کاور صندلی تالاری

تجهیز تالار ارکیده

کاور صندلی تالاری

کاور صندلی تالاری

شما زمانی که وارد یک تالار می شوید بعد از رنگ آمیزی و دکوراسیون تالار نوع صندلی و کاور صندلی تالاری توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.هرچه کاور بکار رفته در صندلی زیباتر باشد به طبع صندلی تالاری نیز شکیل تر خواهد شد.کثیف شدن ، دوده گرفتن ، ریخته شدن مواد غذایی و… روی صندلی تالاری یکی از دغدغه های صاحبان تالارهاست.کاور صندلی تالاری باعث ماندگاری هر چه بیشتر صندلی تالاری خواهد شد.در بعضی مواقع ممکن است صندلی تالاری در اثر استفاده مکرر دچار آسیب شده باشد و یا مدل صندلی قدیمی شده باشد در این نوع موارد استفاده از یک کاور مناسب تمامی این معایب را خواهد پوشاند و باعث صرفه جویی در هزینه برای تالار داران خواهد شد.

جنس کاور صندلی تالاری چیست ؟

شما می توانید از پارچه های طرح دار که با کیفیت و مرغوب هستند برای کاور صندلی تالاری خود استفاده کنید. اگر از پارچه ای مرغوب و زیبا استفاده کنید و کاور به دقت و اندازه صندلی تالاری شما دوخته شود باعث زیباتر شدن صندلی تالاری خواهد شد. پارچه های کاور معمولا از نوعی پلی استر یا تلفیقی از پلی استر و نخ یا ساتن می باشد.باید جنس کاور صندلی تالاری به گونه ای باشد که بعد از شستشو سریع خشک شود و نیاز به اتو نداشته باشد و مقاوم باشد.

تزئین کاور صندلی تالاری

باید کاور صندلی تالاری به گونه ای باشد که نظر مهمانان را به خود جلب کند. بدین منظور تزئین کاور صندلی تالاری نقش بسیار مهمی در زیبایی تالار ایفا می کند. برای تزئین می توانیم از انواع تور های رنگی و یا پارچه های ساتنی که با رنگ کاور هم خوانی داشته باشد استفاده کرد. شاید یک ایده جالب این باشد که چند رنگ مورد علاقه عروس و داماد را از آنها پرسیده و بعد تکه پارچه یا تور با همان رنگ ها به شکل پاپیون دور صندلی بپیچیم.

 

کاور-صندلی-تالاری
کاور-صندلی-تالاری

کاور-صندلی-تالاری
کاور-صندلی-تالاری

کاور-صندلی-تالاری
کاور-صندلی-تالاری

کاور-صندلی-تالاری
کاور-صندلی-تالاری

کاور-صندلی-تالاری
کاور-صندلی-تالاری

کاور-صندلی-تالاری
کاور-صندلی-تالاری

 

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه صنایع فلزی ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیزات تالاری از جمله صندلی شیواری، صندلی تالاری، میز تالاری، میز شام، جایگاه عروس و داماد، شمعدان تالار، گلدان تالار و … آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیزات تالاری مناسب سالن پذیرایی شما میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما، مراجعه کنید.

نوشته‌های مرتبط

میز شام عروسی

میز شام تالار

میز شام تالار میز شام تالار یکی از مهم ترین...

صندلی بدنه براق نفره ای

مبل تالاری

مبل تالاری چیست؟ مبل تالاری صندلی هایی تک نفره که...

صندلی شیواری

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک داشتن صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی...