صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری

یکی از عوامل بسیار مهمی که باعث زیبا و شکیل شدن یک تالار خواهد شد نوع صندلی مبله تالاری استفاده شده در آن می باشد . برای عروس و دامادهای سخت گیر و مشکل پسند ، یکی از معیارهای مهم برای انتخاب تالار مراسم شان نوع تجهیزات تالار بخصوص میز و صندلی مبله تالاری و چیدمان آنها می باشد .

به صندلی هایی صندلی مبله تالاری گفته می شود که :

یک نفره و یا به صورت کاناپه چند نفره هستند و دارای نشیمنگاه نرم و راحت با روکش چرمی یا پارچه ای بوده و ممکن است دارای دسته کناری باشند . نشیمنگاه صندلی مبله تالاری باید به گونه ای باشد که قابلیت ارتجاعی داشته باشد بدین صورت که اگر با انگشتان دست به روکش صندلی فشار وارد کنیم ، روکش فرو رفته و با برداشتن انگشتان ، دوباره به حالت اولیه خود باز گردد . پیشرفت روز افزون صنعت مبل سازی باعث بوجود آمدن انواع و اقسام میز تالاری و صندلی مبله تالاری شده است .

 گروه تولیدی ارکیده مفتخر به این است که با داشتن تیمی خلاق و مجرب، با طراحی مدل های جدید و ساخت آنها، بتواند نیازهای جدید مشتریان خود را برای داشتن سالنی زیبا و پرشکوه برآورده کند. گروه تولیدی ارکیده با انتخاب پارچه های مرغوب و زیبا و زیر سازی مناسب قادر به تولید صندلی های محکم و با دوام شده اند که در اثر گذشت زمان نیاز به تعمیر و نوسازی نخواهند داشت .برخی از مدل های مبل مخصوص تالار ، تولید شده در گروه تولیدی صنایع فلز ارکیده عبارتند از :

مبل تاج دار ، مبل مدل کینگ ، مبل کلاسیک

گروه صنایع فلزی ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیز، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیزات تالاری مناسب سالن پذیرایی شما میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس تجهیزات تالار ارکیده در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

صندلی مبله تالاری
صندلی مبله تالاری

نوشته‌های مرتبط

تولیدی ملزومات تالار پذیرایی در ایران

میز شام

میز شام یکی از دغدغه های زوج های جوان در...

شمعدانی تالار

شمعدان تالاری

شمعدان تالاری آینه و شمعدان تالاری یک پای ثابت در...

مدل میز شام عروس و داماد

در مراسم ازدواج ، مدل میز شام عروس و داماد...