خرید جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

خرید جایگاه عروس و داماد

خرید جایگاه عروس و داماد

تالار داران برای خرید جایگاه عروس و داماد باید نهایت دقت را به خرج دهند ، زیرا جایگاه عروس و داماد کانون توجه مهمانان خواهد بود و به عنوان نگین مجلس خواهد درخشید . زمانی که عروس و داماد وارد مجلس می شوند بعد از خوش آمد گویی به عزیزانشان ، به جایگاه عروس و داماد می روند تا نفسی تازه کنند . بعد از آمدن عروس و داماد مهمانان یکی یکی در این جایگاه حاضر می شوند و مشغول گرفتن عکس های یادگاری با عروس و داماد می شوند . پس طراحی و تزئین و چیدمان درست جایگاه عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

هرچه این جایگاه زیباتر باشد باعث زیباتر شدن تالار خواهد شد . انتخاب میز و صندلی زیبا برای جایگاه عروس و داماد ، به زیباتر شدن این جایگاه کمک شایانی خواهد کرد . میزو صندلی های استیل و تاجدار که در انواع کلاسیک و قلبی و … موجود هستند می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در جایگاه عروس وداماد باشد . برای به چشم آمدن هر چه بیشتر جایگاه عروس و داماد باید به طراحی و تزئین آن توجه زیادی کرد . بهتر است برای این کار از متخصصینی که در حوزه طراحی و دکوراسیون فعالیت می کنند کمک گرفت .

برای داشتن جایگاه شیک و زیبا باید به نکات زیر توجه نمود :

  • استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی
  • ایجاد نورپردازی مناسب
  • استفاده از انواع تور و پارچه
  • استفاده از شمع و شمعدانی
  • بکار بردن بادکنک
  • قرار دادن پرده زیبا پشت جایگاه عروس و داماد
  • استفاده از گلدان های زیبا
نورپردازی جایگاه عروس
نورپردازی جایگاه عروس

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

سفره عقد

جایگاه عقد عروس

جایگاه عقد عروس یک تالار برای اینکه خاص و ممتاز...

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس یکی از نکات مهمی که تالار داران...

میز شام و میز پذیرایی

میز شام لمسه

یکی از زیباترین مدل های میز ، مدل میز شام...