میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد

امروزه مراسم جشن ازدواج خیلی مجلل تر از گذشته برگذار می شود و زوج های جوان در انتخاب تالار، تجهیزات تالار،منوی غذاها، و به خصوص میز شام عروس و داماد دقت زیادی به خرج می دهند. از نظر زوج های جوان باید این مراسم به بهترین نحو ممکن برگذار شود و شب خاطر انگیزی برای خود و عزیزانشان ایجاد کند. در تالار ها علاوه بر میز شام برای مهمانان یک میز جداگانه شام برای عروس و داماد در نظر می گیرند تا این زوج عاشق با خوردن غذا در کنار هم لذت بیشتری ببرند و با گرفتن عکس های زیبا و هنرمندانه توسط عکاسان لحظات زیبایی را ثبت کنند و در آینده از دیدن عکس ها لذت ببرند.

چگونگی چیدمان میز شام عروس و داماد

معمولا برای میز شام عروس و داماد از یک میز کوچک دو نفره گرد یا مستطیلی استفاده می کنند. باید برای میز از یک رومیزی زیبا و اندازه میز استفاده کرد. شاید استفاده از رومیزی های سنگ دوزی شده خیلی مناسب باشد. روی میز را با قرار دادن گل های طبیعی ، گلدان تالاری زیبا ، شمع و شمعدان های زیبا تزئین کنید.از میز و صندلی تالاری زیبا و مناسب برای میز شام عروس و داماد استفاده کنید شاید میز و صندلی استیل گزینه خوبی برای میز شام عروس و داماد باشد. سعی کنید از تزئین و سفره آرایی استفاده کنید. برای زیبا تر شدن میز شام عروس و داماد از رنگ آمیزی مناسب استفاده کنید این رنگ آمیزی می تواند متناسب با سلیقه عروس و داماد باشد .

حتما از دستمال سفره استفاده کنید . سعی کنید رنگ دستمال سفره با رنگ رومیزی در تضادباشد این کار باعث می شود تا میز شام عروس و داماد بیشتر به چشم بیاد. برای دستمال سفره از حلقه استفاده کنید تا زیباتر شود .یک ایده خیلی جالب این است که اسم عروس و داماد را روی دستمال سفره حک کرد.

می توانید پشت میز شام عروس و داماد با پرده یا تور تزئین کنید. اطراف میز شام عروس و داماد را نیز حتما با گل ، بادکنک ، آب نما ، و… تزئین کنید تا محیط دل انگیزی ایجاد شود

میز شام عروس و داماد
میز شام عروس و داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد
میز-شام-عروس-داماد

نکات مهم در طراحی میز شام عروس و داماد :

یک نکته مهمی که باید به آن توجه کرد، انتخاب گل طبیعی برای روی میز شام عروس و داماد در تالار می باشد.  باید از گلدان های بلوری و کشیده استفاده نمود.شمع ها را باید در دو طرف گل قرار داد. بهتر است رنگ شمع ها با رنگ گل ست نمود. اگر  شمع ها هم اندازه با ارتفاع گلدان باشند، باعث زیبایی هر چه بیشتر میز شام عروس و داماد خواهند شد.

زمان صرف شام حتما شمع ها را روشن کنید.بهتر است برای چندین نوشیدنی ، چند لیوان قرار دهید. گذاشتن چندین لیوان بر روی میز تاثیری بر زیبایی میز نداشته ، ولی با این کار می توانید رضایت مهمانان مشکل پسند خود را جلب کنید .گذاشتن دو مدل لیوان شیک و مجلسی بر روی میز کافی می باشد.این لیوان ها را کنار صندلی عروس و داماد قرار دهید.از دیگر اجزای مهم میز شام عروسی دستمال سفره می باشدکه باید آن را با زیبایی تمام تا کرده و شکل داد و در داخل بشقاب ها قرار داد. با استفاده از حلقه دستمال هم می توان دستمال سفره را زیباتر نمود.

گروه صنایع فلز ارکیده :

گروه صنایع فلز ارکیده که دارای سابقه درخشان در زمینه تولید تجهیزات تالاری از جمله صندلی تالاری ، میز تالاری ، مبل تالاری ، میز شام ، جایگاه عروس و داماد ، شمعدان تالاری ، گلدان تالاری و … می باشد این بار برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به فروش تجهیزات تالاری دست دوم نموده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 9198888863 تماس حاصل نمائید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید .

نوشته‌های مرتبط

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...

تجهیز گلدان و شیرینی تالار

میز شام مجلل عروسی

میز شام مجلل عروسی داشتن میز شام مجلل عروسی یکی...

شمعدانی تالار

شمعدان تالاری

شمعدان تالاری استفاده از آیینه و شمعدان تالاری در مراسم...