جایگاه شام عروس و داماد

جایگاه شام عروس و داماد

جایگاه شام عروس و داماد

جایگاه شام عروس و داماد

در تالار های امروزی برای میز شام عروس و داماد ، تدارکات ویژه ای در نظر می گیرند و فضایی را به عنوان جایگاه شام عروس و داماد لحاظ می کنند . تزئین و چیدمان جایگاه شام عروس و داماد بسیار مهم بوده زیرا عکاس و فیلم بردار مراسم در این جایگاه عکس های زیادی می گیرند ، هم از خود میز شام و هم از عروس و داماد در کنار میز شام ، در نتیجه هرچه این جایگاه زیباتر باشد عکس های یادگاری بهتری گرفته خواهد شد و لحظات زیباتری را ثبت خواهد کرد . جایگاه شام عروس و داماد را معمولا در قسمتی از سالن قرار می دهند که رو به روی مهمانان باشد . باید میز شام به گونه ای تزئین شده باشد که باعث افزایش اشتهای عروس و داماد شده و زوج جوان از خوردن غذا در کنار یکدیگر نهایت لذت را ببرند . علاوه بر این باید محیط اطراف جایگاه شام عروس و داماد را نیز به طور مناسبی تزئین و طراحی کرد . برای ابن منظور می توان از تجربه افرادی که در زمینه طراحی و دیزاین دکوراسیون فعالیت دارند استفاده نمود .

برای تزئین جایگاه شام عروس و داماد می توان  موارد زیر را بکار برد :

  • تور
  • بادکنک
  • گل های طبیعی و مصنوعی
  • شمع و شمعدانی تالاری
  • گلدان تالاری
  • نور پردازی مناسب
  • آب نما
  • استفاده از پرده در پشت جایگاه شام عروس و داماد
  • استفاده از میز و صندلی مناسب و زیبا
  • هم خوانی رنگ این جایگاه با دیگر تجهیزات تالاری

میز شام عروس و داماد با بروزترین تزیینات :

تزیین میز شام برای عروس و داماد، یکی از نکات مورد توجه برای تالار داران می باشد. در بسیاری از سالن های عروسی در جایگاه ویژه و بر روی سکویی، یک میز دو نفره که با امکانات و تزیینات لوکس برای عروس و داماد چیده ، قرار می دهند. قرار دادن یک دسته گل با توجه به سلیقه عروس و داماد روی میز، روشن نمودن شمع ها از جمله این تزیینات خواهند بود.البته می توانید با توجه به  سلیقه عروس و داماد، به تزیینات روی میز دو نفره تان، چیزهایی را  اضافه کرد.

جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد
جایگاه-شام-عروس-داماد

گل آرایی :

 انتخاب گل طبیعی برای روی میز شام عروس و داماد در تالار، بسیار مهم  می باشد.گلدان تالاری را باید از نوع بلور و کشیده انتخاب نمود. رنگ گل های روی میز هم می تواند با یکی از لوازم سفره هم خوانی داشته باشد. برای مثال دستمال سفره و گل را می توان همرنگ انتخاب نمود.

استفاده از شمع :

شمع ها را باید در دو طرف گل قرار دهید. سعی کنید اندازه شمع ها را با ارتفاع گلدان یکسان در نظر بگیرید، این کارباعث زیبایی هر چه بیشتر میز شام عروسی خواهد شد. زمان صرف شام باید شمع ها را  روشن نمود.

استفاده از انواع لیوان :

بهتر است روی میز شام جندین لیوان برای انواع نوشیدنی ها قرار دهید. در حالی که قرار دادن چند لیوان بر روی میز ار زیبایی آن کم خواهدکرد. تنها دو لیوان شیک و مجلسی کافی می باشد، که در سمت صندلی عروس و داماد قرار می دهند.

دستمال سفره:

از دیگر اجزای مهم میز شام عروسی دستمال سفره می باشد، که باید با زیبایی تمام تا شده و در داخل بشقاب ها قرار دهید. با استفاده از حلقه دستمال هم می توان دستمال سفره را زیباتر نمود.

گروه صنایع فلز ارکیده :

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

 

نوشته‌های مرتبط

صندلی تالار

مبل تالاری

مبل تالاری وقتی ما وارد یک تالار می شویم اولین...

تجهیز ظرف پذیرایی تالاری

ظروف تالار

ظروف تالار یکی از وسایل پرکاربرد و مهم و ضروری...

تجهیز چیدمان تالار

فروش تجهیزات تالار پذیرایی

فروش تجهیزات تالار پذیرایی در بازار پیشرفته و مدرن امروزی...