تجهیزات تالاری

تجهیزات دکور ورودی تالار

تجهیزات تالاری

تجهیزات تالاری

هر تالاری که به سطح قابل قبولی برای پذیرش عروس ها و داماد ها برسد و اسمی بین تالارداران داشته باشد باید یکسری  مولفه ها و استاندارد ها و امکانات مانند تجهیزات تالاری را در کنار هم رعایت کند.

این مولفه ها باعث جلب توجه و افزایش میزان رضایت بازدیدکنندکان است و میتواند باعث عقد قرارداد شود.

یکی از مهم ترین مولفه ها که اهمیت آن برای همه تالارداران واضح و مشخص است، تجهیزات تالاری است که میخواهیم درباره آن و از تاثیر گذاری آن در زیبایی و جذابیت آن در تالار صحبت کنیم.

البته مولفه های دیگری مانند دسترسی آسان به تالار، پارکینگ، کیفیت غذا و سلف آن، برخورد و رفتار مدیریت و کارکنان و … نیز تاثیر زیادی دارند.

 

انواع تجهیزات تالاری:

برخی از پرکاربرد ترین این تجهیزات عبارتند از:

  1. صندلی تالار: این صندلی را  با نام های صندلی تالاری، مبل تالاری نیز در بازار میشناسند.
    از مدل های مختلف صندلی تالار میتوان به این موارد اشاره کرد: صندلی شیواری، صندلی کینگ، صندلی بیضی، صندلی کلاسیک با پایه ساده و کونیک، مبل تالاری مدل قلبی با پایه سم آهویی و کونیک، مبل تالاری مدل تاجدار، مبل تالاری مدل خورشید، صندلی اسماهور، صندلی رزا، مبل تالاری پروانه و صندلی لیزری پرنس نام برد و اشاره کرد
  2. میز تالار: میزها نقش مهمی در مهمانی ها و تالار ها ایف میکنند و میتوانند کمک بزرگی در سهولت ارائه خدمات و دکوراسیون داشته باشند.
  3. جایگاه عروس و داماد: جایگاه بسیار مهم که در شب مراسم تمام نگاه ها به این سمت میباشد که زیبایی این نقطه میتواند بسیار موثر باشد.
  4. ظروف تالاری: ظروف میوه و شیرینی، شمعدان میوه و شیرینی، گلدان میوه و شیرینی
  5. گلدان تالاری: گلدان ها نقشی بسیار مفید در زیبایی تالار دارند که با به کارگرفتن آنها توسط هنر گل آرایی، زیبایی تالار را چندین برابر میکنند.
  6. شمعدان تالاری: شمعدان ها برای خلق صحنه های زیبا و رمانتیک بسیار بسیار تاثیر هستند و بسیاری از نوعروسان علاقه زیادی در به کارگیری از شمعدان در لابی و سالن پذیرایی دارند.
  7. و…

تجهیزات تالاری

 

محل استفاده از تجهیزات تالاری:

هر یک از این تجهیزات در هر محلی از محیط داخلی و بیرونی تالار میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.

نکته قابل ملاحضه نحوه استفاده و ترکیب درست تجهیزات تالاری با هم برای خلق صحنه های زیبا و جذاب در تالار میباشد.

برای ساخت چنین صحنه ای باید تجربه کافی داشته باشید یا از دکوراتور های حرفه ای استفاده کنید تا بتوانند لوکیشن های زیبا و جذاب خلق کنند که معرف و نشان دهنده شان و منزلت تالار شما باشد.

مانند ساخت و تجهیز کردن ورودی تالار، تجهیز کردن سفرخانه سنتی، تجهیز کردن محوطه باغ، گل آرایی مناسب لابی سالن و…

 

خرید تجهیزات تالاری

شرکت تولیدی صنایع فلز ارکیده با سابقه ای درخشان از سال 1370 درعرصه تولید انواع تجهیزات تالاری و فروش تجهیزات تالاری مانند صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد و … آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مشتریان میباشد.

شرکت تولیدی ارکیده دارای نیرو های جوان، مجرب و متخصص ایرانی میباشد. که در سال حمایت از کالای ایرانی، ساخت تجهیزات تالاری با کیفیت و جلب رضایت مشتری را بالاترین هدف خود قرار داده است.

جهت کسب اطلاعات از انواع محصولات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره 09198888863 و یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار

تجهیز تالار

تجهیز تالار یک تالار خوب باید تجهیز تالار مناسب داشته...

جایگاه ویژه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد

فروش جایگاه عروس و داماد از جمله عوامل مهم که...

جایگاه داماد

جایگاه عروس

جایگاه عروس وقتی شما وارد سالن پذیرایی یک تالار می...