صندلی شیواری

صندلی شیواری طلایی

صندلی شیواری

صندلی شیواری

یکی از عوامل موثر در زیبایی و منحصر بفرد شدن یک تالار نوع صندلی بکار رفته در آن میباشد.صندلی شیواری یکی اززیباترین ومتداول ترین صندلی هایی ست که در تالارها استفاده می گردد.

اینجا نمونه ای از صندلی شیواری را که یکی از محبوب ترین نوع صندلی می باشد مشاهده مینمایید.صندلی شیواری هیچ وقت از مد نیفتاده ودر اکثر کشور های جهان در مراسم ها عروسی و مهمانی ها ورستوران ها و کافی شاپ ها و … استفاده می شود شاید یکی از دلایل این امر وزن سبک و قابلیت حمل آسان و در عین حال زیبایی و ظرافت و استحکام آن باشد. صندلی از بدنه چوبی یا فلزی در طرح ها و رنگ های متفاوت ساخته می شود.

 

 

 

طرح چوبی

صندلی شیواری چوبی

طرح فلزی
صندلی شیواری فلزی

در زمان های گذشته بیشتر از مدل چوبی آن استفاده می شد ولی اخیرا هم مدل چوبی و هم مدل فلزی آن دیده می شود. ارتفاع این صندلی ها 16 تا 17 اینچ و عرض نشیمن 18 اینچ است و دارای روکش چرمی یا پارچه ای می باشد.  گروه صنایع فلز ارکیده با سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری این بار به منظور رضایت هر جه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید رنگ های متنوع و زیبایی برای صندلی شیواری خود نموده است . انواع رنگ تولید شده یرای صندلی های شیواری عبارتند از :

 صندلی شیواری قرمز

صندلی شیواری سفید

صندلی شیواری طلایی

خرید صندلی شیواری

صندلی شیواری
صندلی شیواری
صندلی شیواری
صندلی شیواری
صندلی شیواری
صندلی شیواری

اگر قصد خرید تجهیزات تالار خود، مانند صندلی شیواری را دارید یا اگر قصد نوسازی تجهیزات تالاری خود را دارید، گروه صنایع فلزی ارکیده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش و نصب و تجهیز، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیزات تالاری مناسب سالن پذیرایی شما میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس تجهیزات تالار ارکیده در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

 

نوشته‌های مرتبط

جایگاه داماد

جایگاه داماد

جایگاه داماد در هر تالار پذیرایی 2 جایگاه وجود دارد...

تجهیز چیدمان تالار

فروش تجهیزات تالار پذیرایی

فروش تجهیزات تالار پذیرایی در بازار پیشرفته و مدرن امروزی...

میز پذیرایی شام

میز تالاری

میز تالاری انتخاب مناسب و درست میز تالاری و قرار...