میز شام

تولیدی ملزومات تالار پذیرایی در ایران

میز شام

میز شام

یکی از دغدغه های زوج های جوان در برگذاری مراسم جشن ازدواجشان میز شام و منوی تالار و کیفیت غذاها و چگونگی ارائه و سرو غذاست.در بعضی از تالار ها چندین منوی انتخابی وجود دارد تا عروس و داماد ها بنا به سلیقه و بودجه خود انتخابی مناسب داشته باشند و بتوانند شب به یادمانی رادر خاطر خود و مهمانانشان باقی بگذارند. میز شام باید در مکانی قرار گیرد که در معرض دید باشد و مهمانها بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

برای داشتن میز شام زیبا و مناسب بهتر است به موارد زیر توجه کنید  :

1 – تزئین محوطه میز شام : لذت بردن از یک وعده غذایی به احساس رضایت از محیط اطراف شما بستگی دارد.می توانید از چراغ های تزیینی، شمع و … برای جلوه بخشیدن به چیدمان محل میز شام  استفاده کنید.

2 –  سفره آرایی : می توانیم با استفاده از سفره آرایی انواع غذاها ، سالادها ، دسرها را تزئین کرده به گونه ای که هر کس با دیدن غذاها اشتیاق بیشتری برای خوردن آنها پیدا کند.

3- استفاده از رومیزی مناسب :  از یک رومیزی متناسب با ابعاد و شکل میز استفاده کنید و مطمئن شوید تمام گوشه ها و بخش های میز را پر می کند.

4 – استفاده از دستمال سفره : دستمال سفره را می توانید با طرح ها و رنگ های مختلف انتخاب کنید و با هنر و سلیقه خود به آن ها فرم داده و روی بشقاب گرد قرار دهید. در انتخاب طرح و رنگ آن ها دقت کنید که با میز غذای شما هارمونی داشته باشد

5 – گل آرایی : برای میز شام انتخاب گل هایی که ساقه های کشیده تری دارند بهتر خواهد بود زیرا زمانی که در گلدان قرار می گیرند بیشتر نمایان هستند. اگر رنگ گل ها با رنگ رومیزی و دستمال سفره هم خوانی داشته باشد میز شام شما زیباتر خواهد شد.

6 – استفاده از شمع و شمعدانی های زیبا  : شمع ها را در اطراف گل ها قرار دهید. سعی کنید رنگ شمع ها با رنگ گل ها و رومیزی هم خوانی داشته باشد. زمان سرو شام حتما شمع ها را روشن کنید.

سابقه ای درخشان در زمینه تولید تجهیزات تالار
سابقه ای درخشان در زمینه تولید تجهیزات تالار

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس

جایگاه عروس یکی از اصلی ترین نقاط که بسیار مورد...

تجهیز تالار ارکیده

کاور صندلی تالاری

کاور صندلی تالاری شما زمانی که وارد یک تالار می...

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...