چیدمان وتزئین جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه

چیدمان وتزئین جایگاه عروس و داماد

چرا باید به چیدمان و تزئین جایگاه عروس و داماد توجه کرد؟

جشن ازدواج یکی از مهم ترین مراسم در زندگی هر فردی است تمام زوج های جوان سعی می کنند آغاز زندگی مشترک خود را در مراسم باشکوهی با عزیزان خود جشن بگیرند. برای به یادماندنی تر شدن جشن عشق و میثاق دخترو پسر باید به تزئین و چیدمان جایگاه عروس و داماد بسیار توجه کرد.با توجه به پیشرفت و تغییر سبک زندگی در تمام امور شاهد تغییراتی شگرف نسبت به گذشته هستیم ، تزئین و چیدمان جایگاه عروس و داماد نیز از این روند مستثنی نیست و در طی سال های اخیر دست خوش تغییرات زیادی بوده است . یکی از مواردی که امروزه خیلی به آن توجه می شود تزئین و چیدمان جایگاه عروس و داماد با توجه به نظر و سلیقه زوجین و زیر نظر طراحان دکوراسیون و دیزاین تالار است.

چند ایده برای چیدمان و تزئین جایگاه عروس و داماد

  • تزئین جایگاه عروس و داماد با استفاده از تور : یکی از ساده ترین روش های تزئین استفاده از تور های تزئینی است. اگر قصد دارید از تور های رنگی استفاده کنید باید رنگ هایی را انتخاب کنید که با رنگ میز و صندلی جایگاه عروس و داماد هماهنگ باشد.
  • استفاده از گل : از گل های طبیعی و مصنوعی حتما استفاده کنید زیرا استفاده از گل ها به خصوص طبیعی باعث ایجادفضایی دل انگیز خواهند شد.
  • استفاده از نور پردازی مناسب : رنگ نور جایگاه عروس و داماد را طوری انتخاب کنید که با دیگر رنگ های استفاده شده در این جایگاه هم خوانی داشته باشد. استفاده از نور های لایت و مخفی نیز زیبایی خاصی به محیط می دهد.
  • استفاده از شمع : شمع ها اخیرا زیاد استفاده می شوند و باعث رمانتیک شدن جایگاه خواهند شد.
  • استفاده از میز و صندلی مناسب : با توجه به محیطی که جشن ازدواج برگذار می شود می توان از انواع میز و صندلی ها استفاده کرد. اگر در باغ مراسم باشد میز و صندلی چوبی خیلی مناسب خواهد بود اگر مراسم در تالار باشد میز و صندلی فلزی یا چوبی هر دو مناسب خواهند بود .
عکس-جایگاه-عروس-داماد
عکس-جایگاه-عروس-داماد

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

نمونه جایگاه عروس تالار

نحوه تزئین جایگاه عروس و داماد

نحوه تزئین جایگاه عروس و داماد چگونگی و نحوه تزئین...

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس یکی از نکات مهمی که تالار داران...

صندلی شیواری

انواع صندلی شیواری

انواع صندلی شیواری باتوجه به محبوبیت بسیار زیاد صندلی شیواری...