مبل تالاری

صندلی تالار

مبل تالاری

مبل تالاری

وقتی ما وارد یک تالار می شویم اولین چیزی که توجه ما رو به خودش جلب  می کند مبلمان بکار رفته در آن تالار می باشد که هرچه مبل یک تالار زیباتر باشد تالار نیز شکیل تر خواهد شد . یکی از معیار های مهم برای عروس و داماد در انتخاب یک تالار  مبلمان بکار رفته درآن است.اگر در انتخاب و چیدمان  مبل تالار خود دقت کنید مطمئن باشید این انتخاب باعث  زیبایی هرچه بیشتر تالار خواهد شد.

مبل تالاری چیست ؟

مبل تالاری به صندلی های یک نفره ای که دارای نشیمنگاه نرم با روکش چرمی یا پارچه ای و در بعضی موارد دارای دسته های کناری هست گفته می شود . مبل تالاری عموما در فضا های سرپوشیده استفاده می شود . امروزه صنعت مبل سازی پیشرفت بسیاری داشته همین امر باعث بوجود آمدن انواع و اقسام مبل شده . گروه تولیدی ارکیده مفتخر به این است که با داشتن تیمی خلاق و مجرب، با طراحی مدل های جدید و ساخت آنها، بتواند نیازهای جدید مشتریان خود را برای داشتن سالنی زیبا و پرشکوه برآورده کند. گروه تولیدی ارکیده انتخاب پارچه های مرغوب و زیبا و زیر سازی مناسب قادر به تولید صندلی های محکم و با دوام شده اند که در اثر گذشت زمان نیاز به تعمیر و نوسازی نخواهند داشت .برخی از مدل های مبل مخصوص تالار ، تولید شده در گروه تولیدی صنایع فلز ارکیده عبارتند از :

مبل تاجدار

صندلی تاجدار (آبی)
صندلی تاجدار (آبی)

مبل مدل کینگ

صندلی کینگ طلایی
صندلی کینگ طلایی

مبل مدل قلبی

صندلی قلبی
صندلی قلبی

مدل کلاسیک

صندلی کلاسیک
صندلی کلاسیک

گروه صنایع فلزی ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیز، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیزات تالاری مناسب سالن پذیرایی شما میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس تجهیزات تالار ارکیده در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

نوشته‌های مرتبط

جایگاه داماد

جایگاه عروس

جایگاه عروس وقتی شما وارد سالن پذیرایی یک تالار می...

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس یکی از نکات مهمی که تالار داران...

تجهیزات-تالار-دست-دوم

تجهیزات تالار دست دوم

تجهیزات تالار دست دوم امروزه با توجه به بازار موجود...