میز شام مخصوص عروس و داماد

میز شام

میز شام مخصوص عروس و داماد

میز شام مخصوص عروس و داماد

در همه تالارها یک جایگاه ویژه ای به عنوان میز شام مخصوص عروس و داماد وجود دارد که تالار داران همواره سعی می کنند میز شام عروس و داماد را با بکار گیری بهترین تجهیزات تالاری و استفاده از ایده های طراحان ، به بهترین شکل ممکن تزئین و طراحی کنند .میز شام عروس و داماد در شب عروسی ، یکی از نقاط مورد توجه مهمانان و عکاس و فیلم بردار مراسم خواهد بود . معمولا سر این میز عکاس و فیلم بردار مراسم عکس های زیادی از عروس و داماد می گیرند ، پس هرچه میز شام عروس و داماد خوب و زیبا چیده شود عکس های زیباتر را به یادگاری خواهد گذاشت . امروزه زوج های جوان ، اهمیت زیادی به میز شام عروس و داماد می دهند و قبل از انتخاب یک تالار ، مشغول به دیدن نمونه کارهای تالار می شوند و بعد تصمیم به انتخاب می گیرند . بسیاری از زوج های مشکل پسند ، ترجیح می دهند که تالار سلیقه و علایق آنها را برای میز شام عروس و داماد ، پرسیده و مطابق نظر آنها این میز چیده شود .

نکاتی که باید برای طراحی میز شام مخصوص عروس و داماد در نظر گرفته شوند عبارتند از :

  • استفاده از میز و صندلی زیبا و مناسب
  • استفاده از رومیزی
  • استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی و قرار دادن آنها در گلدان های تالاری زیبا
  • قرار دادن شمع در شمعدانی های زیبا
  • استفاده از دستمال سفره
  • تزئین غذاها و دسرهای قرار گرفته بر روی میز
  • چیدن خوب و زیبای قاشق و چنگال و ظروف روی میز
  • قرار گرفتن میز در فضای مناسب به گونه ای که رو به روی مهمانان باشد
میز شام مخصوص عروس و داماد
میز شام مخصوص عروس و داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد
میز-شام-مخصوص-عروس-داماد

 

چیدمان میز شام عروسی

قبل از هرچیز تصمیم بگیرید پذیرایی به چه نوع و شیوه ای برای جشن شما مناسب تر می باشد. میخواهید کل غذا ها روی یک میز بزرگ به صورت سلف سرویس قرار بگیرد و یا چیدمان غذاها بر روی میزهای جلو میهمانان باشد. اگرقصد دارید از سرویس سلف استفاده شود حتما به اندازه میز و محل قرارگیری آن دقت شود.  سعی کنید محل قرارگیری میز سلف سرویس و چیدمان صندلی ها به گونه ای باشد که میهمانان برای رفت و آمد دچار مشکل نشوند. فارغ از تنوع شام عروسی، نوع طراحی و تزیین میز شام از جمله میز سرویس ، محل قرار گرفتن پیش غذاها و سالاد ها، نوشیدنی، دسر و غذای اصلی از عواملی بوده که می تواند تاثیر به سزایی در کیفیت پذیرایی شام عروسی بگذارد.

 

نکات مهم و ضروری در تزئین میز شام

تزیین میز شام عروس و داماد در جشن عروسی بسیار مهم بوده و میهمانان به آن توجه ویژه ای می کنند. حتی ممکن است آشنایان شما عکس و فیلم هایی که از میز شام گرفته میشود را سالها بعد تماشا کرده پس تزیین و چیدمان زیبای میز شام مهم می باشد. برای تزیین میز شام حتما از گل های زیبا استفاده کنید .گل هایی چون رز و سوسن و داودی برای اینکار بسیار مناسب خواهند بود، اما اگر میخواهید در هزینه ها صرفه جویی نمایید میتوانید از گل های مصنوعی و یا ترکیب طبیعی و مصنوعی نیز استفاده کرد. شمع ها نیز علاوه بر زیبایی انرژی منفی محیط را جذب و انرژی مثبت را افزایش خواهند داد و سبب داشتن میزی زیبا و رومانتیک می شوند. سعی کنید رنگ شمع ها و گل ها یکی بوده و از شمعدان های بلند و زیبا برای اینکار استفاده شود اینگونه شمعدان ها شکوه ویژه ای خواهند داشت.

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

جایگاه-عروس-داماد

طراحی جایگاه عروس و داماد

طراحی جایگاه عروس و داماد توجه به طراحی جایگاه عروس...

میز شام و میز پذیرایی

میز شام لمسه

یکی از زیباترین مدل های میز ، مدل میز شام...

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...