کارگاه تولیدی صندلی تالار

کارگاه تولیدی صندلی تالار

کارگاه تولیدی صندلی تالار

گروه صنایع فلز ارکیده مجموعه ای بزرگ و توانا و با سابقه ای درخشان و نامی اشنا میان تالارداران در زمینه ی تهیه و تولید تجهیزات تالار و تجهیزات تالار پذیرایی و باغ تالار می باشد.
گروه صنایع فلز ارکیده با داشتن چندین کارگاه مانند کارگاه تولیدی صندلی تالار و کارگاه تولیدی میز تالار در سال حمایت از کالای ایرانی و با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص ایرانی، ضمن حفظ کیفیت و مرغوبیت تجهیزات تالاری از قبیل مبل و صندلی تالار، انواع میز تالار، انواع ظروف پذیرایی و جایگاه عروس و داماد، برای پاسخگو بودن نیاز تالارداران و رستوران داران ظرفیت تولید خود را بالا برده است.

مدل های صندلی تالاری:

گروه صنایع فلز ارکیده با داشتن طراحان متخصص و سبد کالایی گسترده برای تالارداران، مدل های زیادی صندلی تالاری از قبیل: صندلی شیواری، صندلی کینگ، صندلی لیزری پرنس، صندلی لیزری پروانه، صندلی بیضی، انواع صندلی های تاجدار، صندلی کلاسیک، صندلی قلبی، صندلی خورشیدی، صندلی نگین دار و … را تولید میکند.

کیفیت ساخت صندلی تالاری فلزی:

برای ساخت صندلی های مستحکم و با دوام، هم نیاز به مواد اولیه مناسب هست هم نیاز به تخصص و مهارت و دانش بکارگیری مواد اولیه تا بتوان یک محصول با کیفیت بالا ساخت تا نیاز مشتریان برطرف شود.
گروه صنایع فلز ارکیده با بکارگیری تجربه متخصصین خود در امر طراحی و ساخت و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تلاش بر این دارد که بتواند تمام نیاز های مشتریان در زمینه تجهیزات تالار پذیرایی از قبیل صندلی تالاری، میز تالاری، جایگاه عروس و داماد،انواع شمعدان و گلدان و انواع ظروف پذیرایی برطرف سازد.

شایان ذکر است که بعد از مرحله ساخت صندلی، تمام صندلی ها در کارگاه رنگ مجوعه صنایع فلز ارکیده رنگ میشوند و بعد از مرحله وارد مرحبه رویه کوبی و بسته بندی نهایی میشوند تا آماده تحویل به مشتریان قرار گیرند.

 

کارگاه تولیدی صندلی تالار
کارگاه تولیدی صندلی شیواری

 

کوره پخت رنگ

 

کارگاه تولیدی تجهیزات تالار ارکیده
کارگاه رویه کوبی

نوشته‌های مرتبط

شمعدانی تالار

شمعدان تالاری

شمعدان تالاری آینه و شمعدان تالاری یک پای ثابت در...

نمونه جایگاه

نمونه جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس و داماد معمولا زوج های جوان برای...

تجهیز تالار

تجهیزات تالاری خوب یا بد مساله این است

تجهیزات تالاری خوب یا بد مساله این است؟ در این...