صندلی جایگاه عروس

صندلی جایگاه عروس

در مراسم جشن ازدواج صندلی جایگاه عروس از جمله مکان هایی است که مورد توجه مهمانان و به نوعی نگین مجلس به شمار می رود. چیدمان جایگاه عروس تاثیر بسزایی در زیبایی تالار و باشکوه کردن هر چه بیشتر جشن خواهد داشت.

صندلی جایگاه عروس

معمولا در جایگاه عروس از یک کاناپه دو یا سه نفره و یا دو صندلی تالاری استفاده می شود . مهمانان در این جایگاه با عروس خانم عکس های یادگاری می گیرند پس انتخاب صندلی مناسب و زیبا در ایجاد عکس های قشنگ و یادگاری نقش مهمی دارد.برای جایگاه عروس بهتر است از صندلی های استیل و سلطنتی استفاده شود تا فضای خاصی را ایجاد کنند. معمولا برای تجهیزات تالاری یک رنگ را به عنوان تم استفاده می کنند سعی کنید این رنگ با صندلی جایگاه عروس هم خوانی داشته باشد. جنس صندلی جایگاه عروس باید مرغوب و با کیفیت باشد و روکش پارچه ای و جیر شاید انتخاب مناسبی باشد. صندلی این جایگاه نباید خیلی بزرگ و یا کوچک باشد باید طراحی ظریف و زیبایی داشته باشد و پایه های آن نباید خیلی کوتاه یا بلند باشد.

معمولا صندلی عروس را در مکانی قرار می دهند که رو به مجلس و در معرض دید تمام مهمانان باشد و صندلی را در مکانی بالاتر از سایر میز و صندلی ها قرار می دهند و کنار آن را با انواع گل ها و گلدان ها تزئین می کنند

جایگاه عروس
زیباترین جایگاه عروس

برای تهیه صندلی جایگاه عروس به کجا مراجعه کنیم ؟

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

تجهیز گلدان و شیرینی تالار

میز شام مجلل عروسی

میز شام مجلل عروسی داشتن میز شام مجلل عروسی یکی...

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد طراحی میز شام عروس...

کارگاه تولیدی صندلی تالار

کارگاه تولیدی صندلی تالار گروه صنایع فلز ارکیده مجموعه ای بزرگ...