صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری

یکی از عوامل بسیار مهمی که باعث زیبا و شکیل شدن یک تالار خواهد شد نوع صندلی مبله تالاری استفاده شده در آن می باشد . برای عروس و دامادهای سخت گیر و مشکل پسند ، یکی از معیارهای مهم برای انتخاب تالار مراسم شان نوع تجهیزات تالار بخصوص میز و صندلی مبله تالاری و چیدمان آنها می باشد .

به صندلی هایی صندلی مبله تالاری گفته می شود که :

یک نفره و یا به صورت کاناپه چند نفره هستند و دارای نشیمنگاه نرم و راحت با روکش چرمی یا پارچه ای بوده و ممکن است دارای دسته کناری باشند . نشیمنگاه صندلی مبله تالاری باید به گونه ای باشد که قابلیت ارتجاعی داشته باشد بدین صورت که اگر با انگشتان دست به روکش صندلی فشار وارد کنیم ، روکش فرو رفته و با برداشتن انگشتان ، دوباره به حالت اولیه خود باز گردد . پیشرفت روز افزون صنعت مبل سازی باعث بوجود آمدن انواع و اقسام میز تالاری و صندلی مبله تالاری شده است .

 گروه تولیدی ارکیده مفتخر به این است که با داشتن تیمی خلاق و مجرب، با طراحی مدل های جدید و ساخت آنها، بتواند نیازهای جدید مشتریان خود را برای داشتن سالنی زیبا و پرشکوه برآورده کند. گروه تولیدی ارکیده با انتخاب پارچه های مرغوب و زیبا و زیر سازی مناسب قادر به تولید صندلی های محکم و با دوام شده اند که در اثر گذشت زمان نیاز به تعمیر و نوسازی نخواهند داشت .برخی از مدل های مبل مخصوص تالار ، تولید شده در گروه تولیدی صنایع فلز ارکیده عبارتند از :

مبل تاج دار ، مبل مدل کینگ ، مبل کلاسیک

 

در تولید صندلی مبله تالاری از چه موادی استفاده می کنند؟

در تولید صندلی مبله تالاری از فوم سرد، برای قسمت کف و پشت صندلی و از ام دی اف برای تخته آن استفاده می کنند. اگر به جای فوم از ابر در صندلی مبله استفاده شود، بعد از مدتی در اثر استفاده صندلی تغییر شکل خواهد داد.

 

رعایت اصول استاندارد در صندلی مبله تالاری

نشستن بر روی صندلی هایی که در تولید آنها اصول استاندارد رعایت شده، هیچ گاه باعث ناراحتی در ناحیه کمر و گردن نخواهد شد. جای نشستن صندلی باید نرم و انعطاف پذیر بوده و پایه های آن نباید خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشد .

 

انواع مدل های صندلی مبله تالاری

در بازار متنوع امروز، انواع مدل های صندلی مبله تالاری تولید می شود، که تالارداران باید با توجه به سبک تالار خود می توانند مدل فانتزی، کلاسیک و … را انتخاب کنند.

 

 

صندلی-مبله-تالاری
صندلی-مبله-تالاری

صندلی-مبله-تالاری
صندلی-مبله-تالاری

صندلی-مبله-تالاری
صندلی-مبله-تالاری

صندلی-مبله-تالاری
صندلی-مبله-تالاری

صندلی-مبله-تالاری
صندلی-مبله-تالاری

صندلی-مبله-تالاری
صندلی-مبله-تالاری

 

گروه صنایع فلزی ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیز، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیزات تالاری مناسب سالن پذیرایی شما میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما، مراجعه کنید.

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار ارکیده

کاور صندلی تالاری

کاور صندلی تالاری شما زمانی که وارد یک تالار می...

نمونه جایگاه عروس تالار

نحوه تزئین جایگاه عروس و داماد

نحوه تزئین جایگاه عروس و داماد چگونگی و نحوه تزئین...

جایگاه عروس و داماد

خرید جایگاه عروس و داماد

خرید جایگاه عروس و داماد تالار داران برای خرید جایگاه...