چیدمان میز و صندلی تالار

میز پذیرایی شام

چیدمان میز و صندلی تالار

چیدمان میز و صندلی تالار

در چیدمان میز و صندلی تالار پذیرایی، رنگ و نحوه قرار گرفتن آنها در کنار یکدیگر، اهمیت زیادی در زیبایی دکوراسیون تالار عروسی دارد.

همانطور که می دانید، میز و صندلی تالار علاوه بر سبک بودن که در امر جا به جایی بسیار مهم میباشد، باید ظاهری زیبا و اسکلتی مستحکم داشته باشد مانند صندلی قلبی، صندلی شیواری، صندلی خورشیدی، صندلی کلاسیک، صندلی لمسه و …

همانطور که می دانید، تزیین تالار نقش مهمی در اجرای هر چه بهتر عروسی دارد. گاهی سالن پذیرایی کوچک است اما به دلیل چیدمان زیبا و بکار گیری بهترین مدل تزیینات تالار عروسی، کوچک بودن فضا حس نمی شود. در واقع باید میز و صندلی ها به گونه ای چیده شوند که علاوه بر راحتی رفت و آمد مهمان ها، برای پذیرایی و سایر امور جشن فضای بیشتری ایجاد شود. بسیاری از مهمانان در صورتی که احساس آرامش و یا راحتی در این فضا نکنند یا مثلا تعداد صندلی ها و یا میزها کم باشد، ناراضی شده و از تزیین تالار عروس و داماد ناخشنود خواهند بود. مسلما این امر تاثیر منفی در اجرای مراسم می گذارد.

چه نوع میزی انتخاب کنیم؟

با توجه به فضایی که سالن تالار پذیرایی دارد، میتوان از میز های مختلفی مانند میز گرد، میز های بیضی یا میز های مستطیلی استفاده کرده و همانگونه که در بالا گفتیم میز ها باید به گونه ای انتخاب شودند که فضای کافی برای رفت و آمد مهمانان در نظر گرفته شود و به قدر هم فاصله زیاد نباشد که تعداد مهمانان را بسیار کم و مجلس را کسل کننده جلوه دهد.

اما از طرف دیگر در صورت برگزاری مراسم عروسی در باغ، تزیین باغ عروسی نیز بسیار اهمیت پیدا می کند. بر خلاف تصور عموم، تزیین باغ برای مراسم عروسی در مقایسه با فضاهای بسته ای مثل تالار هم اهمیت زیادی داشته و کار حساسی است اما دیزاین جایگاه عروس و تزیین صندلی عروس و داماد در صورتی که مناسب و درست انجام شود، می تواند موجب زیباتر شدن و بهبود هر چه بیشتر برگزاری این مراسم شود.

 

چیدمان میز و صندلی تالار چیدمان میز و صندلی تالار چیدمان میز و صندلی تالار
چیدمان میز و صندلی تالار چیدمان میز و صندلی تالار چیدمان میز و صندلی تالار

نوشته‌های مرتبط

جایگاه داماد

جایگاه عروس

جایگاه عروس وقتی شما وارد سالن پذیرایی یک تالار می...

ظرف سه طبقه تالاری

ظروف میوه و شیرینی تالاری

ظروف میوه و شیرینی تالاری از جمله خلق و خوی ...

صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری

صندلی مبله تالاری یکی از عوامل بسیار مهمی که باعث...