طراحی میز شام عروسی

میز شام

طراحی میز شام عروسی

طراحی میز شام عروسی

طراحی میز شام عروسی یکی از معیار های بسیار مهم در انتخاب یک تالار برای زوج های جوان می باشد. یکی از دغدغه های زوج های جوان در برگذاری مراسم جشن ازدواجشان میز شام و منوی تالار و کیفیت غذاها و چگونگی ارائه و سرو غذاست.

امروزه تالارها دارای منوهای غذایی مختلفی هستند و زوج ها می توانند باتوجه به سلیقه خود منوی مناسبی را انتخاب کنند . معمولا عروس و داماد قبل از انتخاب تالار عکس نمونه هایی از میز شام عروسی را می بینند و بعد اقدام به تصمیم گیری می کنند .

برای طراحی میز شام عروسی باید به موارد زیر توجه نمود :

  • طراحی و تزئین محیط اطراف میز شام : برای این منظور می توان گلدان ، آب نما ، شمع و … در اطراف میز شام قرار داد .
  • قرار دادن میز شام عروسی در محیط مناسب : میز شام باید در مکانی قرار بگیرد که در معرض دید باشد و مهمانان بتوانند به راحتی به میز شام دسترسی داشته باشند .
  • استفاده از تکنیک سفره آرایی : هرچه غذاها ، دسرها ، سالادها زیباتر تزئین شوند میز شام عروسی نیز زیباتر خواهد شد و اشتیاق و میل مهمانان نیز برای سرو غذا بیشتر خواهد شد .
  • استفاده از ظروف زیبا و چیدن زیبای ظروف در کنار هم
  • بکار بردن رومیزی زیبا
  • استفاده از دستمال سفره : یک ایده ی جدیدی که امروزه مورد استقبال زوج های جوان قرار گرفته ، حک کردن اسم عروس و داماد بر روی دستمال سفره است ، این کار می تواند مهمانان را شگفت زده کند ، علاوه بر این با شکل دادن به دستمال سفره می توان به زیبایی میز شام عروسی افزود .
میز شام
میز شام
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی
طراحی-میز-شام-عروسی

معمولا شام عروسی، توسط کارکنان تشریفات مجالس چیده خواهد شد. اگر خانواده عروس و داماد برای چیدمان میز شام عروسی طرح خاصی در نظر داشته باشند، می توانند میز شام عروس و داماد را مطابق با سلیقه خودشان طراحی و تزیین کنند.

چگونه میز شام زیبا و متفاوت داشته باشیم ؟

قبل از اینکه میز شام عروس و داماد بچینید، ابتدا باید برای آن رومیزی زیبا و مناسب انتخاب نمود.معمولا رومیزی های سنگ دوزی شده و نگین کاری شده گزینه مناسبی خواهند بود. زرق و برق رومیزی می تواند باعث زیبایی هر چه بیشتر میز شام عروسی شود.
در برگزاری مجالس عروسی در باغ تشریفات مجالس گل هایی که برای میز شام عروسی انتخاب می کنند، باید دارای اندازه متناسبی بوده، هم چنین سعی کنیدگل هایی را انتخاب کنید ،که دارای ساقه کشیده تری باشند،به این دلیل که زیباتر دیده خواهند شد. از جمله گل هایی که می توان برای میز شام عروسی استفاده نمود می توان  گل های؛ فرزیا، گل داودی، سوسن، میموزیا، آنتوریوم قرمز و گل رز را بیان نمود.

  قاشق، چنگال و بشقاب

قاشق و چنگال ها باید در کنار بشقاب ها قرار داده شوند. نحوه قرار گیری قاشق و چنگال و چاقو اهمیت زیادی خواهد داشت. توجه داشته باشید که حتما از قاشق کوچک دسرخوری روی میز شام استفاده کنید. بشقاب هایی که می خواهید بر روی میز قرار دهید، باید برای غذا و سالاد جداگانه انتخاب نمود. برای سالاد پیش دستی های کوچکتر و برای غذا، بشقاب های بزرگ را بر روی میز استفاده کنید.

لیوان ها

سعی کنیدبرای چندین نوشیدنی چند لیوان بر روی میز قرار دهید.قرار دادن دو لیوان شیک و مجلسی بر روی میز کافی خواهد بود.

گروه صنایع فلز ارکیده

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

جایگاه داماد

جایگاه عروس

جایگاه عروس وقتی شما وارد سالن پذیرایی یک تالار می...

مدل-جایگاه-عروس

قیمت جایگاه عروس

قیمت جایگاه عروس یکی از عوامل بسیار مهم در زیبا...

میز شام و میز پذیرایی

میز شام عروسی

میز شام عروسی چگونگی چیدمان میز شام عروسی و منوی...