خرید صندلی تالاری

صندلی های تالار

خرید صندلی تالاری

خرید صندلی تالاری

عوامل زیادی در منحصربفرد شدن یک تالار وجود دارد که یکی از آنها توجه به خرید صندلی تالاری مناسب است.

برای خرید صندلی تالاری به چه نکاتی باید دقت کرد؟

  • صندلی تالاری باید به گونه ای باشد که وقتی برای مدت زمان طولانی روی آن می نشینیم احساس خستگی و ناراحتی نکنیم این خستگی به خاطر طراحی غیر اصولی و نامناسب برخی از صندلی هاست. تولید کننده صندلی تالاری نیز باید در ساخت صندلی اصول استاندارد رو رعایت کند و متناسب با ابعاد مختلف بدن انسان بسازد. به عنوان مثال نباید پایه های صندلی تالاری به قدری بلند باشد که افراد کوتاه قد زمانی که روی صندلی نشستند پاهایشان آویزان باشد یا پایه نباید خیلی کوتاه باشد که افراد قد بلند هنگام نشستن  اذیت شوند یا پشت صندلی تالاری بهتر است طوری باشد که با تکیه دادن به آن کمر افراد خسته نشود.
  • صندلی تالاری نباید خیلی بزرگ باشد باید در ابعاد مناسب باشد زیرا صندلی های خیلی بزرگ فضای تالار را کوچک خواهند کرد. صندلی تالاری باید از بهترین و مرغوب ترین مواد موجود تهیه شود تا در اثر ضربات ناشی از جابجایی صندلی آسیب نبیند. روکش صندلی نیز باید طوری باشد که وقتی افراد روی آن می نشینند به خصوص در فصول گرم سال احساس گرما نکنند.رنگ آمیزی صندلی تالاری باید زیبا و متنوع باشد
  • نوع مراسم ، فضایی که مراسم در آن برگذار خواهد شد و بودجه هزینه ها و غیره .
  • صندلی تالاری دارای انواع مختلفی از جمله کلاسیک و فانتزی و … می باشد، که با توجه به نوع و سبک تالار پذیرایی باید گزینه مناسب را انتخاب نمود.

اهمیت صندلی تالاری در زیبایی تالار

یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون یک تالار میز و صندلی بکار رفته در آن می باشد. امروزه زوج های جوان برای انتخاب تالار مراسم خود یکی از مواردی که به آن توجه می کنند نوع میز و صندلی تالار می باشد.

نکات مهم در تولید صندلی تالاری

 میز و صندلی های تالاری باید از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشند، و در مدل های مختلف و با بهترین روکش های پارچه و چرم تولید شوند. تولید صندلی تالاری باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی دارای دوام و ماندگاری خوبی نیز باشد. بکار بردن پارچه های مرغوب و درجه یک ، زیرسازی مناسب و نیز پایه های محکم و با دوام از جمله موارد مهم در تولید صندلی تالاری می باشد.

مواد مورد استفاده در ساخت صندلی تالاری

در ساخت صندلی تالاری برای کف و پشت صندلی فوم سرد آماده که دارای قالب مخصوص بوده  تالاری استفاده می کنند و برخلاف گذشته از ابر خیلی کم استفاده می کنند. بهتر است برای کف صندلی تالاری از فوم سرد و برای تخته آن از ام دی اف که دارای مقاومت خوبی می باشد، استفاده نمود. اگر به جای فوم از ابر استفاده کنند بعد از مدتی به دلیل استفاده مکرر صندلی تغییر شکل خواهد داد .

نمونه هایی از صندلی تالاری

خرید-صندلی-تالاری
خرید-صندلی-تالاری

خرید-صندلی-تالاری
خرید-صندلی-تالاری

خرید-صندلی-تالاری
خرید-صندلی-تالاری

خرید-صندلی-تالاری
خرید-صندلی-تالاری

خرید-صندلی-تالاری
خرید-صندلی-تالاری

خرید-صندلی-تالاری
خرید-صندلی-تالاری

 

 

 

برای خرید صندلی تالاری باید به کجا مراجعه کرد؟

شاید یکی از دغدغه های تالارداران این باشد که برای خرید صندلی تالاری به کجا مراجعه کنند و چه نوع صندلی بخرند یا صندلی از چه جنسی بخرند که در مرور زمان با استفاده مکرر خراب نشود چه صندلی هایی بیشتر محبوب و مناسب تالار است و مشتری پسند است و… گروه صنایع فلزی ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیزات تالار از جمله صندلی شیواری، صندلی تالاری، میز تالاری، میز شام، جایگاه عروس و داماد، گلدان تالاری، شمعدان تالاری و … آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیزات تالاری مناسب سالن پذیرایی شما میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما، مراجعه کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

صندلی شیواری

صندلی تالار

صندلی تالار صندلی یکی از بخش های جداناپذیر یک تالار...

تجهیزات گلدان تالار

چیدمان جایگاه عروس

چیدمان جایگاه عروس یکی از موارد خیلی مهم به خصوص...

صندلی شیواری

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک داشتن صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی...