم نهایت استفاده از فضا را داشته و نظم و سازمان دهی بیشتری را ایجاد کنیم .

صندلی از جمله وسایلی است که طراحی و تولید آن حتما باید مطابق با رعایت اصول استاندارد باشد . اگر اصول استاندارد در ساخت صندلی رعایت نشود باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل پا درد ، کمر درد و ناراحتی عضلانی خواهد شد .

ویژگی های یک صندلی مناسب :

  • صندلی نباید خیلی بلند یا کوتاه باشد . اگر بیش از حد بلند باشد به قسمت زانوی پا فشار وارد خواهد شد . اگر صندلی کوتاه باشد احساس فشار بر روی استخوان ها و نشیمنگاه خواهد بود . ارتفاع صندلی باید به گونه ای باشد که هنگام نشستن بر روی آن کف پاها روی زمین قرار بگیرد .
  • عمق نشیمنگاه صندلی تاثیر زیادی بر احساس راحتی هنگام نشستن بر روی آن خواهد داشت . اگر عمق نشیمنگاه کم باشد فشار زیادی به پشت و زانو ها وارد می شود .
  • طراحی صندلی باید برای زنان و مردان متفاوت باشد زیرا ارگونومی بدن آنها باهم متفاوت است .

موادی که در تولید صندلی تالاری تاشو استفاده می شود

برای قسمت روکش صندلی ها از چرم و اسفنج و فوم استفاده می شود. از رنگ های کوره ای برای پایه ها استفاده می شود، تا در برابر ضربه های ناشی از جابجایی مقاومت بیشتری پیدا کنند. استفاده از پارچه های مرغوب و درجه یک و بکارگیری خیاط های کاملا مجرب و حرفه ای در قسمت دوخت و دوز و بهره بردن از تجربه طراحان متخصص و حرفه ای باعث تولید مدل های زیبایی از صندلی تاشو خواهند شد.

 

صندلی-تالاری-تاشو
صندلی-تالاری-تاشو

صندلی-تالاری-تاشو
صندلی-تالاری-تاشو

صندلی-تالاری-تاشو
صندلی-تالاری-تاشو

صندلی-تالاری-تاشو
صندلی-تالاری-تاشو

صندلی-تالاری-تاشو
صندلی-تالاری-تاشو

صندلی-تالاری-تاشو
صندلی-تالاری-تاشو

 

شاید یکی از دغدغه های تالارداران این باشد که برای خرید صندلی تالاری تاشو به کجا مراجعه کنند و چه نوع صندلی بخرند یا صندلی از چه جنسی بخرند که در مرور زمان با استفاده مکرر خراب نشود چه صندلی هایی بیشتر محبوب و مناسب تالار است و مشتری پسند است و… گروه صنایع فلزی ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیز، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیزات تالاری از جمله میز تالار ، صندلی تالار ، میز شام ، ظروف میوه و شیرینی ، جایگاه عروس و داماد ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، مناسب سالن پذیرایی شما میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس تجهیزات تالار ارکیده در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس داماد

جدیدترین جایگاه عروس

جدیدترین جایگاه عروس از آنجا که جایگاه عروس یکی از...

صندلی-شیواری

صندلی شیواری تاشو

صندلی شیواری تاشو از آنجا که صندلی شیواری در میان...

تجهیز تالار

تجهیز تالار

تجهیز تالار یک تالار خوب باید تجهیز تالار مناسب داشته...