شمعدان تالاری

شمعدانی تالار

شمعدان تالاری

شمعدان تالاری

آینه و شمعدان تالاری یک پای ثابت در همه سفره‌های عقد ایرانی است

گفته اند آیینه مظهر روشنایی است و شمعدانهایی که در دو طرف آینه قرار می‌گیرند مظهر سربازهایی هستند که از زندگی این عروس و داماد نگهبانی می‌کنند.  شمع‌های روشن شمعدان‌ها نمایانگر روشنایی و گرمی پیوند عقد بین عروس و داماد است. جنس شمعدان با قاب آینه یکی و معمولاً نقره، برنز یا بلورین می‌باشد.هنگام برگذاری مراسم عقد حتما باید دو شمع اطراف آینه را روشن نمود تا نور شمع ها روشنی بخش زندگی جدید عروس و داماد باشد.

مکان های استفاده از شمعدان تالاری

امروزه در تالارها علاوه بر سفره عقد در دیگر فضاهای تالارمانندسر میزهای تالار ، سر میز شام ، راه پله های تالار، جایگاه عروس و داماد  نیز از شمعدان استفاده می کنند. شمعدان های تالاری علاوه بر زیبایی یک حالت خاص و رمانتیک را بر فضا حاکم می کنند مخصوصا اگر شمع های استفاده شده از نوع عطری نیز باشند .برای زیباتر شدن شمعدان تالاری بهتر است رنگ شمع با رنگ شمعدان تالاری هم خوانی داشته باشد. برای سر میز شام و سفره عقد بهتر است از شمع های کشیده استفاده شود برای جایگاه عروس و داماد شمع های کوتاه تر شاید مناسب تر باشد

نمونه هایی از شمعدان تالاری تولید شده توسط گروه صنایع فلزی ارکیده

شمعدان-تالاری
شمعدان-تالاری

شمعدان-تالاری
شمعدان-تالاری

شمعدان-تالاری
شمعدان-تالاری

شمعدان-تالاری
شمعدان-تالاری

شمعدان-تالاری
شمعدان-تالاری

شمعدان-تالاری
شمعدان-تالاری

 

خرید شمعدان تالاری

گروه صنایع فلز ارکیده با تهیه و تولید انواع با کیفیت شمعدان تالاری، ظرف میوه و شیرینی همراه با شمعدان، ظرف میوه و شیرینی همراه با گلدان، انواع میز تالاری، انواع صندلی تالار پذیرایی مانند صندلی شیواری و ساخت جایگاه های عروس و داماد زیبا، میتواند به تالارداران عزیز برای خلق شب های زیبا و رویایی کمک شایانی داشته باشد.برای ارتباط با گروه صنایع فلزی ارکیده میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با شماره های ما در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

صندلی شیواری

صندلی تالار

صندلی تالار صندلی یکی از بخش های جداناپذیر یک تالار...

تجهیزات دکور ورودی تالار

تجهیزات تالاری

تجهیزات تالاری هر تالاری که به سطح قابل قبولی برای...

صندلی شیواری

سازنده صندلی شیواری

سازنده صندلی شیواری همانطور که می دانید صندلی شیواری یکی...