چیدمان جایگاه عروس

تجهیزات گلدان تالار

چیدمان جایگاه عروس

چیدمان جایگاه عروس

یکی از موارد خیلی مهم به خصوص برای عروس خانم ها چیدمان جایگاه عروس است.بعضی از عروس ها دوست دارند جایگاه عروس مطابق با سلیقه خودشان طراحی و تزئین شود. از نظر زوج های جوان جایگاه عروس و داماد یکی از قسمت های خیلی مهم و مورد توجه در مراسم است. هر چه جایگاه عروس و داماد بهتر و زیباتر باشد به طبع تالار نیز زیباتر به چشم می یاد.

نکات مهم در چیدمان جایگاه عروس

  • برای رنگ آمیزی جایگاه عروس از رنگ های مورد علاقه عروس استفاده شود.
  • سعی کنید جایگاه عروس را در صورت امکان در مکانی قرار دهید که کمی بالاتر از میزو صندلی های مهمانان باشد در این صورت این جایگاه بیشتر نمایان خواهد بود.
  • معمولا اقوام و آشنایان در جایگاه عروس با عروس خانم عکس های یادگاری می گیرند پس جایگاه عروس را طوری طراحی کنید که فضای کافی برای این کار وجود داشته باشد.
  • برای جایگاه عروس از نورپردازی مناسب استفاده کنید.
  • برای زیباتر شدن جایگاه عروس از انواع گل های طبیعی و مصنوعی استفاده کنید و هم چنین استفاده از شمع و شمعدان نیز فراموش نشود
جایگاه-عروس-داماد
جایگاه-عروس-داماد

برای جایگاه عروس سعی کنید از مبل و صندلی تالاری مناسب و زیبا استفاده کنید شاید میز و مبل استیل بهترین گزینه برای جایگاه عروس باشد. اگر قصد دارید مراسم عروسی را در باغ برگذار کنید می توانید جایگاه عروس را با انواع تور های رنگی ، پارچه های گیپور ،گلدان های چوبی ،بادکنک های رنگی ، میز و صندلی چوبی تزئین کنید.

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، مبل تالاری ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و … میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه-عروس

جایگاه نشستن عروس و داماد

جایگاه نشستن عروس و داماد جایگاه نشستن عروس و داماد...

جایگاه عروس

فروش جایگاه عروس

فروش جایگاه عروس با توجه به بازار متنوع و گسترده...

میز پذیرایی شام

میز تالاری

میز تالاری انتخاب مناسب و درست میز تالاری و قرار...