مدل میز شام عروس و داماد

مدل میز شام عروس و داماد

در مراسم ازدواج ، مدل میز شام عروس و داماد یکی از قسمت های به یادمانی در خاطر عروس و داماد و سایر مهمانان خواهد بود و یکی از قسمت هایی که مورد توجه عکاس و فیلم بردار عروسی ، مدل میز شام عروس و داماد و تزئین آن می باشد. هرچه این میز زیباتر طراحی و تزئین شود شام دلچسب تری برای زوج جوان ما ایجاد خواهد کرد .

مدل میز شام عروس و داماد

برای میز شام عروس و داماد می توان از میز های گرد ، مستطیلی ، بیضی استفاده کرد . جنس میز معمولا چوبی می باشد . میز در فضایی قرار می گیرد که روبروی مهمانان باشد . ابعاد میز باید مناسب باشد تا بتوان فضای کافی برای انجام انواع تزئینات و قرار دادن گلدان تالاری ، شمعدان تالاری در اختیار داشت .

برای تزئین میز شام عروس و داماد می توان :

  • از یک رومیزی مناسب و اندازه استفاده نمود ، شاید استفاده از انواع رومیزهای سنگ دوزی شده باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر میز شام عروس و داماد شود. استفاده از دستمال سفره برای میز شام عروس و داماد و حک کردن نام عروس و داماد بر روی دستمال سفره یک ایده ی بسیار جالب خواهد بود .
  • سعی کنید روی میز شام عروس و داماد را با قرار دادن انواع گل های طبیعی و مصنوعی تزئین کنید . برای جلوه دادن بیشتر به گل ها می توان از انواع گلدان های تالاری زیبا استفاده نمود . هم چنین استفاده از گل های مورد علاقه عروس و داماد می تواند برای آنها جالب و لذت بخش باشد .
  • معمولا برای تجهیزات تالار عروسی یک تم انتخاب می کنند ، سعی کنید رنگ رومیزی و دستمال سفره میز شام عروس و داماد با رنگ تم تالار هم خوانی داشته باشد .
  • از تزئین غذاها ، سالادها ، دسرها غافل نشوید . برای این کار بهتر است از تکنیک سفره آرایی استفاده نمود .
  • بکار بردن میز و صندلی تالاری مناسب نیز به زیبایی هر چه بیشتر میز شام عروس و داماد کمک شایانی خواهد کرد .

 

مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد
مدل-میز-شام-عروس-داماد

استفاده از شمع بر روی میز

شمع ها در دو طرف گل قرار می دهند. بهتر است رنگ شمع ها با رنگ گل هم خوانی داشته باشد. اگر اندازه شمع ها با ارتفاع گلدان یکی انتخاب شود ، به زیبایی بیشتر میز شام کمک زیادی خواهد کرد. زمان صرف شام باید شمع ها روشن کرد.

لیوان ها

ممکن است برای انواع نوشیدنی ها لیوان های متفاوتی قرار دهند با این کار می تواند رضایت مهمانان مشکل پسند را جلب نمایید. قرار دادن دو مدل لیوان شیک و مجلسی کافی می باشد. لیوان ها را در کنار صندلی عروس و داماد قرار می دهند.

دستمال سفره

از دیگر اجزای مهم میز شام عروسی دستمال سفره بوده که باید با زیبایی تمام تا شده و به آن شکل داد و در داخل بشقاب ها قرار داد. با استفاده از حلقه دستمال هم می توان دستمال سفره را زیباتر نشان داد.

قاشق، چنگال و بشقاب

قاشق و چنگال ها باید در کنار بشقاب ها قرار دهید. نحوه قرار گرفتن قاشق و چنگال و چاقو اهمیت زیادی خواهد داشت. در عین حال نباید قاشق کوچک دسرخوری را فراموش نمود. بشقاب هایی که بر روی میز قرار می دهند، باید برای غذا و سالاد جداگانه انتخاب کرد. برای سالاد پیش دستی های کوچکتر و برای غذا، بشقاب های بزرگ را بر روی میز قرار دهید.

 

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

میز شام

طراحی میز شام عروسی

طراحی میز شام عروسی طراحی میز شام عروسی یکی از...

تجهیز گلدان و شیرینی تالار

میز شام مجلل عروسی

میز شام مجلل عروسی داشتن میز شام مجلل عروسی یکی...

تجهیز تالار ارکیده

کاور صندلی تالاری

کاور صندلی تالاری شما زمانی که وارد یک تالار می...