جایگاه عقد عروس

سفره عقد

جایگاه عقد عروس

جایگاه عقد عروس

یک تالار برای اینکه خاص و ممتاز باشد باید تجهیزات تالاری خوب و مناسب و بروزی داشته باشد . یکی از این تجهیزات که باید توجه بسیاری به آن شود جایگاه عقد عروس می باشد . تزئین و طراحی این جایگاه و نحوه چیدمان آن برای زوج های جوان خیلی مهم بوده زیرا در این جایگاه فیلم برداری و عکس های یادگاری زیادی گرفته می شود و هر چه این جایگاه زیباتر باشد عکس های به یاد ماندنی تری ایجاد خواهد شد . یکی از رسوم بسیار زیبای ما ایرانیان چیدن سفره عقد در مراسم عروسی می باشد و شاید جزو یکی از رسومی باشد که هنوز نیز پابرجاست . از آنجا که ما ایرانیان دارای فرهنگ و تمدن غنی هستیم هر یک از چیزهایی که در سفره عقد قرار می گیرد دارای معنا و مفهوم خاصی می باشد که شاید دانستن آن برای خیلی از افراد جالب باشد .

قرآن را که سرچشمه ی نور و هدایت است در بالای سفره قرار می دهند تا زوج جوان در پرتو این مشعل انسان ساز قرار گرفته و در سرتاسر زندگی خود از رهنمودهای آن بهره مند شوند . آینه ای را در این سفره قرار می دهند تا زوج جوان با نگریستن در آن دلی صاف و زلال پیدا کنند. شمع و شمعدانی ها نیز برای روشنایی زندگی عروس و داماد می باشند . نان را به منزله برکت در زندگی زوج قرار می دهند . سکه را جهت افزایش روزی در زندگی زوج و تخم مرغ را که نماد زاد و ولد بوده به نشانی فرزند دار شدن زوج در سفره می گذارند .

جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس
جایگاه-عقد-عروس

تزئین جایگاه عقد عروس

برای تزیئن این جایگاه می توان از آب نما ، انواع تور و پرده ، نورپردازی ، گل های طبیعی و مصنوعی و … استفاده نمود .

مراسم عقد و جشن نامزدی یکی از خاص ترین شب های زندگی هر کسی خواهد بود. در این شب تمام چشم ها به سمت عروس و داماد بوده و همه میهمانان منتظر ورود عروس و داماد به سر خواهند برد.

بدون شک جایگاه عروس و داماد مهمترین بخش محل برگزاری جشن نامزدی و مراسم عقد می باشد ، که تمام توجه میهمانان به سمت آن هست. با طراحی و اجرای زیبا ترین و بهترین جایگاه های عروس و داماد به متنوع ترین شکل ممکن ،می توان به یاد ماندنی ترین تصویر را در ذهن میهمانان شما ثبت کرد. بکار بردن مدرن ترین سیستم های آتش بازی بی خطر هم باعث می شود، شور و حال خاصی در جشن شما بوجود بیاید.

جایگاه عروس و داماد :

  جایگاه عروس و داماد، مکانی است که عروس خانم و آقا داماد، در این جایگاه بیشتر مراسم خود را برگزار خواهند کرد. این مکان، برای زمان عقد دارای اهمیت بالایی خواهد بود و آن هم به این دلیل است که همه فامیل و دوستان در این قسمت حضور پیدا کرده، تا خطبه عقد خوانده شود و شروع یک مراسم رویایی آغاز شود. در زمان عروسی، این مکان برای نشستن عروس و داماد و نظاره کردن به مجلس و میهمانان خودشان خواهد بود. در بیشتر تالارهای پذیرایی و باغ تالارهای عروسی، جایگاه عروس و داماد از قبل طراحی شده، ولی شما می توانید بر اساس سلیقه ی خود، طراحی و مکان آن را تغییر داده و طراحی کنید.

گروه صنایع فلز ارکیده

اگر قصد تهیه تجهیزات برای تالار خود را دارید ما به شما گروه صنایع فلز ارکیده را پیشنهاد می کنیم . گروه صنایع فلز ارکیده با داشتن سابقه ی درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری از جمله صندلی تالاری ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی ، میز شام ، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما می توانید با شماره  09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

نوشته‌های مرتبط

صندلی شیواری

صندلی شیواری و موارد کاربرد آن

صندلی شیواری صندلی شیواری از دسته صندلی تالاری های بسیار...

صندلی-شیواری

صندلی شیواری تاشو

صندلی شیواری تاشو از آنجا که صندلی شیواری در میان...

صندلی شیواری

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک داشتن صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی...