تجهیزات تالاری

چیدمان تجهیزات تالار ارکیده

تجهیزات تالاری

تجهیزات تالاری

امروزه اکثر زوج های جوان برخلاف گذشته مراسم ازدواج خود را در تالارها و یا باغ ها برگزار می کنند همین امر باعث رقابت در بین تالار ها شده. یکی از عواملی که در انتخاب تالار بسیار مهم است نمای ورودی تالار ، طراحی داخل تالار و تجهیزات تالاری است.تالارهای امروری  سعی می کنند با داشتن تجهیزات تالاری خوب و پیشرفته باعث جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود شوند. تجهیزات تالاری  شامل میز تالار، صندلی تالار، مبل تالار، میز سلف سرویس، ظروف میوه و شیرینی، ظروف پذیرایی، شمعدان تالاری (شمعدان کلاسیک، شمعدان جدید، شمعدان چینی، شمعدان فلزی، شمعدان شیشه ای)، محیط آرایی  و گل آرایی با گلدان تالاری، استیج و جایگاه عروس و داماد می باشند.

چیدمان مناسب تجهیزات تالاری

انتخاب تم مناسب برای طراحی تالار در زیبا شدن تالار تاثیر شگرفی خواهد داشت. یک راهکار مناسب برای انتخاب تم طراحی پرسیدن چند رنگ مورد علاقه عروس وداماد و استفاده از این رنگ ها در طراحی و دیزاین تجهیزات تالاری است. اگر بر سر میز ها از ترکیب چند رنگ استفاده کنید میزها ظاهر شکیل تری خواهند داشت.

مورد دیگری که در تجهیزات تالاری حائز اهمیت است انتخاب و چیدمان مناسب صندلی های تالار است.برای چیدمان صحیح صندلی ها در ابتدا بایدبه تعداد میهمانان و نوع مراسم توجه کرد.موردبعدی که در تجهیزات تالاری باید به آن توجه کرد تزئین میز های تالار است.توجه به چگونگی چیدمان ظروف میوه و شیرینی در زیباتر شدن میز خیلی تاثیرگذار است. قرار دادن گل بر سر میز ها نیز خیلی فضای تالار را مطبوع و زیبا خواهد کرد.شاید  یک ایده جالب این باشد که در تالار یک میز بزرگ برای سرو انواع نوشیدنی و میوه و شیرینی در نظر گرفت. این گونه میزها طوری قرار می گیرند که مهمانان در اطراف آن رفت و آمد کرده و به دلخواه خود نوشیدنی ها یا میوه های مورد نظر خود را بر می دارند.

 

تجهیزات-تالاری
تجهیزات-تالاری

تجهیزات-تالاری
تجهیزات-تالاری

تجهیزات-تالاری
تجهیزات-تالاری

تجهیزات-تالاری
تجهیزات-تالاری

تجهیزات-تالاری
تجهیزات-تالاری

تجهیزات-تالاری
تجهیزات-تالاری

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار و رستوران

تجهیزات تالار پذیرایی

تجهیزات تالار پذیرایی در دنیای پر رقابت امروزه داشتن تجهیزات...

صندلی شیواری

انواع صندلی شیواری

انواع صندلی شیواری باتوجه به محبوبیت بسیار زیاد صندلی شیواری...

صندلی تالاری دست دوم

صندلی تالاری دست دوم

صندلی تالاری دست دوم امروزه خیلی از تالار داران به...