صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری

صندلی شیواری کودک

داشتن صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی یک امتیاز محسوب می شود چرا که خیلی از والدینی که فرزند خردسال دارند دوست دارند کودک آنها در مراسم بر روی  صندلی شیواری کودک مناسب بشیند تا هم کودک و هم خودشان در کمال آرامش از مراسم لذت ببرند.

یک صندلی شیواری کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

متاسفانه امروزه یکی از مشکلات ما به خصوص در بزرگسالان درد در ناحیه کمر و گردن می باشد. یکی از اصول لازم و ضروری در تولید میز و صندلی رعایت تناسب اندازه میز و صندلی با سن و قد افراد است. اگر این اصول استاندارد رعایت نشوند به مرور زمان مشکلات و درد و ناراحتی در نواحی کمر و گردن و ستون فقرات در افراد  ایجاد خواهند کرد. رعایت استانداردها برای تولید صندلی شیواری کودک از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا کودکان نسبت به بزرگسالان از ستون فقرات نرم تر و آسیب پذیرتری برخوردارند.

ارتفاع و اندازه صندلی شیواری کودک باید چقدر باشد؟

  • ارتفاع صندلی باید متناسب با قد کودک و به گونه ای باشد که کف پای کودک روی زمین قرار بگیرد و پاهای آن هنگام تماس با کف سالن زاویه 90 درجه تشکیل دهند.
  • عمق و طول نشیمنگاه در صندلی باید برابر فاصله لگن تا زانوهای خم شده کودک باشد.
  • جنس نشیمنگاه نباید خیلی نرم یا سفت باشد باید قابلیت ارتجاعی داشته باشد یعنی هنگامی که با انگشتان دست به صندلی فشار وارد می کنیم یک الی دو سانتیمتر روکش صندلی فرو رود و دوباره به حالت اولیه برگردد.
  • ارتفاع پشت صندلی باید به گونه ای باشد که کاملا کتف ها را بپوشاند.
صندلی شیواری کودک
صندلی شیواری کودک

تهیه صندلی شیواری کودک

اگر قصد تهیه صندلی شیواری کودک یا سایر تجهیزات تالاری از جمله صندلی تالاری ، مبل تالاری ، میز تالاری ، جایگاه عروس و داماد ، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری و… را دارید گروه صنایع فلز ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیز، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس تجهیزات تالار ارکیده در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

 

 

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد

طراحی میز شام عروس و داماد و تزئین آن یکی...

گلدان تالار طلایی

گلدان تالاری

گلدان تالاری همانطور که می دانید گل ها یکی از...

صندلی شیواری طلایی

صندلی شیواری

صندلی شیواری یکی از عوامل موثر در زیبایی و منحصر...