جایگاه عروس

جایگاه عروس و داماد تالار ارکیده

جایگاه عروس

جایگاه عروس

یکی از اصلی ترین نقاط که بسیار مورد توجه مهمانان عروس و داماد می باشد، جایگاه عروس می باشد.
این جایگاه که معمولا یک الی دو پله دارد تا عروس و ساقدوشان را برای اینکه راحتتر در نظر مهمانان قرار بگیرند، ساخته می شود.
با توجه به سلیقه تالار داران در تجهیز کردن جایگاه عروس اکثرا این جایگاه را با یک مبل تالاری 2 نفره یا 3 نفره برای عروس و داماد و چند مبل تالاری تک نفره برای ساقدوشان تجهیز میکنند.

البته برای عروس و داماد میتوان از مبل تالاری تک نفره هم استفاده کرد، این انتخاب کاملا سلیقه ای میباشد.

میتوان به موارد اشاره شده بالا، گلدان تالاری، چندین جلو مبلی کوچک و بزرگ، چند باکس با ارتفاع های مختلف نیز با توجه به نیاز و سلیقه شما به آن اضافه کرد.

 

تزئین جایگاه عروس:

با توجه به سلیقه عروس خانم ها، هنگام عقد قرارداد، برای هرچه بهتر برگذار شدن مراسم عروسی خود، در نقاط مختلفی برای دکور تالار نظرهای شخصی خود را بیان میکنند یا از یک تم رنگی خاص میخواهند استفاده کنند که توقع انجام شدن آن را دارند.

یکی از نقاطی که اغلب نو عروسان بر روی آن توجه خاصی دارند جایگاه عروس میباشد.

به دلیل حساسیت هایی که عروس خانم ها دارند انتخاب نوع طرح و رنگ بندی این جایگاه در قسمت بانوان تالار بسیار مهم میباشد.

جایگاه عروس باید فضاهایی مناسب برای دکوراتور داخلی سالن داشته باشد تا بتواند هر کدام از پلان های دکوری خود را به راحتی استفاده اجرا کند.

مانند گلدان تالاری برای اجرای گل آرایی جایگاه،  ارتفاع مناسب سکو برای استفاده از دکور از پارچه و تور، داشتن فضا برای بادکنک آرایی، نورپردازی ملو و رمانتیک که روی عروس و داماد فوکوس داشته باشد و …

 

نمونه جایگاه عروس تالار
نمونه جایگاه عروس تالار

 

 

مدل جایگاه عروس:

حرفه طراحی داخلی یک هنر است و برای هنر هیچ حد و مرزی وجود ندارد.
انتخاب مدل جایگاه عروس به فضا سازی داخل سالن پذیرایی شما به شدت بستگی دارد.
این مسائله باعث گستردگی مدل ها طرح ها برای جایگاه شما میشود برای همین بهتر است از طراحان داخلی خبره و مجرب استفاده کنید.

گروه تولیدی ارکیده با داشتن سابقه ای 27 ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات تالاری اعم از صندلی تالار مانند صندلی شیواری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد، میتواند تجربه خود را با شما تالارداران محترم به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب ها برای تجهیز تالار پذیرایی خود داشته باشد.

میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید از با شماره 09198888863 یا صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

میز پذیرایی شام

میز تالاری

میز تالاری انتخاب مناسب و درست میز تالاری و قرار...

نمونه جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد جایگاه عروس و داماد از...

چیدمان تالار

صندلی تالاری

صندلی تالاری یکی از عوامل مهم در زیبا نشان دادن...