مدل میز شام عروس و داماد

مدل میز شام عروس و داماد

در مراسم ازدواج ، مدل میز شام عروس و داماد یکی از قسمت های به یادمانی در خاطر عروس و داماد و سایر مهمانان خواهد بود و یکی از قسمت هایی که مورد توجه عکاس و فیلم بردار عروسی ، مدل میز شام عروس و داماد و تزئین آن می باشد. هرچه این میز زیباتر طراحی و تزئین شود شام دلچسب تری برای زوج جوان ما ایجاد خواهد کرد .

مدل میز شام عروس و داماد

برای میز شام عروس و داماد می توان از میز های گرد ، مستطیلی ، بیضی استفاده کرد . جنس میز معمولا چوبی می باشد . میز در فضایی قرار می گیرد که روبروی مهمانان باشد . ابعاد میز باید مناسب باشد تا بتوان فضای کافی برای انجام انواع تزئینات و قرار دادن گلدان تالاری ، شمعدان تالاری در اختیار داشت .

برای تزئین میز شام عروس و داماد می توان :

  • از یک رومیزی مناسب و اندازه استفاده نمود ، شاید استفاده از انواع رومیزهای سنگ دوزی شده باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر میز شام عروس و داماد شود. استفاده از دستمال سفره برای میز شام عروس و داماد و حک کردن نام عروس و داماد بر روی دستمال سفره یک ایده ی بسیار جالب خواهد بود .
  • سعی کنید روی میز شام عروس و داماد را با قرار دادن انواع گل های طبیعی و مصنوعی تزئین کنید . برای جلوه دادن بیشتر به گل ها می توان از انواع گلدان های تالاری زیبا استفاده نمود . هم چنین استفاده از گل های مورد علاقه عروس و داماد می تواند برای آنها جالب و لذت بخش باشد .
  • معمولا برای تجهیزات تالار عروسی یک تم انتخاب می کنند ، سعی کنید رنگ رومیزی و دستمال سفره میز شام عروس و داماد با رنگ تم تالار هم خوانی داشته باشد .
  • از تزئین غذاها ، سالادها ، دسرها غافل نشوید . برای این کار بهتر است از تکنیک سفره آرایی استفاده نمود .
  • بکار بردن میز و صندلی تالاری مناسب نیز به زیبایی هر چه بیشتر میز شام عروس و داماد کمک شایانی خواهد کرد .

 

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس

جایگاه عروس یکی از اصلی ترین نقاط که بسیار مورد...

صندلی شیواری فلزی

صندلی شیواری طلایی

صندلی شیواری طلایی جز یکی از پرطرفدار ترین تجهیزات تالاری...

سفره عقد

جایگاه عقد عروس

جایگاه عقد عروس یک تالار برای اینکه خاص و ممتاز...