جایگاه داماد

جایگاه داماد

جایگاه داماد

جایگاه داماد

در هر تالار پذیرایی 2 جایگاه وجود دارد یکی در قسمت بانوان که جایگاه عروس نام دارد و دیگری در قسمت آقایان که جایگاه داماد نام دارد.
جایگاه عروس و داماد در واقع اصلی ترین و چشم نوازترین نقطه در یک تالار پذیرایی میباشد، زیرا که تمام نگاه ها در شب عروسی بر روی عروس داماد میباشد.
از این رو طرح و مدل، نوع تزئین و دکور این جایگاه برای عروس و داماد بسیار مهم و با ارزش است.

از آنجایی که اکثر مهمانان علاقه دارند با عروس و داماد در این جایگاه عکس یادگاری داشته باشند و آنها را دیگرانی که در آن تالار حضور نداشتند، به اشتراک میگذارند که میتواند گزینه مناسبی برای تبلیغات و معرفی شما باشد.

 

تزئین جایگاه داماد:

با پیشرفت ارائه خدمات در امر پذیرایی و سالن داری و مجلل تر شدن این سالن ها، انتظار عروس ها و داماد ها هم به طبع بالاتر رفته است و توقع برگذاری مراسمی زیبا، مجلل و باشکوه را طبق معیار های خود دارند.
همانطور که در بالا بیان شد، جایگاه عروس و داماد از اصلی ترین نقاط در تالار میباشند که همه نگاه ها به سمت آن است، همین مساله باعث شده که زیبای این جایگاه و قابلیت اجرا شدن پلان های تزئینی آن به یکی از ملاک های انتخابی تالار تبدیل شود.
بعضی از تالارداران بر این باورند که جایگاه داماد ارزش کمتری نسبت به جایگاه عروس دارد، که این نگاه کاملا اشتباه است، بلکه ارزش این جایگاه ها باهم برابر بوده و در زیبایی و جذابیت سالن بسیار تاثیر گذار است و از تزئین جایگاه داماد نباید غافل شد.

حتی بسیاری از عروس ها و داماد ها علاقه دارند که دکور هر دو جایگاه با هم برابر و کاملا مشابه هم باشند.

نکته ای که وجود دارد تزئین خود جایگاه به تنهایی کافی نبوده و از استفاده از سایر تجهیزات تالاری مانند گلدان تالاری، شمعدان تالاری، میز جلو مبلی و انتخاب مبل تالاری یا صندلی تالار متناسب با دکور و افزودن هرچه بیشتر زرق و برق به آن باعث جلب توجه هرچه بیشتر مهمانان به این نقطه میشود.

 

نمونه جایگاه داماد تالار
نمونه جایگاه داماد تالار

 

نمونه مدل جایگاه داماد:

ساخت انواع مختلف مدل جایگاه داماد کاری تخصصی است که با توجه به محیط سالن طراحی، ساخت، اجرا و نصب میشود.
ساخت انواع مختلف جایگاه داماد، جایگاه عروس، جایگاه عروس و داماد و سایر تجهیزات تالاری مانند انواع صندلی تالاری، انواع میز تالاری و … در شرکت تولیدی ارکیده، تخصص پرسنل مجرب و حرفه ای ماست.

مشاوران ما با انتقال تجربیات مفید که از دریافت بازخورد و سلایق از نتیجه همکاری با تالارداران زیادی در سطح تهران و کشور به دست آمده است، آماده ارائه مشاوره رایگان شما تالارداران و باغ تالارداران محترم در زمینه تجهیز  تالار پذیرایی میباشد.

میتوانید جهت ارتباط با کاشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان میتوانید از با شماره 09198888863 یا صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نوشته‌های مرتبط

سفره عقد

جایگاه عقد عروس

جایگاه عقد عروس یک تالار برای اینکه خاص و ممتاز...

جایگاه-عروس-داماد

انواع جایگاه عروس

انواع جایگاه عروس با توجه به تغییر سبک زندگی انسان...

گلدان تالار

گلدان تالار

اهمیت گلدان تالار در تالار: یکی از مولفه های مهم...