جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

یکی از مهم ترین مراسم در زندگی هر فردی جشن ازدواج اوست در مراسم عروسی یکی از مهم ترین قسمت هایی که توجه همه را به خود جلب می کند جایگاه عروس و داماد است .باید بدانید حتی اگر در مجلل ترین و زیباترین سالن و تالار مراسم را برگزار نمایید نباید از طراحی و دیزاین جایگاه عروس و داماد صرف نظر کنید .

برای تزئین  جایگاه عروس و داماد باید به نکات زیر توجه کرد :

رنگ بکار رفته در جایگاه : معمولا در این مکان از رنگ های شاد و روشن استفادده می کنند و سعی می کنند رنگ بکار رفته در این قسمت با سایر فضای تالار متفاوت باشد تا باعث جلب توجه میهمانان شود. جایگاه عروس و داماد نباید بیش از حد رنگی شود.

نور پردازی مناسب جایگاه : باید دقت کرد رنگ نور جایگاه عروس و داماد  با رنگ آمیزی بکار رفته در آن هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال اگر جایگاه رنگی است نور سفید خیلی مناسب خواهد بود و باعث به چشم آمدن جایگاه خواهد شد .اگر جایگاه کرم یا سفید رنگ است، بهتر است از نورهای رنگی استفاده شود.استفاده از نور های مخفی نیز برای تزئین این قسمت ایده خوبی خواهد بود.

استفاده از گل در جایگاه : در اینجا نیز باید دقت کرد که رنگ گل هایی که استفاده می کنید با رنگ جایگاه هماهنگی داشته باشد.همچنین می توانید از  گل های کریستالی که نمای بیشتری دارند و می توانند نور را در فضای جایگاه منعکس کنند و فضا را زیباتر سازند استفاده کنید. 

توجه به مبلمان جایگاه : مبل مخصوص عروس و داماد را معمولا از نوع استیل و تاجدار استفاده می کنند . رنگ مبل نیز باید با رنگ جایگاه هماهنگ باشد تا ریبایی بیشتری را برای ما ایجاد کند. تضاد رنگ در انتخاب مبلمان، جایگاه عروس و داماد را بیش از حد شلوغ و درهم ریخته می کند.

 

نمونه جایگاه عروس تالار
نمونه جایگاه عروس تالار

برای ارتباط با گروه صنایع فلزی ارکیده میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با شماره های ما در ارتباط باشید.

 

نوشته‌های مرتبط

شمعدانی تالار

شمعدان تالاری

شمعدان تالاری استفاده از آیینه و شمعدان تالاری در مراسم...

صندلی شیواری

سازنده صندلی شیواری

سازنده صندلی شیواری همانطور که می دانید صندلی شیواری یکی...

شمعدانی تالار

شمعدان تالاری

شمعدان تالاری آینه و شمعدان تالاری یک پای ثابت در...