جایگاه ویژه عروس و داماد

جایگاه-عروس-و-داماد

جایگاه ویژه عروس و داماد

جایگاه ویژه عروس و داماد

زمانی که وارد سالن تالار عروسی می شویم ، اولین مکانی که توجه ما را به خود جلب می کند جایگاه ویژه عروس و داماد می باشد ، که جایگاه ویژه عروس و داماد هم چون نگینی درخشان مرکز عطف و توجه همگان خواهد بود . زمانی که عروس و داماد وارد سالن پذیرایی می شوند بعد از خوش آمد گویی به عزیزانشان ، به جایگاه ویژه عروس و داماد می روند تا نفسی تازه کنند و این جشن باشکوه و تکرار نشدنی پیوند مهر و دوستی خود را با بودن در کنار اقوام و خویشان خویش به یادماندنی تر کنند . جایگاه عروس و داماد باید در مکانی قرار بگیرد که روبروی مهمانان باشد ، تا تمام حضار از دیدن زوج جوان لذت ببرند . معمولا عکاس و فیلم بردار مراسم در جایگاه ویژه عروس و داماد مشغول گرفتن عکس و فیلم می شوند ، علاوه بر این مهمانان نیز به جایگاه عروس و داماد می روند و با زوج جوان عکس می گیرند ، پس طراحی و چیدمان این جایگاه بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود .

موارد که باید در طراحی و چیدمان جایگاه ویژه عروس و داماد رعایت شوند :

  • استفاده و بکارگیری تکنیک گل آرایی : با استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی در این جایگاه می توان فضایی خاص و دل انگیز ایجاد نمود .
  • استفاده از میز و مبل تالاری مناسب : معمولا در جایگاه ویژه عروس و داماد ، از کاناپه دو یا سه نفره استفاده می کنند ، هر چه این کاناپه زیباتر باشد ، جایگاه زیباتر خواهد شد . شاید مبل اسنیل و تاجدار گزینه مناسبی برای این مکان باشد .
  • استفاده از نور پردازی مناسب : رنگ نور جایگاه عروس و داماد را طوری انتخاب کنید که با دیگر رنگ های استفاده شده در این جایگاه هم خوانی داشته باشد. استفاده از نور های لایت و مخفی نیز زیبایی خاصی به محیط می دهد.
  • استفاده از تور
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا
جایگاه-عروس-داماد
جایگاه-عروس-داماد

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

تولیدی ملزومات تالار پذیرایی در ایران

میز شام

میز شام یکی از دغدغه های زوج های جوان در...

تجهیز ظرف پذیرایی تالاری

ظروف تالار

ظروف تالار یکی از وسایل پرکاربرد و مهم و ضروری...

میز شام

طراحی میز شام عروسی

طراحی میز شام عروسی طراحی میز شام عروسی یکی از...