تولیدی میز و صندلی تالاری

چیدمان تالار

تولیدی میز و صندلی تالاری

تولیدی میز و صندلی تالاری

از گذشته تا به امروز تشکیل خانواده یکی از مهم ترین اصول در فرهنگ ما ایرانیان بوده است از این رو آغاز زندگی مشترک و پیوند آسمانی دختر و پسر امری مقدس شمرده می شود و برای آن جشن باشکوهی برگزار می گردد.تولید میزو صندلی تالاری و دیگر تجهیزات تالاری زیبا به شکوه هرچه بیشتر این مراسم کمک شایانی خواهد کرد.زمانی که وارد یک تالار می شویم میز و صندلی تالار و چیدمان آنها در زیبایی تالار خیلی تاثیر گذار هستند. باید میز و صندلی ها طوری قرار بگیرند که مهمانان بتوانند به راحتی در سالن رفت و آمد کنند. اگر طرح و رنگ میز و صندلی با دیگر تجهیزات تالاری هماهنگ باشد فضا زیباتر خواهد شد.

برای تولید میز و صندلی تالاری باید تولید کنندگان یک سری اصول را رعایت کنند از جمله :

  1. وزن میز و صندلی تالاری باید سبک باشد تا بتوان به راحتی آنها را حمل و جابجا نمود.
  2. رنگ آمیزی های متنوعی از میز و صندلی وجود داشته باشد تا بتوان به راحتی جواب گوی سلیقه های مختلف بود.
  3. برای تهیه روکش صندلی تالاری از پارچه و چرم های زیبا و محکم استفاده شود.
  4. برای راحتی هر چه بیشتر مهمانان باید تمام اصول استاندارد برای تولید میز و صندلی تالاری رعایت شود.

مواد مورد استفاده در تولید میز و صندلی تالاری

برای کف و پشت صندلی تالاری  ازفوم سرد آماده که دارای قالب مخصوص می باشد استفاده می کنند و برخلاف گذشته از ابر خیلی کم و فقط در قسمت هایی که نیاز باشد استفاده خواهند کرد. برای کف صندلی تالاری باید از فوم سرد و برای تخته آن باید از ام دی اف استفاده نمود. اگر از ابر برای کف صندلی تالاری استفاده کنند بعد از گذشت زمان به دلیل استفاده زیاد کف صندلی تغییر شکل خواهد داد.

انتخاب میز و صندلی تالاری

امروزه تالارها با توجه به میز و صندلی های زیبای موجود در بازار بسیار زیبا و مدرن شده اند.به عنوان مثال استفاده از صندلی های زیبا با میز های گرد جلوه بیشتری نسبت به میز های مستطیل داشته وسالن تالار را شکیل تر خواهند کرد. رنگ ها در مدرن شدن یک سالن نقش مهمی را ایفا می کنند. اگر خواستار داشتن سالنی با سبک مدرن هستید باید از صندلی هایی با رنگ روشن استفاده کنید. اگر تالار شما دارای فضای آزاد بوده و قصد برگذاری مراسم در فضای آزاد را دارید، استفاده از میز و صندلی چوبی گزینه مناسبی خواهد بود.

استفاده از میز و صندلی های استاندارد

اگر ساعت ها بر روی صندلی های استاندارد بنشینید، هرگز احساس خستگی یا کمر درد نخواهید داشت. نشیمنگاه صندلی ها باید نرم بوده و میزها باید از ارتفاع متناسبی برخوردار باشند.یک نکته ی مهمی که تالارداران حتما باید به آن توجه کنند، ابتدا باید فضای سالن تالار خود را در نظر بگیرند و سپس اقدام به خرید میز و صندلی برای تالار خود کنند. اگر فضای تالار کوچک باشد به منظور استفاده بهینه از فضا باید از میز و صندلی های ظریف استفاده نمود.

 

انواع مدل میز و صندلی تالاری

برای انتخاب مدل میز و صندلی تالاری با توجه به سبک تالار می توان از مدل های کلاسیک یا فانتزی استفاده نمود. یکی از ایده هایی که به تازگی زیاد مورد استفاده قرار می گیرد به خصوص برای میز و صندلی های مدل قدیمی، تزیین نمودن آنها با استفاده از تور و روبان می باشد.

 

 

 

تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری
تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری

تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری
تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری

تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری
تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری

تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری
تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری

تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری
تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری

تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری
تولیدی-میز-و-صندلی-تالاری

 

گروه صنایع فلز ارکیده

برای تولید میز و صندلی های بادوام و مستحکم نیاز به استفاده از مواد مرغوب و در عین حال بهره گیری از افراد متخصص در این امر را دارد. امروزه تولید میز و صندلی تالاری در دنیا متحول شده و سازندگان زیادی پا به عرصه رقابت گذاشته اند در این میان گروه صنایع فلز ارکیده با بکارگیری تجربه متخصصین خود در امر طراحی و ساخت و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تلاش بر این دارد که بتواند تمام نیاز های مشتریان در زمینه تجهیزات تالار پذیرایی از قبیل صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد،انواع شمعدان و گلدان و انواع ظروف پذیرایی برطرف سازد.

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار

تجهیز تالار و رستوران

در بازار پر رقابت امروزی یک تالار یا رستوران برای...

صندلی بدنه براق نفره ای

مبل تالاری

مبل تالاری چیست؟ مبل تالاری صندلی هایی تک نفره که...

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...