میز و صندلی تالاری

میز شش نفره کروم

میز و صندلی تالاری

میز و صندلی تالاری

زمانی که ما وارد یک تالار می شویم بعد از طراحی و دکوراسیون ، نوع میز و صندلی تالاری توجه ما را به خود جلب خواهد کرد.یکی از معیار های مهم برای زوج های جوان در انتخاب تالار بعد از دکوراسیون داخلی ، منوی غذاها، نوع میز و صندلی تالاری می باشد. هر چه میز و صندلی تالاری زیباتر باشد باعث جذب بیشتر مشتری خواهد شد.

در انتخاب میز و صندلی تالاری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  • جنس میز و صندلی تالاری : میز و صندلی تالاری می تواند از چوب یا فلز باشد
  • روکش صندلی تالاری : می تواند پارچه ای ، چرمی باشد.
  • وزن میز و صندلی تالاری : سبک باشد و به راحتی قابل حمل باشد
  • اندازه و سایز میز و صندلی تالاری : با توجه به فضای تالار و نوع مراسم اتنخاب شود
  • رنگ میزو صندلی تالاری : می توانید رنگ میز و صندلی تالاری خود را با رنگ تجهیزات تالاری ست کنید

اگر می خواهید مراسم خود را در باغ برگذار کنید میزو صندلی تالاری چوبی مناسب خواهد بود یا اگر در سالن می خواهید مراسم بگیرید میزو صندلی تالاری استیل سالن را بسیار شکیل خواهد کرد.اگر در انتخاب و چیدمان مبل تالار خود دقت کنید مطمئن باشید این انتخاب باعث زیبایی هرچه بیشتر تالار خواهد شد.

انتخاب صندلی تالاری مناسب و تاثیر آن در زیبایی تالار

هر چقدر یک تالار میز وصندلی تالاری زیباتری داشته باشد جلوه و شکوه بیشتری نیز خواهد داشت . در چند دهه اخیر تالارداران به زیبایی تجهیزات تالار خود اهمیت زیادی می دهند، به طبع تولید کنندگان تجهیزات تالاری نیز به دنبال تولید طرح های جدید و زیبا هستند تا بتوانند پاسخ گوی نیاز تالاردارن باشند.امروزه صنعت مبل سازی پیشرفت بسیاری داشته همین امر باعث بوجود آمدن انواع و اقسام مبل شده است. میز و صندلی های تالاری جدید بسیار زیبا بوده و با زیبایی خود جلوه و شکوه خاصی به سالن تالار پذیرایی خواهند داد. میز های گرد جلوه بیشتری نسبت به میز های مستطیل دارند که با صندلی های متنوعی که در بازار وجود دارد این امکان را به مدیران محترم سالن ها می دهد دکوراسیونی شیک و لاکچری برای سالن های خود بوجود آورند .

مواد مورد استفاده در تولید صندلی تالاری

امروزه برای تولید صندلی تالاری معمولا از فوم سرد آماده که دارای قالب مخصوص بوده، برای کف و پشت صندلی تالاری استفاده می کنند و از ابر خیلی کمتر از سابق آن هم در بعضی از قسمت ها که نیاز هست استفاده خواهند کرد . به منظور تولید صندلی تالاری با کیفیت باید برای کف صندلی از فوم سرد به جای ابر و برای تخته آن باید از ام دی اف به جای نئوپان استفاده نمود. اگر در زمان تولید صندلی به جای فوم از ابر استفاده شود بعد از مدتی با گذشت زمان و استفاده مکرر کف صندلی تالاری پایین رفته و تغییر شکل خواهد داد. به منظور استحکام هر چه بیشتر صندلی باید از تخته های  ام دی اف به دلیل استحکام قابل قبول آنها در کف صندلی استفاده نمود.

رنگ صندلی تالاری

رنگ بدنه و روکش صندلی تالاری تاثیر زیادی در جلوه دادن به سالن تالار دارد، برخی اوقات انتخاب میز و صندلی های ساده می تواند در عین سادگی زیبایی خاصی به تالار دهد. به عنوان مثال پوشش صندلی سفید می تواند فوق العاده موثر واقع شود.رنگ ها در لوکس شدن یک سالن نقش بسزایی دارند . اگر سالنی با سبک مدرن مد نظر شماست می توانید با انتخاب صندلی تالاری به رنگ کرم طلایی و یا سورمه ای طلایی یک سبک مدرن و متفاوت داشته باشید . اگر مراسم شما در فضای باز برگذار می شود و محیط دارای نور طبیعی زیادی باشد، استفاده از صندلی های رنگارنگ و زیبا ظاهر مراسم عروسی  را تغییر خواهد داد.

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده مفتخر به این است که با داشتن تیمی خلاق و مجرب، با طراحی مدل های جدید و ساخت آنها، بتواند نیازهای جدید مشتریان خود را برای داشتن سالنی زیبا و پرشکوه برآورده کند. گروه تولیدی ارکیده با انتخاب پارچه های مرغوب و زیبا و زیر سازی مناسب قادر به تولید صندلی های محکم و با دوام شده اند که در اثر گذشت زمان نیاز به تعمیر و نوسازی نخواهند داشت. از جمله تجهیزات تالاری تولید شده توسط گروه صنایع فلز ارکیده : صندلی شیواری ، میز و صندلی تالاری ، میز شام ، جایگاه عروس و داماد ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری و … می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما، مراجعه کنید.

 

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-و-صندلی-تالاری
میز-و-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

میز-صندلی-تالاری
میز-صندلی-تالاری

 

 

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس یکی از نکات مهمی که تالار داران...

تجهیز تالار

تجهیزات تالاری خوب یا بد مساله این است

تجهیزات تالاری خوب یا بد مساله این است؟ در این...

تجهیز تالار ارکیده

کاور صندلی تالاری

کاور صندلی تالاری شما زمانی که وارد یک تالار می...