میز شام لمسه

میز شام و میز پذیرایی

میز شام لمسه

یکی از زیباترین مدل های میز ، مدل میز شام لمسه است. به میز شام لمسه میز مبله نیز می گویند.امروزه در بیشتر تالارها برای میز شام از میز شام لمسه استفاده می کنند.شاید برای خیلی از افراد سوال باشد که لمسه چیست یا به چه نوع میزهایی میز لمسه می گویند. در ادامه به توضیح این عناوین خواهیم پرداخت.

منظور از لمسه چیست؟

شکل و فرم دادن به انواع پارچه ، فوم ، چرم به صورت لوزی شکل یا پرس کردن دکمه که باعث برجستگی و فرورفتگی کار می شود را لمسه می گویند.

از چه پارچه هایی برای تولید لمسه استفاده می شود؟

برای ایجاد لمسه از پارچه های حریر ، ژاگارد ، مخمل و چرم استفاده می شود. امروزه در صنعت مبل سازی برای تولید مبل های استیل از لمسه استفاده می کنند تا حالت زیباتری را به مبل دهند.

چگونگی ایجاد لمسه

  • ابتدا روی چوب نقاطی را جهت ایجاد فرورفتگی و برجستگی لمسه ایجاد می کنند.
  • با استفاده از ابزار نجاری نقاط مشخص شده را سوراخ می کنند.
  • روی چوب مورد نظر اسفنج می گذارند و بعد یک لایه فوم روی آن می چسبانند.
  • با استفاده از ابزار مناسب لایه کشیده شده را سوراخ نموده و بر روی آن لایکو می چسبانند.
  • انواع پارچه یا چرم را روی فوم می کشند.
  • پارچه را به صورت لوزی فرم می دهند و در قسمت های سوراخ شده دکمه می گذارند.
  • در آخر کناره های کار را منگنه می زنند.

مزایای استفاده از میز شام لمسه

میز شام لمسه به صورت چند تکه است که با توجه به تعداد مهمانان و فضای تالار می توان تکه های میز شام لمسه را زیادتر یا کمتر کرد و همین امر باعث استفاده مفید از فضای تالار خواهد شد.

میز پذیرایی و شام
میز پذیرایی و شام
میز شام لمسه
میز شام لمسه
میز-شام-لمسه
میز-شام-لمسه
میز-شام-لمسه
میز-شام-لمسه
میز-شام-لمسه
میز-شام-لمسه
میز-لمسه
میز-لمسه
میز-شام-لمسه
میز-شام-لمسه

میز تالاری شام لمسه سلف سرویس میز شام مبله یا میز شام لمسه ای جهت مجالس عروسی و مهمانی از دیگر محصولات گروه صنایع فلز ارکیده بوده. این مدل میز شام بسیار زیبا و سازگار با هر سلیقه ای می باشد که در تالار ها و هتل ها مورد استفاده می شود. میز شام مبله با مواد اولیه استاندارد و از MDF و چوب مرغوب تهیه می شود و کلاف کار آن از چرم و پارچه مناسب با سلیقه مشتری خواهد بود. از مزایای استفاده از این نوع میز شام ، چند تکه بودن آن است که به صورت پازل و به شکل مورد نظر شما در می آید و ضمن داشتن طراحی و چیدمان مناسب ، امکان استفاده بهینه از فضا را برای شما فراهم می کند. میز های شام لمسه در ابعاد استاندارد طراحی و تولید شده و در بیشتر تالار های مجالس عروسی ، هتل ها ، موسسات پذیرایی و ظروف کرایه از این مدل میز های شام استفاده می شود. مدل های میز شام چند تکه و لمسه می تواند به زیبا ترین مدل تزیین و چیدمان میز شام عروسی و میهمانی ها به شما عزیزان کمک کند.

تهیه میز شام لمسه

اگر شما تالارداران عزیز قصد تهیه میز شام لمسه را دارید گروه صنایع فلز ارکیده با تولید مرغوب ترین انواع میز شام لمسه و سایر تجهیزات تالاری از قبیل صندلی تالاری ، میز تالاری ، مبل تالاری ، شمعدان تالاری ، گلدان تالاری ، جایگاه عروس و داماد ، میز شام ، ظروف میوه و شیرینی و … آماده ارائه انواع خدمات به شما و هم چنین مشاوره رایگان می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

 

نوشته‌های مرتبط

گلدان تالار

گلدان تالار

اهمیت گلدان تالار در تالار: یکی از مولفه های مهم...

کارگاه تولیدی صندلی تالار

کارگاه تولیدی صندلی تالار گروه صنایع فلز ارکیده مجموعه ای بزرگ...

تجهیزات دکور ورودی تالار

تجهیزات تالاری

تجهیزات تالاری هر تالاری که به سطح قابل قبولی برای...