نورپردازی جایگاه عروس

نورپردازی جایگاه عروس

نورپردازی جایگاه عروس

چرا باید به نورپردازی جایگاه عروس توجه کرد؟

توجه به چگونگی نورپردازی جایگاه عروس یکی از امور بسیار مهم در طراحی و دیزاین تالار است.باید نورپردازی جایگاه عروس به گونه ای باشد که باعث به چشم آمدن هرچه بیشتر جایگاه عروس شود. سعی کنید نور پردازی جایگاه عروس با رنگ آمیزی تم و تجهیزات تالاری هم خوانی داشته باشد.

زمانی که عروس وارد تالار می شود در جایگاهی قرار می گیرد که این جایگاه معمولا بالاتر از میز و صندلی تالاری مهمانان است تا عروس در معرض دید مهمانان باشد. مهمانان نیز معمولا در این جایگاه با عروس عکس های یادگاری می گیرند پس باید این مکان را با استفاده از گل آرایی ، شمعدان تالاری ، گلدان تالاری ، مبل تالاری مناسب و نورپردازی جایگاه عروس به بهترین شکل ممکن تزئین و زیبا نمود.

برای تزئین جایگاه عروس می توان از :

انواع گل های طبیعی و مصنوعی ، شمع های فانتزی ، تور و ساتن ، انواع بادکنک های رنگی ، انتخاب میز و صندلی مناسب ، نور پردازی مناسب بهره برد.

چگونگی نورپردازی جایگاه عروس

برای نور پردازی جایگاه عروس می توان از نورپردازی بالای جایگاه عروس استفاده کرد. می توانیم تزئینات نورانی متنوعی بکار ببریم. می توان از نورهای لایت و مخفی استفاده کرد. استفاده از لامپ های ریسه ای نیز ایده خوبی خواهد بود.معمولا در جلوی جایگاه عروس یک استیج وجود دارد در استیج معمولا از انواع رقص نور ها استفاده می شود. می توانیم از انواع میز وصندلی های نورانی نیز در این مکان استفاده نمود.

اگر فضای جایگاه کوچک است با استفاده از نور های روشن می توان به بزرگتر نشان دادن جایگاه کمک کرد.

نورپردازی جایگاه عروس
نورپردازی جایگاه عروس

برای نورپردازی جایگاه عروس از چه کسانی کمک بگیریم؟

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد ، میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشید.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید ازشماره تماس 09198888863 یا صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس

جایگاه عروس یکی از اصلی ترین نقاط که بسیار مورد...

تجهیز ظرف پذیرایی تالاری

ظروف تالار

ظروف تالار یکی از وسایل پرکاربرد و مهم و ضروری...

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد یکی از مهم ترین مراسم در...