چیدمان وتزئین جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه

چیدمان وتزئین جایگاه عروس و داماد

چرا باید به چیدمان و تزئین جایگاه عروس و داماد توجه کرد؟

جشن ازدواج یکی از مهم ترین مراسم در زندگی هر فردی است تمام زوج های جوان سعی می کنند آغاز زندگی مشترک خود را در مراسم باشکوهی با عزیزان خود جشن بگیرند. برای به یادماندی تر شدن جشن عشق و میثاق دخترو پسر باید به تزئین و چیدمان جایگاه عروس و داماد بسیار توجه کرد.با توجه به پیشرفت و تغییر سبک زندگی در تمام امور شاهد تغییراتی شگرف نسبت به گذشته هستیم ، تزئین و چیدمان جایگاه عروس و داماد نیز از این روند مستثنی نیست و در طی سال های اخیر دست خوش تغییرات زیادی بوده است . یکی از مواردی که امروزه خیلی به آن توجه می شود تزئین و چیدمان جایگاه عروس و داماد با توجه به نظر و سلیقه زوجین و زیر نظر طراحان دکوراسیون و دیزاین تالار است.

چند ایده برای چیدمان و تزئین جایگاه عروس و داماد

  • تزئین جایگاه عروس و داماد با استفاده از تور : یکی از ساده ترین روش های تزئین استفاده از تور های تزئینی است. اگر قصد دارید از تور های رنگی استفاده کنید باید رنگ هایی را انتخاب کنید که با رنگ میز و صندلی جایگاه عروس و داماد هماهنگ باشد.
  • استفاده از گل : از گل های طبیعی و مصنوعی حتما استفاده کنید زیرا استفاده از گل ها به خصوص طبیعی باعث ایجادفضایی دل انگیز خواهند شد.
  • استفاده از نور پردازی مناسب : رنگ نور جایگاه عروس و داماد را طوری انتخاب کنید که با دیگر رنگ های استفاده شده در این جایگاه هم خوانی داشته باشد. استفاده از نور های لایت و مخفی نیز زیبایی خاصی به محیط می دهد.
  • استفاده از شمع : شمع ها اخیرا زیاد استفاده می شوند و باعث رمانتیک شدن جایگاه خواهند شد.
  • استفاده از میز و صندلی مناسب : با توجه به محیطی که جشن ازدواج برگذار می شود می توان از انواع میز و صندلی ها استفاده کرد. اگر در باغ مراسم باشد میز و صندلی چوبی خیلی مناسب خواهد بود اگر مراسم در تالار باشد میز و صندلی فلزی یا چوبی هر دو مناسب خواهند بود .

نوشته‌های مرتبط

میز شام و میز پذیرایی

میز شام لمسه

یکی از زیباترین مدل های میز ، مدل میز شام...

نمونه جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد جایگاه عروس و داماد از...

چیدمان تالار

تولیدی میز و صندلی تالاری

تولیدی میز و صندلی تالاری از گذشته تا به امروز...