گلدان تالاری

گلدان تالار طلایی

گلدان تالاری

گلدان تالاری

همانطور که می دانید گل ها یکی از عوامل مهم و اصلی در طراحی و دیزاین فضای بیرونی و داخلی تالار هستند. اگر گل ها در گلدان تالاری زیبا و مناسب قرار گیرند جذابیت آنها دوچندان خواهد شد. گلدان تالاری در  ورودی تالار ، سر میز مهمانان، جایگاه عروس داماد ،  اتاق عقد ، میز شام استفاده می شود.  در انتخاب گلدان های تالاری باید نهایت دقت را به خرج داد. گلدان های تالاری تفاوت زیادی با گلدان های معمولی دارند. گلدان تالاری در انواع و ابعاد و طرح های مختلف ساخته میشوند.در سبک های جدید طراحی فضای برگزاری عروسی دیگر از آن گلدان های بزرگ و شکوهمند خبری نیست و به جای آن ها، گلدان های متفاوت و بعضا عجیبی مورد استفاده قرار می گیرند که ظاهر بسیار ساده و زیبایی هم دارند.

انواع گلدان تالاری

این گلدان ها در طرح های پایه کوتاه، پایه بلند، دهانه شیپوری بزرگ، دهانه شیپوری کوچک، گلدان میوه و شیرینی مخصوص میز تالار و … طراحی و ساخته میشوند.

 

گلدان-تالاری
گلدان-تالاری

گلدان-تالاری
گلدان-تالاری

گلدان-تالاری
گلدان-تالاری

گلدان-تالاری
گلدان-تالاری

گلدان-تالاری
گلدان-تالاری

گلدان-تالاری
گلدان-تالاری

 

 

جنس گلدان تالاری

جنس این گلدان‌ها از مس، روی، گالوانیزه یا چُدن است.گلدان‌های فلزی خراب نمی‌شوند و این امکان را برای ما فراهم می‌سازند که مطمئن باشیم در طولانی مدت و سال‌های سال می‌توانیم از آنها استفاده کنیم.انواع گلدان تالاری را میتوان در فضاهای مختلف تالار استفاده کرد.به عنوان مثال می توان برای ورودی تالار و یا سفره عقد  از گلدان های سنگی استفاده کرد ویا برای سر میز مهمانان و هم چنین جایگاه عروس و داماد از گلدان های فلزی که وزن سبکی دارند استفاده کرد.گلدان‌های فلزی به تازگی رواج پیدا کرده است.

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری مثل صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، گلدان تالار، شمعدان تالار، ظروف میوه و شیرینی و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد.

نوشته‌های مرتبط

چیدمان تالار

انواع صندلی تالاری

انواع صندلی تالاری سازندگان تجهیزات تالاری به منظور تکمیل کار...

صندلی تالار

مبل تالاری

مبل تالاری وقتی ما وارد یک تالار می شویم اولین...

چیدمان تالار

صندلی تالاری

صندلی تالاری یکی از عوامل مهم در زیبا نشان دادن...