صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک

داشتن صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی یک امتیاز محسوب می شود چرا که خیلی از والدینی که فرزند خردسال دارند دوست دارند کودک آنها در مراسم بر روی  صندلی شیواری کودک مناسب بشیند تا هم کودک و هم خودشان در کمال آرامش از مراسم لذت ببرند.

یک صندلی شیواری کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

متاسفانه امروزه یکی از مشکلات ما به خصوص در بزرگسالان درد در ناحیه کمر و گردن می باشد. یکی از اصول لازم و ضروری در تولید میز و صندلی رعایت تناسب اندازه میز و صندلی با سن و قد افراد است. اگر این اصول استاندارد رعایت نشوند به مرور زمان مشکلات و درد و ناراحتی در نواحی کمر و گردن و ستون فقرات در افراد  ایجاد خواهند کرد. رعایت استانداردها برای تولید صندلی شیواری کودک از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا کودکان نسبت به بزرگسالان از ستون فقرات نرم تر و آسیب پذیرتری برخوردارند.

ارتفاع و اندازه صندلی شیواری کودک باید چقدر باشد؟

  • ارتفاع صندلی باید متناسب با قد کودک و به گونه ای باشد که کف پای کودک روی زمین قرار بگیرد و پاهای آن هنگام تماس با کف سالن زاویه 90 درجه تشکیل دهند.
  • عمق و طول نشیمنگاه در صندلی باید برابر فاصله لگن تا زانوهای خم شده کودک باشد.
  • جنس نشیمنگاه نباید خیلی نرم یا سفت باشد باید قابلیت ارتجاعی داشته باشد یعنی هنگامی که با انگشتان دست به صندلی فشار وارد می کنیم یک الی دو سانتیمتر روکش صندلی فرو رود و دوباره به حالت اولیه برگردد.
  • ارتفاع پشت صندلی باید به گونه ای باشد که کاملا کتف ها را بپوشاند.

در چه مکان هایی صندلی شیواری کودک کاربرد خواهد داشت؟

صندلی شیواری کودک ، قابل استفاده در مدارس، مهدکودک ها و مراسم هایی مانند جشن تولد و جشن عروسی می باشد.استفاده از صندلی شیواری کودک به همراه میز کوچک آن باعث جذب بیشتر کودکان و ترغیب آنها به نشستن بر روی این مدل صندلی شده و جلوه خاص و زیبایی به مراسم خواهد داد و کودکان با آرامش بیشتر و بدون  بهانه گیری در محیط حضور پیدا خواهند کرد. هر چقدر کودکان احساس راحتی و آرامش بیشتری در مراسم داشته باشند، بیشتر از مراسم لذت خواهند برد و خاطره ی ماندگار و شیرینی در ذهن آنها باقی خواهد ماند.

صندلی-شیواری-کودک
صندلی-شیواری-کودک

صندلی-شیواری-کودک
صندلی-شیواری-کودک

صندلی-شیواری-کودک
صندلی-شیواری-کودک

صندلی-شیواری-کودک
صندلی-شیواری-کودک

صندلی-شیواری-کودک
صندلی-شیواری-کودک

صندلی-شیواری-کودک
صندلی-شیواری-کودک

تهیه صندلی شیواری کودک

اگر قصد تهیه صندلی شیواری کودک یا سایر تجهیزات تالاری از جمله صندلی تالاری ، مبل تالاری ، میز تالاری ، جایگاه عروس و داماد ، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری و… را دارید گروه صنایع فلز ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیز، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس 09198888863 تجهیزات تالار ارکیده در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

 

 

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

تولیدی ملزومات تالار پذیرایی در ایران

میز شام

میز شام یکی از دغدغه های زوج های جوان در...

نمونه جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد جایگاه عروس و داماد از...

گلدان تالار

گلدان تالار

اهمیت گلدان تالار در تالار: یکی از مولفه های مهم...