جایگاه عقد عروس

سفره عقد

جایگاه عقد عروس

جایگاه عقد عروس

یک تالار برای اینکه خاص و ممتاز باشد باید تجهیزات تالاری خوب و مناسب و بروزی داشته باشد . یکی از این تجهیزات که باید توجه بسیاری به آن شود جایگاه عقد عروس می باشد . تزئین و طراحی این جایگاه و نحوه چیدمان آن برای زوج های جوان خیلی مهم بوده زیرا در این جایگاه فیلم برداری و عکس های یادگاری زیادی گرفته می شود و هر چه این جایگاه زیباتر باشد عکس های به یاد ماندنی تری ایجاد خواهد شد . یکی از رسوم بسیار زیبای ما ایرانیان چیدن سفره عقد در مراسم عروسی می باشد و شاید جزو یکی از رسومی باشد که هنوز نیز پابرجاست . از آنجا که ما ایرانیان دارای فرهنگ و تمدن غنی هستیم هر یک از چیزهایی که در سفره عقد قرار می گیرد دارای معنا و مفهوم خاصی می باشد که شاید دانستن آن برای خیلی از افراد جالب باشد .

قرآن را که سرچشمه ی نور و هدایت است در بالای سفره قرار می دهند تا زوج جوان در پرتو این مشعل انسان ساز قرار گرفته و در سرتاسر زندگی خود از رهنمودهای آن بهره مند شوند . آینه ای را در این سفره قرار می دهند تا زوج جوان با نگریستن در آن دلی صاف و زلال پیدا کنند. شمع و شمعدانی ها نیز برای روشنایی زندگی عروس و داماد می باشند . نان را به منزله برکت در زندگی زوج قرار می دهند . سکه را جهت افزایش روزی در زندگی زوج و تخم مرغ را که نماد زاد و ولد بوده به نشانی فرزند دار شدن زوج در سفره می گذارند .

تزئین جایگاه عقد عروس

برای تزیئن این جایگاه می توان از آب نما ، انواع تور و پرده ، نورپردازی ، گل های طبیعی و مصنوعی و … استفاده نمود .

اگر قصد تهیه تجهیزات برای تالار خود را دارید ما به شما گروه صنایع فلز ارکیده را پیشنهاد می کنیم . گروه صنایع فلز ارکیده با داشتن سابقه ی درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری از جمله صندلی تالاری ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی ، میز شام ، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد .

نوشته‌های مرتبط

تولیدی ملزومات تالار پذیرایی در ایران

میز شام

میز شام یکی از دغدغه های زوج های جوان در...

صندلی شیواری

انواع صندلی شیواری

انواع صندلی شیواری باتوجه به محبوبیت بسیار زیاد صندلی شیواری...

تجهیز تالار عروسی

تجهیز تالار عروسی

تجهیز تالار عروسی تالار داران با داشتن تجهیز تالار عروسی...