فروش میز تالار

میز شام

فروش میز تالار

فروش میز تالار

در هر تالار یا باغ تالاری، میز جز یکی از بخش های جداناپذیر هم در بخش دیزاین و هم در بخش خدمات و پذیرایی میباشد که میتواند بسیار مورد توجه عروس و داماد قرارگیرد.

در تالار ها، میزها در بخش های سالن پذیرایی، میز سلف سرویس، میز یادبود، میزهای جلومبلی مخصوص جایگاه عروس و داماد، میزهای دسر و … مورد استفاده قرار میگیرند.

در طراحی و دیزاین و چیدمان میز تالار باید فضای موجود در تالار را در نظر گرفت تا متناسب با آن فضا میز مناسب را انتخاب کرد به گونه ای که فضای رفت و آمد و راحتی مهمانان در آن حتما در نظر گرفته شود.

میز تالاری نیز دسته بندی های مخصوص به خود را دارا میباشند، مانند میز تالاری گرد، میز تالاری مستطیلی، میز تالاری گردان، میز تالاری بیضی، که پرکاربردترین آنها میز گرد میباشد.

از آنجا که میز تالار از وسایل بسیار پرکارد در یک مراسم میباشد، توجه جنس و کیفیت و استحکام میز تالار نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است، میز تالاری با پایه فلزی و صفحه های با کیفیت چوب و شیشه ای، میز تالاری با پایه فایبرگلاس با کیفیت از پرکاربردترین نوع میز تالار است که با توجه به طرح و نقش و رنگ میز تالار، باعث جذابیت سالن پذیرایی میشود.

اگر قصد خرید میز تالار یا فروش میز تالار خود را دارید میتوانید از صفحه تماس با ما و شماره تماس درج شده در آن با ما ارتباط باشید.

 

 

 

میز شش نفره کروم
میز شش نفره کروم با صندلی کینگ

فروش میز تالار میز الماس
میز الماس

میز سفید معرق کاری CNC
میز سفید معرق کاری CNC

میز پذیرایی تالار
میز پذیرایی تالار

میز فایبرگلاس 3 پایه
میز فایبرگلاس 3 پایه

میز فایبرگلاس 4 پایه
میز فایبرگلاس 4 پایه

میز شش نفره لیزری طلایی
میز شش نفره لیزری طلایی

میز پذیرایی و شام
میز پذیرایی و شام

نوشته‌های مرتبط

نمونه تجهیز چیدمان تالار ارکیده

چیدمان صندلی شیواری

چیدمان صندلی شیواری زمانی که وارد یک سالن پذیرایی می...

جایگاه داماد

جایگاه داماد

جایگاه داماد در هر تالار پذیرایی 2 جایگاه وجود دارد...

مدل-جایگاه-عروس

قیمت جایگاه عروس

قیمت جایگاه عروس یکی از عوامل بسیار مهم در زیبا...