جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

یکی از مهم ترین مراسم در زندگی هر فردی جشن ازدواج اوست در مراسم عروسی یکی از مهم ترین قسمت هایی که توجه همه را به خود جلب می کند جایگاه عروس و داماد است .باید بدانید حتی اگر در مجلل ترین و زیباترین سالن و تالار مراسم را برگزار نمایید نباید از طراحی و دیزاین جایگاه عروس و داماد صرف نظر کنید .

برای تزئین  جایگاه عروس و داماد باید به نکات زیر توجه کرد :

رنگ بکار رفته در جایگاه : معمولا در این مکان از رنگ های شاد و روشن استفادده می کنند و سعی می کنند رنگ بکار رفته در این قسمت با سایر فضای تالار متفاوت باشد تا باعث جلب توجه میهمانان شود. جایگاه عروس و داماد نباید بیش از حد رنگی شود.

نور پردازی مناسب جایگاه : باید دقت کرد رنگ نور جایگاه عروس و داماد  با رنگ آمیزی بکار رفته در آن هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال اگر جایگاه رنگی است نور سفید خیلی مناسب خواهد بود و باعث به چشم آمدن جایگاه خواهد شد .اگر جایگاه کرم یا سفید رنگ است، بهتر است از نورهای رنگی استفاده شود.استفاده از نور های مخفی نیز برای تزئین این قسمت ایده خوبی خواهد بود.

استفاده از گل در جایگاه : در اینجا نیز باید دقت کرد که رنگ گل هایی که استفاده می کنید با رنگ جایگاه هماهنگی داشته باشد.همچنین می توانید از  گل های کریستالی که نمای بیشتری دارند و می توانند نور را در فضای جایگاه منعکس کنند و فضا را زیباتر سازند استفاده کنید. 

توجه به مبلمان جایگاه : مبل مخصوص عروس و داماد را معمولا از نوع استیل و تاجدار استفاده می کنند . رنگ مبل نیز باید با رنگ جایگاه هماهنگ باشد تا ریبایی بیشتری را برای ما ایجاد کند. تضاد رنگ در انتخاب مبلمان، جایگاه عروس و داماد را بیش از حد شلوغ و درهم ریخته می کند.

 

نمونه جایگاه عروس تالار
نمونه جایگاه عروس تالار

گروه صنایع فلز ارکیده

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری ، جایگاه عروس و داماد، میز شام ، گلدان تالاری ، شمعدان تالاری ، ظروف میوه و شیرینی و …  میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09198888863 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید .

 

نوشته‌های مرتبط

تجهیزات گلدان تالار

چیدمان جایگاه عروس

چیدمان جایگاه عروس یکی از موارد خیلی مهم به خصوص...

میز شام

طراحی میز شام عروسی

طراحی میز شام عروسی طراحی میز شام عروسی یکی از...

جایگاه عروس داماد

جدیدترین جایگاه عروس

جدیدترین جایگاه عروس از آنجا که جایگاه عروس یکی از...