میز تالاری

میز پذیرایی شام

میز تالاری

میز تالاری

انتخاب مناسب و درست میز تالاری و قرار دادن صحیح آن در سالن تاثیر زیادی در بزرگ نشان دادن فضای تالار خواهد داشت چیدمان درست میزها تاثیر زیادی در طراحی و  زیبایی تالار خواهد داشت . برای انتخاب درست میز تالاری باید به ابعاد میز توجه کرد.

ابعاد میز تالاری

برای راحتی مهمانان باید میزی انتخاب شود که برای هر نفر مساحتی در ابعاد 40 * 60 ایجاد کند تا مهمانان هنگام خوردن غذا در کنار هم سر یک میز فضای کافی داشنه باشند. عرض میزتالاری باید 140 در 140 سانتی متر باشد. فضای لازم برای هر صندلی 1/48 تا 2/5 متر است. میز ها باید با فاصله 1/30 متر از هم قرار بگیرند.بهر حال طراحی میزها باید به گونه ای باشد که امکان کم و زیاد کردن آنها برای مهمانی های مختلف وجود داشته باشد .پایه های محکم و تکان نخوردن میز هنگام تکیه دادن مهمانان به میز و خش نیافتادن رویه ی میز و سهولت تمیز کردن آن از مهمترین الزامات مبلمان است و پس از آن راحتی و استحکام و سپس زیبایی و تناسب با نوع تالار  و دکوراسیون میز و صندلی ها قابل توجه است.

انواع میز تالاری

میز تالار با توجه به مکان مورد استفاده از آنها در انواع مختلفی قرار می گیرد :

میزتالاری مناسب برای  سالن پذیرایی : در سالن های پذیرایی میتوانید میز تالاری گرد، چرخان گرد، بیضی، مستطیلی استفاده کرد.جنس پایه های میزها بسته به نیاز شما متغیر هستند میتوانید از میز تالاری چوبی، فلزی، mdf، فایبرگلاس و لمسه ای استفاده کنید.

 

میز پذیرایی و شام
میز پذیرایی و شام

میز تالاری مناسب  برای محوطه بیرون : میزهای فلزی با رویه های شیشه ای انتخاب بسیار مناسبی برای محیط بیرونی هستند.

میز لمسه با صندلی شیواری 6 عدد
میز لمسه با صندلی شیواری 6 عدد

میز تالاری مناسب برای سلف سرویس : میز سلف سرویس از چندین میز تالاری مستطیلی در کنار هم تشکیل میشوند.

میز پذیرایی و شام تالار
میز پذیرایی و شام تالار

اگر قصد خرید و یا نوسازی تجهیزات تالار پذیرایی خود را دارید میتوانید از طریق شماره تماس 09198888863 یا از صفحه تماس با ما، جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

نورپردازی جایگاه عروس

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد گل آرایی جایگاه عروس...

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...

کینگ طلایی

صندلی تالاری فلزی

صندلی تالاری فلزی برخی از تالار های پذیرایی و به...