میز تالاری

میز پذیرایی شام

میز تالاری

میز تالاری

انتخاب مناسب و درست میز تالاری و قرار دادن صحیح آن در سالن تاثیر زیادی در بزرگ نشان دادن فضای تالار خواهد داشت چیدمان درست میزها تاثیر زیادی در طراحی و  زیبایی تالار خواهد داشت . برای انتخاب درست میز تالاری باید به ابعاد میز توجه کرد.

ابعاد میز تالاری

برای راحتی مهمانان باید میزی انتخاب شود که برای هر نفر مساحتی در ابعاد 40 * 60 ایجاد کند تا مهمانان هنگام خوردن غذا در کنار هم سر یک میز فضای کافی داشنه باشند. عرض میزتالاری باید 140 در 140 سانتی متر باشد. فضای لازم برای هر صندلی 1/48 تا 2/5 متر است. میز ها باید با فاصله 1/30 متر از هم قرار بگیرند.بهر حال طراحی میزها باید به گونه ای باشد که امکان کم و زیاد کردن آنها برای مهمانی های مختلف وجود داشته باشد .پایه های محکم و تکان نخوردن میز هنگام تکیه دادن مهمانان به میز و خش نیافتادن رویه ی میز و سهولت تمیز کردن آن از مهمترین الزامات مبلمان است و پس از آن راحتی و استحکام و سپس زیبایی و تناسب با نوع تالار  و دکوراسیون میز و صندلی ها قابل توجه است.

انواع میز تالاری

میز تالار با توجه به مکان مورد استفاده از آنها در انواع مختلفی قرار می گیرد :

میزتالاری مناسب برای  سالن پذیرایی : در سالن های پذیرایی میتوانید میز تالاری گرد، چرخان گرد، بیضی، مستطیلی استفاده کرد.جنس پایه های میزها بسته به نیاز شما متغیر هستند میتوانید از میز تالاری چوبی، فلزی، mdf، فایبرگلاس و لمسه ای استفاده کنید.

 

میز پذیرایی و شام
میز پذیرایی و شام

میز تالاری مناسب  برای محوطه بیرون : میزهای فلزی با رویه های شیشه ای انتخاب بسیار مناسبی برای محیط بیرونی هستند.

میز لمسه با صندلی شیواری 6 عدد
میز لمسه با صندلی شیواری 6 عدد

میز تالاری مناسب برای سلف سرویس : میز سلف سرویس از چندین میز تالاری مستطیلی در کنار هم تشکیل میشوند.

میز پذیرایی و شام تالار
میز پذیرایی و شام تالار

تاثیر میز تالاری بر زیبایی تالار

از جمله معیار های مهم برای عروس و داماد ها  هنگام انتخاب تالار عروسی، بعد از منوی غذایی و جایگاه عروس و داماد، نوع میز و صندلی بکار رفته در تالار می باشد. تولید صندلی تالاری باید به گونه ای باشد که علاوه بر دوام و استقامت در برابر گذشت زمان از نظر زیبایی و ظاهر نیز بی نظیر باشد .استفاده از پارچه مبل مرغوب و درجه یک ، زیرسازی مناسب و نیز پایه های محکم و بادوام از موارد مهمی می باشد که در تولید میز و صندلی تالاری باید در نظر گرفته شوند .چیدمان و انتخاب درست صندلی تالار سبب خواهد شد تا از فضای موجود در سالن تالار نهایت استفاده را بکنیم .

مواد مورد استفاده در تولید میز و صندلی تالاری

در تولید میزو صندلی تالاری از روکش اسفنج و فوم و اجناس درجه یک و عالی استفاده می شود تا در برابر ضربه های جابجایی مقاوم باشد .

 

نحوه انتخاب میز تالاری

برای انتخاب میز تالاری موارد قابل توجهی وجود داشته که با در نظر گرفتن این عوامل میتوانید بهترین انتخاب را کرده، و از جلوه و شکوه مراسم خود نهایت لذت را ببرید و میهمانان خود را شگفت‌زده کنید.در ابتدا باید به عواملی مانند نوع مراسم، فضایی که درآن مراسم برگزار میگردد، بودجه قابل هزینه و غیره حتما توجه کنید. درابتدا می بایست با توجه به نوع مراسم خود به تهیه میز و صندلی مناسب اقدام کنید. برای مثال اگر قرار است یک مجلس عروسی برگذار کنید،باید میز و صندلی های مناسب با جشن عروسی را انتخاب کنید. زیرا طراحی میز و صندلی مورد استفاده در مراسم عروسی به گونه‌ای بوده که میتواند زیبایی هرچه بیشتر جشن عروسی شود. در ساخت این صندلی ها معمولا از رنگ‌های روشن و طرح های استیل استفاده می‌کنند.

میز-تالاری
میز-تالاری

میز-تالاری
میز-تالاری

میز-تالاری
میز-تالاری

میز-تالاری
میز-تالاری
گروه صنایع فلز ارکیده

اگر قصد خرید و یا نوسازی تجهیزات تالار پذیرایی خود مانند صندلی شیواری ، میز تالاری ، مبل تالاری ، میز شام ، جایگاه عروس و داماد ، شمعدان تالاری ، گلدان تالاری و … را دارید میتوانید با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما، مراجعه کنید.

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار و رستوران

تجهیزات تالار پذیرایی

تجهیزات تالار پذیرایی در دنیای پر رقابت امروزه داشتن تجهیزات...

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد یکی از مهم ترین مراسم در...

میز-صندلی -تالاری-دست-دوم

میز و صندلی تالاری دست دوم

میز و صندلی تالاری دست دوم  تالاردارانی که قصد نوسازی...