گل آرایی جایگاه عروس و داماد

نورپردازی جایگاه عروس

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در زیبایی تالار پذیرایی می باشد . طراحی و گل آرایی جایگاه عروس و داماد در تالار عروسی باید به نحوی باشد که تمام مهمانان بتوانند به راحتی عروس و داماد را ببینند.زمانی که عروس و داماد وارد سالن می شوند بعد از خوش آمد گویی به عزیزانشان به جایگاه عروس و داماد می روند تا نفسی تازه کنند و مهمانان در صورت تمایل به جایگاه رفته و مشغول گرفتن عکس های یادگاری با زوج جوان می شوند در نتیجه این جایگاه باید در قسمتی از سالن باشد که رو به مهمانان باشد و مهمانان بتوانند به راحتی به این جایگاه رفت و آمد کنند . در نتیجه تزئین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

نحوه گل آرایی جایگاه عروس و داماد

فصلی که مراسم عروسی در آن برگذار می شود در انتخاب  رنگ و نوع گل ها تاثیرگذار خواهد بود . اگر عروسی در فصل تابستان باشد باید گل هایی را انتخاب کنید که زود پژمرده و پلاسیده نشوند و اگر عروسی در فصل زمستان برگذار می شود باید گل هایی را انتخاب کنید که در برابر سرما مقاوم باشند . برای رنگ گل ها نیز سعی کنید با توجه به فصلی که در آن هستید به انتخاب رنگ بپردازید به عنوان مثال اگر در فصل بهار هستید از گل هایی با رنگ های ملایم و روشن مثل صورتی ، سفید ، یاسی استفاده کنید و اگر در فصل پائیز هستید گل هایی با رنگ های نارنجی ، زرد ، قرمز تیره زیبایی خاصی به مجلس شما خواهند داد . استفاده از گل های مصنوعی نیز می تواند ایده مناسبی باشد .

معمولا از گل های رز ، لاله ، مریم برای گل آرایی جایگاه عروس و داماد استفاده می شود . در جدیدترین مدل های گل آرایی این جایگاه ، سعی می کنند بالای جایگاه عروس وداماد را به شکل طاقی از گل در بیاورند . می توان رنگ گل ها را به گونه ای انتخاب کرد که با رنگ دیگر تجهیزات تالاری هم خوانی داشته باشد .

جایگاه عروس
جایگاه عروس

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

نمونه جایگاه

نمونه جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس و داماد معمولا زوج های جوان برای...

مدل میز شام عروس و داماد

در مراسم ازدواج ، مدل میز شام عروس و داماد...

میز شام عروسی

میز شام تالار

میز شام تالار میز شام تالار یکی از مهم ترین...