میز صندلی تالاری

میز پذیرایی تالار

میز صندلی تالاری

میز صندلی تالاری

در اولین نگاه به سالن تالار ، میز صندلی تالاری  و جنس و نحوه چیدمان آنها تاثیر زیادی در زیبا جلوه دادن تالار خواهند داشت.

میز صندلی تالاری

یکی از معیار های مهم برای زوج های جوان در انتخاب تالار پذیرایی ، تجهیزات تالاری مناسب می باشد که از میان این تجهیزات شاید نوع میز صندلی تالاری استفاده شده در تالار خیلی مهم باشد زیرا بخش قابل توجهی از سالن تالار را میز و صندلی پر می کند و هم چنین در جایگاه عروس و داماد ، میز شام ، اتاق عقد تالار نیز استفاده خواهند شد.

برای انتخاب میز صندلی تالاری مناسب باید به نکات زیر توجه کرد :

  • باتوجه به فضای تالار و ظرفیت آن اقدام به انتخاب میز صندلی تالاری کرد. اگر فضای تالار شما خیلی بزرگ نیست باید از میزو صندلی های ظریف استفاده کنید تا فضا بزرگتر نشان داده شود.
  • به وزن میز و صندلی تالاری توجه داشته باشید زیرا وزن آنها باید به گونه ای باشد که براحتی بتوان آنها را جابجا نمود.
  • میز و صندلی تالاری باید از جنس مرغوب و بادوام ساخته شده باشند تا به مرور زمان و در اثر استفاده یا ضربات ناشی از جابجایی آسیب نبینند.
  • سعی کنید میز و صندلی هایی انتخاب کنید که روکش زیبا داشته باشند.
  • سعی کنید در ابتدا برای تجهیزات تالار خود یک تم انتخاب کنید و سپس رنگ میزو صندلی ها را با آن تم هماهنگ کنید. رنگ ها در شیک و زیبا شدن یک سالن نقش بسزایی خواهند داشت.
  • اگر تالار شما از فضای آزاد نیز برخوردار است و می خواهید از آن فضا استفاده کنید، استفاده از میز صندلی چوبی جلوه خاصی به مجلس شما خواهد بخشید.
  • با توجه به سبک تجهیزات تالار خود اقدام به تهیه میز صندلی تالاری کنید،به عنوان مثال اگر سبک تالار شما کلاسیک می باشد، باید از صندلی های کلاسیک استفاده نمایید.

مواد مورد استفاده در تولید صندلی تالاری

امروزه در تولید صندلی تالاری از فوم سرد آماده که دارای قالب مخصوص بوده برای فسمت کف و پشت صندلی تالاری استفاده می کنند و از ابر فقط در قسمت هایی که نیاز باشد استفاده می کنند.از جمله نکات مهمی که تالارداران عزیز حتما باید به آن توجه کنند کیفیت کف صندلی تالاری و فوم و تخته مورد استفاده در آن می باشد. برای قسمت کف صندلی تالاری باید از فوم سرد به جای ابر، و برای تخته آن باید از ام دی اف به جای نئوپان استفاده نمود. اگر از ابر برای صندلی تالاری استفاده کنند بعد از مدتی به دلیل استفاده مکرر و گذشت زمان کف صندلی  تغییر شکل خواهد داد. بهتر است برای تخته هم از ام دی اف به دلیل استحکام قابل قبولی که دارد برای کف صندلی تالاری استفاده کرد.

در خرید میز صندلی تالاری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

برای خرید میز صندلی تالاری موارد چشمگیر و قابل توجهی وجود داشته که در نظر گرفتن آنها می تواند به مراسم شما جلوه و شکوه خاصی ببخشد.عوامل بسیار زیادی در خرید میز صندلی تالاری وجود داشته از جمله :  نوع مراسم ، فضایی که مراسم در آن برگذار می شود و بودجه هزینه ها و غیره . در اولین گام می بایست نوع میز صندلی تالاری با نوع مراسمی که قرار است برگذار شود هم خوانی داشته باشد. معمولا تالارداران خواستار آن هستند که صندلی های استفاده شده در تالارشان از لحاظ ظاهر، جنس، راحتی بهترین بوده و در واقع تمامی استانداردهای لازم در تولید آن رعایت شده باشد.

استفاده از میز و صندلی های استاندارد

اگر دوست دارید که مهمانان شما در مراسم عروسی شما احساس راحتی و آرامش داشته باشند باید تالاری را انتخاب کنید که دارای میز و صندلی های استاندارد باشد. نشستن بر روی صندلی های نامناسب باعث احساس ناراحتی در ناحیه کمر و گردن خواهد شد. نشیمنگاه صندلی  باید نرم و راحت باشد.ارتفاع میزها باید مناسب باشند. در عین حال سایز آنها نیز اهمیت زیادی خواهد داشت. تالارداران باید با توجه به فضای موجود در سالن تالار خود اقدام به تهیه میز و صندلی تالاری بکنند، به عنوان مثال اگر سالن آنها کوچک است بهتر است از میز و صندلی های ظریف و با رنگ روشن استفاده کنند، با این کار فضای سالن خود را بزرگتر نشان خواهند داد.

 

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری
گروه صنایع فلز ارکیده

برای تولید میز و صندلی های بادوام و مستحکم نیاز به استفاده از مواد مرغوب و در عین حال بهره گیری از افراد متخصص در این امر را دارد. امروزه تولید میز و صندلی تالاری در دنیا متحول شده و سازندگان زیادی پا به عرصه رقابت گذاشته اند در این میان گروه صنایع فلز ارکیده با بکارگیری تجربه متخصصین خود در امر طراحی و ساخت و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تلاش بر این دارد که بتواند تمام نیاز های مشتریان در زمینه تجهیزات تالار پذیرایی از قبیل صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد،انواع شمعدان و گلدان و انواع ظروف پذیرایی برطرف سازد. جهت دریافت مشاوره از کارشناسان ما می توانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیز گلدان و شیرینی تالار

میز شام مجلل عروسی

میز شام مجلل عروسی داشتن میز شام مجلل عروسی یکی...

صندلی شیواری فلزی

صندلی شیواری طلایی

صندلی شیواری طلایی صندلی شیواری طلایی جز یکی از پرطرفدار...

صندلی-شیواری

صندلی شیواری تاشو

صندلی شیواری تاشو از آنجا که صندلی شیواری در میان...