جایگاه ویژه عروس و داماد

جایگاه-عروس-و-داماد

جایگاه ویژه عروس و داماد

جایگاه ویژه عروس و داماد

زمانی که وارد سالن تالار عروسی می شویم ، اولین مکانی که توجه ما را به خود جلب می کند جایگاه ویژه عروس و داماد می باشد ، که جایگاه ویژه عروس و داماد هم چون نگینی درخشان مرکز عطف و توجه همگان خواهد بود . زمانی که عروس و داماد وارد سالن پذیرایی می شوند بعد از خوش آمد گویی به عزیزانشان ، به جایگاه ویژه عروس و داماد می روند تا نفسی تازه کنند و این جشن باشکوه و تکرار نشدنی پیوند مهر و دوستی خود را با بودن در کنار اقوام و خویشان خویش به یادماندنی تر کنند . جایگاه عروس و داماد باید در مکانی قرار بگیرد که روبروی مهمانان باشد ، تا تمام حضار از دیدن زوج جوان لذت ببرند . معمولا عکاس و فیلم بردار مراسم در جایگاه ویژه عروس و داماد مشغول گرفتن عکس و فیلم می شوند ، علاوه بر این مهمانان نیز به جایگاه عروس و داماد می روند و با زوج جوان عکس می گیرند ، پس طراحی و چیدمان این جایگاه بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود .

موارد که باید در طراحی و چیدمان جایگاه ویژه عروس و داماد رعایت شوند :

  • استفاده و بکارگیری تکنیک گل آرایی : با استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی در این جایگاه می توان فضایی خاص و دل انگیز ایجاد نمود .
  • استفاده از میز و مبل تالاری مناسب : معمولا در جایگاه ویژه عروس و داماد ، از کاناپه دو یا سه نفره استفاده می کنند ، هر چه این کاناپه زیباتر باشد ، جایگاه زیباتر خواهد شد . شاید مبل اسنیل و تاجدار گزینه مناسبی برای این مکان باشد .
  • استفاده از نور پردازی مناسب : رنگ نور جایگاه عروس و داماد را طوری انتخاب کنید که با دیگر رنگ های استفاده شده در این جایگاه هم خوانی داشته باشد. استفاده از نور های لایت و مخفی نیز زیبایی خاصی به محیط می دهد.
  • استفاده از تور
  • استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا
جایگاه-عروس-داماد
جایگاه-عروس-داماد
جایگاه-عروس-و-داماد
جایگاه-عروس-و-داماد
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس
جایگاه-عروس

جایگاه ویژه عروس و داماد در مراسم عروسی

از موارد که باید در هر مراسم عروسی طراحی و تزیین شود، جایگاهی هست که برای عروس و داماد در نظر گرفته می شود .هرچه زیبایی کار دراین قسمت ببیشتر استفاده شود، باعث زیبایی کار تشریفات مجالس خواهد شد . زمان برش کیک نیز جایگاه برزیبایی برش کیک خواهد افزود. بهترین حالتی که می توان برای جایگاه عروس و داماد در نظر گرفت ،جایگاه بااستیج خواهد بود، بااستیجی که محل جایگاه عروس داماد از میزهای میهمانان ارتفاع بالاتری داشته و معمولا هم سطح استیج موزیک ، بهترین حالت میباشد.
بیشترین عکس وفیلم های بیادماندنی عروس داماد با جایگاهشان است مخصوصا عکس های گرفته شده با دوستان در بین یا آخر مراسم بی نظیر خواهد بود.

تزیین جایگاه عروس و داماد در تالار

یکی از نکات مهم در یک تالار طراحی و دیزاین جایگاه عروس و داماد می باشد. شما هر مقدار که نما، ورودی و تالار زیبایی هم داشته باشید نمیتوانید از تزیین و طراحی جایگاه عروس و داماد به راحتی صرف نظر کنید. هر مقدار که این جایگاه زیباتر و جذاب تر طراحی و تزیین شود باعث زیباتر شدن تالار خواهد شد و یک شب به یادمانی در ذهن زوج ما خواهد گذاست.پس توجه به سبک طراحی جایگاه می تواند بسیار پر اهمیت باشد.

گروه صنایع فلز ارکیده

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

نمونه جایگاه

چیدمان وتزئین جایگاه عروس و داماد

چرا باید به چیدمان و تزئین جایگاه عروس و داماد...

روکش صندلی تالاری

روکش صندلی تالاری

روکش صندلی تالاری یکی از عوامل مهم در حفظ و...

صندلی شیواری

صندلی شیواری و موارد کاربرد آن

صندلی شیواری صندلی شیواری از دسته صندلی تالاری های بسیار...