میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد

امروزه مراسم جشن ازدواج خیلی مجلل تر از گذشته برگذار می شود و زوج های جوان در انتخاب تالار، تجهیزات تالار،منوی غذاها، و به خصوص میز شام عروس و داماد دقت زیادی به خرج می دهند. از نظر زوج های جوان باید این مراسم به بهترین نحو ممکن برگذار شود و شب خاطر انگیزی برای خود و عزیزانشان ایجاد کند. در تالار ها علاوه بر میز شام برای مهمانان یک میز جداگانه شام برای عروس و داماد در نظر می گیرند تا این زوج عاشق با خوردن غذا در کنار هم لذت بیشتری ببرند و با گرفتن عکس های زیبا و هنرمندانه توسط عکاسان لحظات زیبایی را ثبت کنند و در آینده از دیدن عکس ها لذت ببرند.

چگونگی چیدمان میز شام عروس و داماد

معمولا برای میز شام عروس و داماد از یک میز کوچک دو نفره گرد یا مستطیلی استفاده می کنند. باید برای میز از یک رومیزی زیبا و اندازه میز استفاده کرد. شاید استفاده از رومیزی های سنگ دوزی شده خیلی مناسب باشد. روی میز را با قرار دادن گل های طبیعی ، گلدان تالاری زیبا ، شمع و شمعدان های زیبا تزئین کنید.از میز و صندلی تالاری زیبا و مناسب برای میز شام عروس و داماد استفاده کنید شاید میز و صندلی استیل گزینه خوبی برای میز شام عروس و داماد باشد. سعی کنید از تزئین و سفره آرایی استفاده کنید. برای زیبا تر شدن میز شام عروس و داماد از رنگ آمیزی مناسب استفاده کنید این رنگ آمیزی می تواند متناسب با سلیقه عروس و داماد باشد .

حتما از دستمال سفره استفاده کنید . سعی کنید رنگ دستمال سفره با رنگ رومیزی در تضادباشد این کار باعث می شود تا میز شام عروس و داماد بیشتر به چشم بیاد. برای دستمال سفره از حلقه استفاده کنید تا زیباتر شود .یک ایده خیلی جالب این است که اسم عروس و داماد را روی دستمال سفره حک کرد.

می توانید پشت میز شام عروس و داماد با پرده یا تور تزئین کنید. اطراف میز شام عروس و داماد را نیز حتما با گل ، بادکنک ، آب نما ، و… تزئین کنید تا محیط دل انگیزی ایجاد شود

میز شام عروس و داماد
میز شام عروس و داماد

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار

تجهیزات تالاری خوب یا بد مساله این است

تجهیزات تالاری خوب یا بد مساله این است؟ در این...

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...

نمونه گلدان تالار

گلدان تالاری

گلدان تالاری   تزئین فضا و محیط اهمیت زیادی در...