صندلی شیواری طلایی

صندلی شیواری فلزی

صندلی شیواری طلایی

صندلی شیواری طلایی جز یکی از پرطرفدار ترین تجهیزات تالاری می باشد . بطور کلی صندلی شیواری دارای انواع و اقسام متفاوت و در رنگ بندی مختلف می باشد .

انواع صندلی شیواری

انواع مختلف صندلی در طرح ها و قیمت های مختلف در بازار موجود است. از مدل صندلی فریم فلزی و مدل شیواری و با آبکاری های کروم ، نیکل ، طلایی گرفته تا مدل های لهستانی در بازار موجود است. صندلی شیواری یکی از مناسب ترین و با استحکام ترین صندلی های مورد استفاده در تالارهاست. سازنده صندلی شیواری باید در تهیه و ساخت صندلی از مرغوب ترین مواد موجود در بازار استفاده کند تا صندلی علاوه بر زیبایی ، در اثر مرور زمان محکم و مقاوم باشد. یکی از ویژگی های منحصرد بفرد صندلی شیواری سبک و قابل حمل بودن آن است از این رو سازنده صندلی شیواری باید به این نکته توجه داشته باشد که از موادی در تهیه صندلی شیواری استفاده کند که باعث شود صندلی شیواری در برابرضربه های جابجایی مقاوم باشد.

پایه های صندلی شیواری نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد و باید متناسب با ابعاد مختلف بدن انسان باشد . روکش نشیمنگاه صندلی شیواری باید قابلیت ارتجاعی داشته باشد و زمانی که روی آن می نشینیم احساس راحتی داشته باشیم . این روکش می تواند از جنس چرم و یا پارچه ای باشد .

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه صنایع فلز ارکیده با بکارگیری تجربه متخصصین خود در امر طراحی و ساخت و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تلاش بر این دارد که بتواند تمام نیاز های مشتریان در زمینه تجهیزات تالار پذیرایی از قبیل صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد،انواع شمعدان و گلدان و انواع ظروف پذیرایی برطرف سازد.شایان ذکر است که بعد از مرحله ساخت صندلی، تمام صندلی ها در کارگاه رنگ مجوعه صنایع فلز ارکیده رنگ میشوند و بعد از این وارد مرحله رویه کوبی و بسته بندی نهایی میشوند تا آماده تحویل به مشتریان باشند .

نوشته‌های مرتبط

تجهیز دکور ورودی تالار

خرید تجهیزات تالار عروسی

تالارداران در خرید تجهیزات تالار عروسی باید به نکات زیادی...

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد یکی از مهم ترین مراسم در...

میز شام و میز پذیرایی

میز شام لمسه

یکی از زیباترین مدل های میز ، مدل میز شام...